Gruzie aktivní dovolená a zájezdy 2018/2019Fotogalerie destinace GruzieFotogalerie destinace Gruzie
Zajímavé a užitečné informace o Gruzie
Zajímavá místa z destinace - Gruzie


Gruzie
Ptáte se proč zrovna do Gruzie? Protože Gruzie je neuvěřitelně krásná země s bohatou historií, jejíž úrodná údolí jsou sevřena rozlehlými hřebeny Velkého a Malého Kavkazu. Členitost kraje předurčovala historii kraje, kdy desítky jednotlivých knížectví byli tu spojeny silným královským rodem, a tu zas žily v zcela autonomním světě. Hedvábná stezka od nepaměti spojovala tento kout světa jak se západem, tak s východem. Se zbožím však putovala i víra a do dnes tu stojí nespočet kostelíků, klášterů a katedrál. Najdete zde však i mešity a synagogi. Před nájezdníky se země i jednotlivá údolí chránila systémem pevností a útočišť. Černé moře, jehož východní pobřeží patří Gruzii, bylo cestou pro bájné hrdiny, ať už se vydali zmocnit ohně či zlatého rouna.

Velkou výhodou je,že se zde máte šanci domluvit-se staršími rusky s mládeží anglicky .A pokud se naučíte pár základních slovíček gruzínsky,budete se zde cítit jako doma a místní Vás zde rádi uvidí.A při debatách s nimi možná získáte i trochu jiný pohled na svět.
Bonusem k poznávání místních památek a přírody je zde příjemné lenošení u Černého moře na pobřeží proslulé riviéry. Prostě Gruzie Vám má co nabídnout a s námi do ní můžete vyrazit ať už za památkami, poznáním a lehkou turistikou, či především do hor. První z pohodových týdnů Vám nabízí malebný kout Velkého Kavkazu - Svanetii.

Gruzie - dovolená a zájezdy

Cenové rozpětí:
Délka pobytu:
 • Gruzie - Gruzínská Tushetie s pohodovou turistikou
  POZNÁVACÍ ZÁJEZDY

  Poznávací zájezd s příjemnou turistikou do Gruzie s ubytováním v hotelu s polopenzí.

  Navštívené destinace:Gruzie Gruzie

  Termín:7. 9. - 15. 9. 2019

  Délka:9 dní

  Náročnost 1 letecky bus hotel polopenze turistika

  Běžná cena 34 990


 • Gruzie s příjemnou turistikou
  VYPRODÁNO
  POZNÁVACÍ ZÁJEZDY

  Poznávací zájezd s příjemnou turistikou do Gruzie s ubytováním v hotelu s polopenzí. Mimo jiné si užijeme turistiku ve SVANETII, v pohoří Trialeti, NP Kazbegi, vydáme se pouštní krajinou ke klášternímu komplexu Davi Geradža. Okouzlí nás středověké věže v Mestii a Ušguli, skalní klášter u Vardzia, historická města jako Mccheta a mnoho dalších...

  Navštívené destinace:Gruzie Gruzie

  Termín:16. 9. - 26. 9. 2019

  Délka:11 dní

  Náročnost 2 letecky bus hotel polopenze turistika

  Běžná cena 37 290


Gruzie aktivní dovolená a zájezdy 2018/2019
Zájezdy v uplynulých termínech

TOPlist