Termíny - přidat do oblíbených
28.07.19 - 04.08.1919PAR0109515 390 KčPřidat

Itálie - Pobyt pod Alpami - Monte Carlo a italské moře

klimatizovaný autobus hotel 3* polopenze turistika Novinka Náročnost 1.5

Pro letošní rok 2018 jsme připravili zajímavou nabídku s ubytováním přímo u Ligurského moře, kde máme zajištěno 5 noclehů s polopenzí a odkud budeme vyrážet na zajímavé výlety po okolí. Nejen, že navštívíme nejhezčí jeskyni Itálie či kouzelné město Janov s největším evropským akváriem, ale i věhlasné Monte Carlo. Pokud nechcete absolvovat výlety s námi, můžete jen tak lenošit na pláži, která je od hotelu jen 100 metrů.


Úvod:

Pro letošní rok 2018 jsme připravili zajímavou nabídku s ubytováním přímo u Ligurského moře, kde máme zajištěno 5 noclehů s polopenzí a odkud budeme vyrážet na zajímavé výlety po okolí. Nejen, že navštívíme nejhezčí jeskyni Itálie či kouzelné město Janov s největším evropským akváriem, ale i věhlasné Monte Carlo. Pokud nechcete absolvovat výlety s námi, můžete jen tak lenošit na pláži, která je od hotelu jen 100 metrů. Samo město Borgio Verezzi je okouzlující, jeho atmosféra vytváří příjemný pocit pro strávení báječné oddychové dovolené. *** Hotel na Ligurské Riviéře je vzdálen jen 50 metrů od moře, nabízí pěkné pokoje s vlastním sociálním zařízením, sat.TV, telefonem. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech. Jedenkrát pro nás majitelé připraví i regionální speciality.

Termín zájezduKód termínuPoznámkaZákladní cena
28.07.19 - 04.08.19 19PAR01095 UZAVŘENO 15 390 Kč Rezervovat


Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Program zájezdu

 • 1. den: odjezd z ČR do Itálie.
 • 2. den: ráno příjezd do BORGIO VEREZZI, dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu, odpoledne odpočinek u moře na pláži nebo procházka historickou částí města s možností ochutnávky výtečné zmrzliny nebo kávy na terase některé z restaurací s výhledem na moře, nádherná přímořská riviéra, večeře.
 • 3. den: snídaně, odjezd autobusem do LOANA - původní římské město, které bylo ve středověku sídlem biskupů s Albengy a patří mezi nejvýznamnější městečka Ligurie. Z historických památek ležících v centru můžete obdivovat zejména barokní kostel SAN GIOVANNI BATTISTA, CASTELLO nebo starou věž s hodinami. Odjezd zpět do hotelu, večeře.
 • 4. den: snídaně, volný den u moře nebo fakultativně možnost vlakem či autobusem dle aktuálního jízdního řádu do JANOVA, návštěva nejznámějšího městečka Ligurské riviéry, prohlídka DÓŽECÍHO PALÁCE, DUOMO SAN LORENZO, 117 metrů vysokého majáku nebo největšího evropského akvária s 5 000 živočichy, odjezd zpět do hotelu, všichni typická regionální večeře.
 • 5. den: snídaně, odjezd busem do ALBENGA, - přestup na vlak, kterým dojedeme přímo do MONTE CARLA. Prohlídka tohoto vyhlášeného knížetství. Nejdříve navštívíme údajně nejhezčí botanickou zahradu světa JARDIN DE EXOTIGUE MONACO, kde naleznete např. nejznámější kaktusy světa, poté se přesuneme na krátkou prohlídku kostela SAINTE DÉVOTE. Nesmíme si ani nechat ujít oceánografické muzeum či jen tak nakouknout do slavných kasín tohoto nezapomenutelného města. Odjezd zpět do hotelu stejnou trasou, večeře.
 • 6. den: snídaně, pěšky k nejhezčí jeskyně Itálie jen pár stovek metrů od hotelu, prohlídka vyhlášené jeskyně, návštěva kostela CHIESA DI SAN PIETRO na náměstí, kde se konají vyhlášená divadelní představení, odpoledne již volno u moře, večeře.
 • 7. den: snídaně, dopoledne odjezd k jezeru Lago di Garda, krátká prohlídka PESCHIERY, odjezd do ČR.
 • 8. den: příjezd do ČR v brzkých ranních hodinách.
 • Poznámka I: Dětské ceny platí pouze při ubytování se 2 dospělými.
 • Cena zahrnuje: 5x nocleh, 6x snídaně, 5x večeře, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály.
 • Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
 • Příplatky: 1lůžkový pokoj 2 700 Kč, klimatizace na pokoji 1 200 Kč/os, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků do 30 000 Kč za 280 Kč.

Příplatky a slevy


 • dítě 0 - 10 let - 12 890 Kč
 • dítě 11 - 17 let - 13 890 Kč
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Evropa - 280 Kč
 • 1 lůžkový pokoj - 2 700 Kč


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Destinace Itálie Itálie
Typ zájezduPOHODOVÉ TÝDNY NEJEN V ALPÁCH
UbytováníHotel 3*
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupní místaBeroun, Hradec Králové, Pardubice, Plzeň, Poděbrady, Praha, svoz Brno, svoz Ostrava, svoz Tábor, svoz České Budějovice, svoz Bratislava, svoz Jihlava
Zájezdy do destinací
Itálie - zájezdyQrCode image

Podobné zájezdy

TOPlist