Itálie - Středověký Manhattan San Gimignano - Toskánsko - letecky

Náročnost 1 letecky klimatizovaný autobus hotel 3* polopenze bazén

Úvod:

Společně poznáme nádherný kraj Toskánska - nádherná starobylá místa, kterých můžete v Toskánsku najít nespočet, např. Sienu, Volterru, San Gimignano, Florencii atd. Program je přizpůsoben tak, aby si mohl vybrat každý, ať už chce poznat přírodu či historii kraje. Také poznáme krásnou pláž u městečka Castinglioncello. Ubytování máme zajištěno v hotelu s typickou toskánskou architekturou v klidné vesničce San Martino. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou a WC, sat. TV a ledničkou. Hotel má vlastní restauraci s barem. V areálu hotelu dále naleznete bazén s lehátky, v hotelovém parku pak několik míst na posezení a odpočinek. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech se salátovým bufetem, 1x pro nás majitelé navíc připraví tradiční místní speciality. Možnost ochutnat vynikající toskánské víno.Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 
Program zájezdu

 • 1. den: z ČR odlet do Itálie, poté přesun na hotel, večeře.
 • 2. den: snídaně, odjezd do SIENY, která patří mezi největší klenoty Toskánska a nikdo by její návštěvu neměl vynechat. Ve městě můžete obdivovat řadu uměleckých děl, jako jsou DUOMO, který se nachází na Rudém náměstí PIAZZA DEL CAMPO, Sál poutníků v SANTA MARIA DELLA SCALA, knihovny PICCOLOMINI, nebo se jen tak toulat starými uličkami a vychutnávat atmosféru v místních kavárnách nebo ochutnat vynikající vína. Odjezd na hotel, toskánská večeře.
 • 3. den: snídaně, odjezd do města SAN GIMIGNANO, které patří ke klenotům celého Toskánska, ale stále si uchovává jedinečnou atmosféru starobylých uliček. Město je známé jako místo s krásnými kostely. Můžete vystoupat také do jediné otevřené věže a kochat se dalekými výhledy do toskánské přírody. Poté do majestátného toskánského města VOLTERRA, které leží na skalnatém vrcholku, kde navštívíme alabastrovou dílnu, shlédneme ukázku práce místního mistra, prohlédneme středověké opevnění města. Odjezd do hotelu, večeře.
 • 4. den: snídaně, odjezd do FLORENCIE, perly Toskánska, kde strávíme celý den. Florencie patří mezi nejvýznamnější umělecká centra na světě, je domovem mnoha muzeí, galerií, kostelů. Během návštěvy se projdeme po slavném mostě PONTE VECCHIO, podíváme se i na slavné náměstí PIAZZA DEL DUOMO, kde se nacházejí významné památky - katedrála, baptisterium a zvonice. Určitě nesmíme zapomenout na muzeum BARGELLO, kde se nacházejí renesanční sochy včetně mnoha děl od Michelangela. Odjezd na hotel, večeře.
 • 5. den: snídaně, odjezd do PISY, prohlídka nejen vyhlášené šikmé věže, ale i historické části tohoto známého městečka v PISE. Později odjezd do CASTIGLIONCELLA, krásná pobřežní promenáda či možnost koupání na krásné pláži, odjezd na hotel, večeře.
 • 6. den: snídaně, dopoledne odjezd na letiště, odlet v odpoledních hodinách do ČR.
 • Poznámka I: v ceně letenky je pouze malé palubní zavazadlo o rozměrech 42x32x25 cm a o váze max. 8 kg, velké odbavené zavazadlo je za příplatek.
 • Poznámka II: Zájezd může být uskutečněn společně s Itálie - Pohodový týden - Víno a moře Toskánska.
 • Cena zahrnuje: letenka vč. let. tax a poplatků cca 4 800 Kč, 5x nocleh v hotelu, 5x snídaně, 4x večeře, 1x toskánská večeře, ochutnávka vína, místní doprava dle programu, vedoucí zájezdu, informační materiály.
 • Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
 • Příplatky: 1lůžkový pokoj 2 800 Kč, velké odbavené zavazadlo 1 200 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 210 Kč.


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Typ zájezduPOZNÁVACÍ ZÁJEZDY
UbytováníHotel 3*
Stravapolopenze
DopravaLetecky
Nástupní místaPraha hl.m.QrCode image

Podobné zájezdy

TOPlist