Pohodový týden na kole - Rakousko, Itálie - Drávská cyklostezka v Zahradě Dolomit

klimatizovaný autobus hotel 3* polopenze cyklistika bazén Novinka Náročnost 1.5

Úvod:

Během tohoto cyklistického zájezdu poznáte podrobně slunné údolí Dolomit – Hochpustertal v krásném hotelu. Právě poloha tohoto hotelu je stvořená pro poznání divokých Dolomit, ale i mírnějších rakouských Alp. Budete mít dostatek času i na prohlídku soutěsky, na možnost se během etap vykoupat či jen tak lenošit pod štíty Dolomit. V tomto termínu budete cestovat s turistickou variantou, takže můžete během celého zájezdu využít i zkušeností průvodců pro „pohodáře“ a absolvovat i nějaké trasy bez kol. Ubytování je v bočním údolí Antholzertal v ***hotelu v útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením, sat.TV, rádiem a telefonem. Oceníte určitě také možnost relaxace v hotelovém bazénu. Strava v tomto hotelu patří mezi nejlepší polopenze v naší nabídce, kde každý den ochutnáme místní speciality. Provází O. Lonský.Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 
Program zájezdu

  • 1. den: odjezd z ČR ve večerních hodinách.
  • 2. den: příjezd do ANTHOLZERTALU, snídaně, ubytování dle možností hotelu. Poté odjedeme busem k údajně nejromantičtějšímu jezeru Dolomit PRADSER WILDSEE a na kole zpět údolím Hochpustertal do hotelu pěknou a vcelku pohodovou cyklostezkou (25 km), večeře.
  • 3. den: snídaně, busem k biatlonovému stadionu ANTERSELVA. Na kole výjezd 400 výškových metrů na sedlo STALLER SATTEL a sjezd rakouským údolím DEFFEREGENTAL až do LIENZU (60 km), kde pro nás přijede náš bus. Odjezd busem do hotelu, večeře.
  • 4. den: snídaně, busem do TOBLACHU. Dále na kole po nádherné trase bývalé železnice do CORTINA D´AMPEZZO, (35 km) prohlídka města v sevřetí jedinečných dolomitských velikánů. Zpět naším busem na hotel, italská večeře.
  • 5. den: snídaně, odjezd naším busem do TOBLACHU, na kole podél řeky DRÁVY do LIENZU (50 km). Po cestě možnost prohlídky kouzelné soutěsky GALITZENKLAMM. Zpět z Lienzu naším busem do hotelu, večeře.
  • 6. den: snídaně, na kole od hotelu přes BRUNECK (možnost prohlídky historického jádra tohoto báječného městečka) podél řeky RIENZ do západní části údolí HOCHPUSTERTAL do MUHLBACHU (40 km). Zpět naším busem do hotelu, večeře.
  • 7. den: snídaně, vyklizení pokojů a odjezd do ČR. Příjezd ve večerních hodinách.
  • Cena zahrnuje: 5x nocleh, 6x snídaně, 4x večeře, 1x italská večeře, vstup do relax. zóny s krytým bazénem a fitness centrem, doprava klimatizovaným autobusem se speciálním krytým přívěsem na kola, vedoucí zájezdu, informační materiály.
  • Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
  • Příplatky: 1lůžkový pokoj 1 900 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 210 Kč.


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Typ zájezduCYKLOZÁJEZDY - DOVOLENÁ NA KOLE
UbytováníHotel
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupní místaBeroun, Hradec Králové, Pardubice, Plzeň, Poděbrady, PrahaQrCode image

Podobné zájezdy

TOPlist