Termíny - přidat do oblíbených
20.09.18- 25.09.1818ALA108278 990 KčPřidat

Francie - Alsasko na kole - vinná stezka*

klimatizovaný autobus hotel 3* polopenze cyklistika Náročnost 1.5

Úvod:

Alsasko v sobě spojuje to lepší z Francie i z Německa. Jsou zde typické hrázděné domy, místní lidé sice mluví francouzsky, ale rádi a dobře mluví i německy. Taktéž lahodné bílé víno a alsaská kuchyně nám zprostředkuje gastronomický zážitek dle vynikajících receptů obou zemí. Typickým dekorem domů jsou čapí hnízda (čáp je symbolem Alsaska). Vše je čisté a upravené, ale nepřezdobené. Ubytujeme se ve stylovém hotýlku, odkud budeme za podpory autobusu vyrážet na jednodenní výlety.

Termín zájezduKód termínuPoznámkaZákladní cena
20.09.18- 25.09.18 18ALA10827 8 990 Kč Rezervovat


Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Program zájezdu

  • 1. - 2.den: odjezd v pozdních večerních hodinách, noční přejezd do městečka EGUISHEIM; výlet zvlněným pohořím mezi vinicemi do Rouffachu nebo CESTA PĚTI HRADŮ (Route des cinq Châteaux), jedno z nejkrásnějších měst Alsaska - Colmar, centrum s radnicí a muzeum Unterlinden, dojezd do hotelu (50 km).
  • 3. den: autobusem na HORU SV. ODILY - unikátní výhled na okolní krajinu, léčivá studánka, tajemná Pohanská zeď, na kole do kouzelného městečka OBERNAI, ROSHEIM s nejstaršími domy v Alsasku a nejkrásnějším románským kostelem, MOHLSHEIM se středověkým jádrem, ale také kolébka vozů Bugatti (50 km).
  • 4. den: autobusem na hrad HAUT KOENIGSBOURG, vyložení kol a sjezd do Sélestatu, středověká městečka RIQUEWIHR a RIBEAUVILLÉ, vinicemi do HUNAWIHRU (opevněný kostel a chovná stanice čápů), zakončení v rodišti Alberta Schweizera - KAYSERSBERGU (50 km).
  • 5. - 6. den: autobusem do sedla BONHOMME (949 m), na kole po hřebenové silničce budované za 1. světové války, mezi lesy a pastvinami VOGÉZ, dojezd do hotelu (65 km) nebo nejkrásnější cyklostezka jižního Německa - vinařská oblast KAISERSTUHL (46 km), večerní odjezd domů, návrat 6. den v ranních hodinách.
  • Poznámka I: Tento zájezd je pořádán ve spolupráci s CK Adventura.
  • Cena zahrnuje: doprava klimatizovaným autobusem, 3x ubytování v ***hotelu s 2lůžkovými pokoji s příslušenstvím, 3x polopenze (dvouchodové menu v hotelové restauraci, karafa vody), vedoucí zájezdu, informační materiály, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu.
  • Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje".
  • Příplatky: 1lůžkový pokoj 1 800 Kč.

Příplatky a slevy


  • 1 lůžkový pokoj - 1 800 Kč
  • Dítě 0-15 - 7 990 Kč


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Destinace Francie Francie
Typ zájezduCYKLOZÁJEZDY - DOVOLENÁ NA KOLE
UbytováníHotel
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupní místaBeroun, Plzeň, Praha
Zájezdy do destinací
Francie - zájezdyQrCode image

Podobné zájezdy

TOPlist