Termíny - přidat do oblíbených
21.11.19 - 03.12.1919FII0169647 990 KčPřidat
19.01.20 - 31.01.2020FII0168949 990 KčPřidat
18.03.20 - 30.03.2020FII0168849 990 KčPřidat
28.11.20 - 10.12.2020FII0169649 990 KčPřidat

Pohoda na filipínském Palawanu a čokoládovém Boholu s výlety

Náročnost 1 letecky trajekt - lodní doprava hotel polopenze Novinka

Teplé tropické Filipíny tvoří neuvěřitelných 7 107 ostrovů, které vás přivítají svým pohodovým ostrovním tempem. Ať se vydáte kamkoliv, potkáte pohostinný a usměvavý lid v jehož očích budete středem pozornosti. Z pobřeží našeho ostrova Panglao na kterém se táhnou bělostné pláže omývané křišťálově čirým mořem, uvolněni filipínskou masáží a koktejlem se vydáme prozkoumat okolní ostrůvky, šnorchlovat s želvami či hledat delfíny a navštívit pověstné "butandingy" míromilovné žraloky obrovské.


Úvod:

Teplé tropické Filipíny tvoří neuvěřitelných 7 107 ostrovů, které vás přivítají svým pohodovým ostrovním tempem. Ať se vydáte kamkoliv, potkáte pohostinný a usměvavý lid v jehož očích budete středem pozornosti. Z pobřeží našeho ostrova Panglao na kterém se táhnou bělostné pláže omývané křišťálově čirým mořem, uvolněni filipínskou masáží a koktejlem se vydáme prozkoumat okolní ostrůvky, šnorchlovat s želvami či hledat delfíny a navštívit pověstné "butandingy" míromilovné žraloky obrovské. Filipíny mají nesmírě rozmanitou faunu a flóru nejen pod modravou hladinou, je možné se o tom přesvědčit při pohodových výletech po blízkém okolí. Poznáme nejen Čokoládové kopečky kuželovitého tvaru na Boholu, ale i velmi známý a obdivovaný Palawan s úžasnou džunglí nebo i zajímavou netopýří jeskyni Hindangan. Ubytování v místním hotelu s polopenzí a kvalitním zázemím.Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Program zájezdu

 • 1. - 2.den: přelet z ČR do Manily nebo Cebu a následná přeprava na PANGLAO, kde se ubytujeme. Západ slunce, restaurace s mořskými plody a příjemný noční život u pláže, večeře.
 • 3. den: snídaně, odpočinek na místní pláži ALONA či nedaleké DUMALUAN, fakultativně možnost celodenního lodního výletu za populárními žraloky obřími – mírumilovnými obry pojídajícími plankton. Jedná se o největší paryby na světě, ale není se čeho obávat, jejich elegantní pohyby působí spíš jako mořský tanec. Zpět na ubytování, večeře.
 • 4. den: snídaně, celodenní výlet na sousední ostrov BOHOL, kde spatříme tarsiéry neboli nártouny – nejmenší primáty na světě s obrovskýma vypoulenýma očima. Vyjdeme na jeden z unikátních Čokoládových kopečků pro nezapomenutelný výhled. Také nás čeká plavba po řece LOBOK s obědem, zastávka u kostela BACLAYON, uvidíme anakondy i motýlí farmu. Zpět na ubytování, večeře.
 • 5. den: snídaně, relax na pláži. Fakultativně možnost výletu na nedaleký korálový ostrůvek BALICASAG, kde je jedno z top šnorchlování u četných korálů překypujícími pestrými rybkami s pravidelným výskytem mořských želv. Večeře.
 • 6. den: snídaně, dopoledne ještě koupání na pláži. Odpoledne podnikneme výlet do malé místní podzemní jeskyně HINAGDANAN se sladkoslaným jezírkem, kde je možno se i vykoupat. Večeře.
 • 7. den: snídaně, přesun do PUERTA PRINCESY, odkud se vydáme džunglí porostlou krajinou PALAWANU do severnějšího EL NIDA, jehož jméno se překládá jako hnízdo a také jej svou podobou připomíná. El Nido je položené v zátoce obklopené vápencovými pitoreskními útvary, na moři hned u něj nalezneme desítky ostrovů s bělostnými plážemi a lagunami nazvané Bacuitské, které jsou zde hlavním lákadlem a předmětem mnoha světově proslulých výletů. Procházka večerním městečkem El Nido s bohatou infrastrukturou, dobrými restauracemi i hudbou. Dejte si koktejl při západu slunce a pak si nechte ugrilovat čerstvou rybu dle vlastního výběru přímo na pláži, sníst ji můžete s výhledem na siluetu nedalekých ostrůvků, které objevíte v následujících dnech. Večeře.
 • 8. den: snídaně, odpočinek na pláži, fakultativně možnost vodních sportů, pronájmu kol, motorek. Večeře.
 • 9. den: snídaně, šestihodinový výlet na typické filipínské lodi “BANKA”, se kterou propátráme pět lokalit s nádhernými lagunami. Pro pohodu nám místní připraví i bohatý oběd na pláži. Zpět na ubytování, večeře.
 • 10. den: snídaně, výlet na idylickou 1,5 km vzdálenou proslulou pláž NACPAN s palmami a bílým pískem. Pro příznivce samoty je to správná volba, pláž je 4 km dlouhá, takže jistě nebudete mít problém nalézt soukromí. Jedná se o velmi pohodový den s romantikou a báječným koupáním. Zpět na ubytování, večeře.
 • 11. den: snídaně, fakultativně lodní výlet na objevování krásy BACIUTSKÝCH OSTRŮVKŮ. Lze prozkoumat více lagun, pláží a šnorchlovacích aktivit. Opět s bohatým filipínským obědem na pláži. Zpět na ubytování, večeře.
 • 12. den: přelet do CEBU či MANILY a odlet zpět do ČR.
 • 13. den: návrat do ČR.
 • Cena zahrnuje: letenka vč. let. tax, přeletů a poplatků cca 22 000 Kč, transfery z a na letiště, 10x ubytování v hotelu s polopenzí, výlety dle programu, vedoucí zájezdu, informační materiály.
 • Cena nezahrnuje: fakultativní výlety, vstupy a vše, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
 • Příplatky: 1lůžkový pokoj 10 000 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu do 30 000 Kč za 715 Kč, pojištění storna letenky (zdrav. důvody) 950 Kč.

Příplatky a slevy


 • příplatek za 1 lůžkový pokoj - 10 000 Kč
 • příplatek za neobsazené lůžko - 10 000 Kč
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Svět - 715 Kč
 • pojištění storna letenky ze zdravotních důvodů - 950 Kč
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 80 000 Kč-turista-Svět - 1 315 Kč


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Destinace Filipíny Filipíny
Typ zájezduLETECKÉ POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
Stravapolopenze
DopravaLetecky
Nástupní místaPraha
Zájezdy do destinací
Filipíny - zájezdyQrCode image

Podobné zájezdy

TOPlist