Irsko - St. Patrick Day v Irsku

letecky bus hotel snidane


Úvod:

Příchod jara, a zejména svátek sv. Patrika, s námi můžete oslavit na výjimečném zájezdu nabitém tím nejlákavějším, co tento ostrovní stát nabízí. Zde, na konci Evropy u rozbouřených vod Atlantiku, zažijeme nejen unikátní podívanou na přírodní skvosty „zeleného ostrova“, ale vychutnáme si také neopakovatelnou atmosféru bouřlivých oslav svátku sv. Patrika, kterou navíc svou výjimečností obohatí asi nejtradičnější irské město Galway. Během celodenních výletů navštívíme národní park Connemara, nádherně divokou krajinu s větrem ošlehanými skalami, bažinami a pustými pláněmi. Trajektem doplujeme na Aranské ostrovy s neopakovatelnou atmosférou a z vyhlídkové plošiny uvidíme slavné útesy Cliffs of Moher, které patří k největším krajinným skvostům, a to nejen v Evropě. Proslulých oslav irského patrona se zúčastníme nejen v tradičním Galway, ale i v kosmopolitním Dublinu, jehož významná místa včetně původní palírny pravé irské whisky Jameson nám rozhodně neuniknou. GARANCE MALÉ SKUPINY!Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 
Program zájezdu

  • 1. den: odlet z Prahy, transferem zamíříme až na západní pobřeží do irského centra zábavy a nočního života GALWAY, kde se ubytujeme. Přivítá nás živoucí město s mladou populací včetně mnoha studentů místních univerzit a s nepřebernou nabídkou míst, kde se lze příjemně bavit.
  • 2. den: pronajatou dopravou vyrazíme jižním směrem do malebné vesničky DOOLIN. Prvním zážitkem bude průjezd v bezprostřední blízkosti pobřeží po ATLANTIC WILD WAY, která nabídne nádherné pohledy na zpěněný oceán. Trajektem na ARANSKÉ OSTROVY s pohádkovou krajinou, tvořenou řadami skalních útesů, terasami a vápencovými deskami. Ostrovní procházku zakončíme přátelským posezením u irského piva. Při zpáteční cestě navštívíme majestátné útesy CLIFFS OF MOHER, kde v závěru dne podnikneme krátkou procházku s dech beroucími výhledy z útesu. Ti otrlejší z nás se budou moci přiblížit až na samotnou hranu pevniny. Návrat do místa ubytování.
  • 3. den: den ve znamení SV. PATRIKA. Skrze fascinující národní park CONNEMARA, jehož přírodní a kulturní krásu budeme moci obdivovat i díky zastávkám na zajímavých místech včetně vyhlídky na Maam Turks Mts. a Leenane, a dále přes město WESTPORT dorazíme až k výchozímu bodu na nejslavnější a nejposvátnější horu Irska CROAGH PATRIK. Po zdolání vrcholu se nám naskytnou unikátní pohledy na stovky ostrůvků rozesetých v zálivu CLEW BAY. Po sestupu a zpáteční cestě se bez zdržování přesuneme do centra GALWAY, kde jsou již oslavy SV. PATRIKA v plném proudu, a které budou korunovat naše dnešní putování. Návrat na ubytování.
  • 4. den: přejezd do DUBLINU. V irské metropoli navštívíme proslulá místa jako O’CONELL STREET, TRINITY COLLEGE, tisíc let starou vikingskou katedrálu CHRIST CHURCH a další. Výjimečnou prohlídkou původní palírny OLD JAMESON DESTILERY s ochutnávkou nejen irské whisky pak zakončíme denní část programu. Po setmění se přesuneme do slavné čtvrti TEMPLE BAR, kde si kromě typické irské hudby vychutnáme i posezení v některém z proslulých irských pubů. Ubytování.
  • 5. den: transfer na letiště, let z Dublinu do Prahy.
  • Cena zahrnuje: zpáteční letenka Praha-Dublin vč. let. tax a poplatků cca 6 500 Kč, transfer z/na letiště, zpáteční doprava z Dublinu do Galway, doprava na celodenní výlety pronajatým mikrobusem, zpáteční trajekt na Aranské ostrovy, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu, 4x ubytování v hotelu v 2lůžkových pokojích, 4x snídaně, vedoucí zájezdu, informační materiály.
  • Cena nezahrnuje: vstupné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
  • Příplatky: zvýšení pojištění storna zájezdu do 30 000 Kč za 60 Kč, 3x večeře 1 400 Kč, 1lůžkový pokoj 3 000 Kč.


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Typ zájezduPOZNÁVACÍ ZÁJEZDY
UbytováníHotel
Stravasnídaně
DopravaLetecky
Nástupní místaPrahaQrCode image

Podobné zájezdy

TOPlist