Termíny - přidat do oblíbených
24.09.17- 29.09.1717SGM0170118 990 KčPřidat

Itálie - Středověký Manhattan San Gimignano - Toskánsko - letecky

Náročnost 1 letecky klimatizovaný autobus hotel 3* polopenze bazén

Úvod:

V kategorii pohodových týdnů zařazujeme již osvědčený letecký zájezd do Toskánska. Poletíme do Itálie a z letiště se přesuneme na hotel. Postupně si prohlédneme nejhezčí místa tohoto jedinečného regionu, kde se skloubí příroda, historie i moře. Projdeme i tzv. italským středověkým Mamhattnem, které nás ohromí svými věžemi. Program je přizpůsoben tak, aby si mohl vybrat každý, ať už chce poznat přírodu či historii kraje. Ubytování máme v jedinečném rustikálním toskánském ***hotelu. Budete ohromeni polohou hotelu na vyvýšeném místě s fantastickým výhledem do kraje a nezapomenutelným západem slunce. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou/WC, sat. TV, ledničkou. Hotel má vlastní restauraci i bar. V areálu hotelu dále najdete krásnou terasu s bazénem (v provozu květen -září, dle počasí). Každý host si dále může vybrat z nabízených aktivit, např. možnost půjčení horského kola, projížďky na koních, jízdy na čtyřkolkách s průvodcem. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře toskánské menu o 3 chodech. Dále budete moci ochutnat olivový olej a vynikající toskánské víno přímo na vinohradu.

Termín zájezduKód termínuPoznámkaZákladní cena
24.09.17- 29.09.17 17SGM01701 VYPRODÁNO! 18 990 Kč Rezervovat


Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Program zájezdu

 • 1. den: z ČR odlet dle letového řádu. Přílet do Itálie, poté přesun na hotel. Krátké seznámení s okolím, večeře.
 • 2. den: snídaně, odjezd do SIENY, která patří mezi největší klenoty Toskánska a nikdo by její návštěvu neměl vynechat. Ve městě můžete obdivovat řadu uměleckých děl jako jsou DUOMO, který se nachází na Rudém náměstí PIAZZA DEL CAMPO, Sál poutníků v SANTA MARIA DELLA SCALA, knihovny PICCOLOMINI, nebo se jen tak toulat starými uličkami a vychutnávat atmosféru v místních kavárnách nebo ochutnat vynikající vína. Odjezd na hotel, toskánská večeře.
 • 3. den: snídaně, odjezd do města SAN GIMIGNANA, které patří ke klenotům celého Toskánska, ale stále si uchovává jedinečnou atmosféru starobylých uliček. Město je známé jako místo s krásnými kostely. Můžete vystoupat také do jediné otevřené věže a kochat se dalekými výhledy do toskánské přírody. Poté přejezd do majestátného toskánského města VOLTERRA, které leží na skalnatém vrcholku, kde navštívíme alabastrovou dílnu, shlédneme ukázku práce místního mistra, prohlédneme středověké opevnění města. Odpoledne ještě ochutnávka vína a olivového oleje na místním vinohradě. Odjezd do hotelu, večeře.
 • 4. den: snídaně, odjezd do FLORENCIE, perly Toskánska, kde strávíme celý den. Florencie patří mezi nejvýznamnější umělecká centra na světě, je domovem mnoha muzeí, galerií, kostelů. Během návštěvy se projdeme po slavném mostě PONTE VECCHIO, podíváme se i na slavné náměstí PIAZZA DEL DUOMO, kde se nacházejí významné památky - katedrála, baptisterium a zvonice. Určitě nesmíme zapomenout na muzeum BARGELLO, kde se nacházejí renesanční sochy včetně mnoha děl od Michelangela. Odjezd na hotel, večeře.
 • 5. den: snídaně, odjezd na prohlídku světoznámé PISY včetně výstupu na šikmou věž (fakultativně), dále prohlídka historické části tohoto městečka, později odjezd do CASTIGLIONCELLA, krásná pobřežní promenáda či možnost koupání na krásné pláži, odjezd na hotel, večeře.
 • 6. den: snídaně, dle letového řádu odjezd na letiště a přelet do ČR, v případě času ještě prohlídka vyhlášené šikmé věže v PISE.
 • Poznámka I: v ceně letenky je pouze malé palubní zavazadlo o rozměrech 42x32x25 cm a o váze max. 8 kg, velké odbavené zavazadlo do 32 kg za příplatek.
 • Cena zahrnuje: letenka vč. let. tax a poplatků cca 4 800 Kč, 5x nocleh, 5x snídaně, 4x večeře, 1x toskánská večeře, ochutnávka vína a olivového oleje, místní doprava dle programu, vedoucí zájezdu, informační materiály.
 • Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
 • Příplatky: 1lůžkový pokoj 2 000 Kč., pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků 180 Kč, velké odbavené zavazadlo 1 200 Kč.

Příplatky a slevy


 • příplatek za 1 lůžkový pokoj - 2 000 Kč
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 12 000 Kč (B) - 180 Kč
 • velké odbavené zavazadlo - 1 200 Kč


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Destinace Itálie Itálie
Toskánsko Toskánsko
Typ zájezduPOZNÁVACÍ ZÁJEZDY
UbytováníHotel 3*
Stravapolopenze
DopravaLetecky
Nástupní místaPraha hl.m.
Zájezdy do destinací
Itálie - zájezdy
Toskánsko - zájezdyQrCode image

 

TOPlist