Alpy - CYKLOZÁJEZDY - DOVOLENÁ NA KOLE 2018/2019 s CK PoznáníFotogalerie destinace AlpyFotogalerie destinace Alpy
Zajímavé a užitečné informace o Alpy
Zajímavá místa z destinace - Alpy


POHODOVÉ POBYTY POD ALPAMI tématicky navazují na již deset let trvající Pohodové týdny v Alpách a jsou novinkou letošní nabídky.
Co vlastně od označení Pohodové pobyty pod Alpami můžete očekávat?
POHODOVÉ POBYTY jsou určeny všem, kteří touží po relaxu v krásném horském prosředí. Jsou ideální dovolenou pro rodiny s dětmi i bez dětí , pro všechny kteří touží po skutečném odpočinku s možností volby výletů či nenáročných procházek.
Naprosté pohodlí je zajištěno ve *** až **** hotelech či penzionech - tzn. vždy sociální zařízení na pokoji, převážně i sat. TV. Vše doplňuje výborná a vydatná strava. Snídaně je podávána většinou formou švédského stolu a večeře výběrem ze 2 až 3 jídel (z velké části také salátový švédský stůl). Každý hotel je pečlivě vybrán a předem vyzkoušen.
Všechny hotely se nachází na velmi atraktivních místech, v blízkosti přírodních i historických zajímavostí , za kterými se vydáme během našich výletů bez toho, aniž bychom strávili čas dlouhými přejezdy. U těchto zájezdů jsou bezesporu zajímavou nabídkou výrazné dětské slevy. Navíc lze u některých titulů čerpat výhody tzv. karty, která umožňuje využívat bezplatně lanovky, koupaliště, místní turistické autobusy atd. U všech pobytů lze využít možnost vlastní dopravy se zajímavou slevou (viz info u každého zájezdu).

Alpy - CYKLOZÁJEZDY - DOVOLENÁ NA KOLE - dovolená a zájezdy

Cenové rozpětí:
Délka pobytu:

Alpy - CYKLOZÁJEZDY - DOVOLENÁ NA KOLE 2018/2019 s CK Poznání


Vybavení na cyklozájezdy


Zájezdy v uplynulých termínech

TOPlist