Pobyt pod Alpami - Itálie - Pohoda u Lago di Garda

Náročnost 1 klimatizovaný autobus hotel 3* polopenze bazén

Úvod:

V průběhu zájezdu poznáte asi nejhezčí, nejčistší, ale také největší italské jezero Lago di Garda, které je plné kontrastů. Na severu jsou vidět ještě skalnaté úseky, na jihu již mírná nížina se subtropickou vegetací. Budeme se procházet starými uličkami kouzelného městečka Arco, vyjedeme lanovkou na Monte Baldo, odkud jsou asi nejhezčí pohledy na jezero, projedeme se lodí. Ubytováni jsme v ***hotelu na okraji Riva del Gardy, jen 1,9 km od jezera, v 2lůžkových pokojích se sprchou/WC, sat. TV a telefonem. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech a sklenkou vína.Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 
Program zájezdu

 • 1. den: odjezd ve večerních hodinách z ČR do Itálie.
 • 2. den: příjezd do RIVA DEL GARDY, dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu, procházkou do historické části ARCA (historické budovy a vily s přepychovými fasádami, studna ze 16. století atd.), výstup k hradu, který vyčnívá 130 m nad městem, zpět do hotelu pěšky, večeře.
 • 3. den: snídaně, prohlídka městečka RIVA. Všichni odjezd k jezeru LAGO DI LEDRO, možnost koupání, zapůjčení lodiček či krásná procházka kolem celého jezera. Poté odjezd na hotel, večeře.
 • 4. den: snídaně, odjezd busem do MALCESINE, lanovkou na MONTE BALDO, panoramatické výhledy na část jezera i okolí, sjezd zpět do města, možnost procházky kolem jezera s typickými kavárničkami a odjezd na ochutnávku výtečných trentínských vín, italská večeře.
 • 5. den: snídaně, odpočinkový den. Odjezd busem na prohlídku skvostných vodopádů CASCATTA VARONE. Přejezd na krátkou prohlídku MALCESINE včetně hradu, kde byl vězněn i Goethe. Přejezd lodí do dalšího krásného městečka na břehu jezera LIMONE, prohlídka, lodí do Rivy a pěšky do hotelu (či místním busem), večeře.
 • 6. den: snídaně, odjezd pod masiv MONTE BRIONE, túra po náhorní plošině masivu. Základní varianta (1,5 z 5; 2,5 hod., ↑100 m, ↓100 m): túra s výhledy na jezero jedinečným biotopem s nebývalým počtem druhů rostlin, místy válečných bojů v průběhu 1. světové války. Odpoledne návštěva Torbole s možností koupání. Odjezd na hotel, trentinská večeře.
 • 7. den: snídaně, dopoledne odjezd do ČR, příjezd ve velmi pozdních večerních hodinách.
 • Poznámka I: Dětské ceny platí pouze pro děti ubytované spolu se 2 dospělými osobami.
 • Poznámka II: Při nedostatečné naplněnosti bude mít zájezd společnou dopravu s cyklovariantou, která je koncipovaná tak, že si obě skupiny nebudou navzájem překážet.
 • Cena zahrnuje: 5x nocleh, 6x snídaně, 3x večeře, 1x typická trentínská večeře, 1x italská večeře, 1x ochutnávka vína, použití bazénu, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály.
 • Cena nezahrnuje: vstupy a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
 • Příplatky: 1lůžkový pokoj 2 500 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků do 30 000 Kč za 245 Kč.
 • Stravování: polopenze. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech a sklenkou vína .
 • Ubytování: Ubytováni jsme v ***hotelu na okraji Riva del Gardy, jen 1,9 km od jezera, ve 2lůžkových pokojích se sprchou/WC, sat. TV a telefonem.


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
UbytováníHotel 3*
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupní místaBeroun, Hradec Králové, Pardubice, Plzeň, Poděbrady, Praha, svoz Brno, svoz Bratislava, svoz České Budějovice, svoz Jihlava, svoz TáborQrCode image

Podobné zájezdy

TOPlist