Benelux v barvách podzimu

klimatizovaný autobus hotel snidane


Úvod:

Krátkodobý zájezd do zemí Beneluxu - společné označení pro Belgii, Nizozemsko a Lucembursko, nás zavede do Lucemburského velkovévodství. Navštívíme i kouzelné Bruggy a Brusel - hlavní město Belgie, které se pyšní kulturními památkami.. Zbytek zájezdu budeme věnovat Nizozemí se zajímavými skanzeny, proslulými větrnými mlýny a Amsterdamem.Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 
Program zájezdu

  • 1. den: odjezd ve večerních hodinách z ČR.
  • 2. den: ráno příjezd do LUXEMBURGU s dominantou středověkého knížecího hradu. Dále prohlídka jednoho z nejznámějších evropských bojišť WATERLOO. Následuje hlavní město Belgie - BRUSEL. Shlédneme Dolní a Horní město, Velké tržní náměstí s impozantní radnicí, jejíž věž je vysoká 89 m a je zakončena sochou sv. Michala - patrona města, Královské náměstí, Šibeniční pahorek, kde se nachází největší evropský Justiční palác, budovu Nejvyššího soudu a objekt Ministerstva spravedlnosti. Neopomeneme ani na komplexy budov EHS či Královský palác - oficiální sídlo krále Alberta II., a budovu Královské akademie. Ubytování v Bruselu.
  • 3. den: po snídani pokračujeme do historického středověkého hanzovního města ve Flandrech, do BRUGG nazývaných právem „Benátky severu“, prohlídka včetně náměstí Grote Markt - skvost evropské architektury. Odpoledne navštívíme MADURODAM, kde najdeme nejzajímavější holandské stavby v měřítku 1:25 a prohlédneme si půvabné sídelní město nizozemské vlády a královské rodiny HAAG - královnina kancelář Palác Noordeinde a nejstarší část města Binnenhof - původně královské sídlo, dnes horní sněmovna parlamentu. Odjezd na ubytování v Amsterdamu.
  • 4. den: po snídani odjedeme k prohlídce ZAANSE SCHANZ - živý skanzen s větrnými mlýny, ukázky výroby dřeváků a sýrů. Závěr našeho pobytu v Nizozemí bude patřit AMSTERDAMU - pěší prohlídka města, návštěva brusírny diamantů, květinového trhu semen a cibulí na Singlu, neopomeneme náměstí Dam s Královským palácem, fakultativní projížďka lodí po grachtech. Ve večerních hodinách odjezd do republiky.
  • 5. den: předpokládaný návrat do ČR v dopoledních hodinách.
  • Cena zahrnuje: doprava klimatizovaným autobusem, 2x ubytování v hotelu - 2lůžkové pokoje s příslušenstvím, 2x snídaně, vedoucí zájezdu.
  • Cena nezahrnuje: vstupné, fakultativní služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
  • Příplatky: 1lůžkový pokoj 1 700 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 150 Kč
  • Sleva: 3. osoba na pokoji 400 Kč.


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Typ zájezduPOZNÁVACÍ ZÁJEZDY
UbytováníHotel
Stravasnídaně
DopravaAutokarem
Nástupní místaBrno, Hradec Králové, Olomouc, Pardubice, Praha, Vysoké Mýto, Svitavy, Ostrava, Litomyšl, Holice, Poděbrady (dálnice ÖMV), Frýdek Místek, Nový Jičín, Hranice, Lanškroun, Ústí nad Orlicí, Česká TřebováQrCode image

Podobné zájezdy

TOPlist