Pobyt pod Alpami - Slovinsko - Pohoda u Bledského jezera

Náročnost 1 klimatizovaný autobus vlastní doprava hotel 3* polopenze Děti vítány

Julské Aply - příjemná dovolená v Julských Alpách s kvalitním zázemím

Úvod:

Není snad známější slovinské turistické atrakce než jezero Bled s ostrovním kostelíkem a působivým hradem. Bled se nachází v podhůří Julských Alp, těsně na hranici Triglavského národního parku. A právě poloha hotelu vybízí ke krásným procházkám v srdci národního parku i u Bledského nebo Bohinjského jezera. Poznáme asi nejhezčí údolí Julských Alp Vrata - nádherné výhledy na severní stěnu Triglavu. Prohlédneme si též kouzelné vodopády v údolí triglavských jezer nebo se projedeme lodí po jezeře. Jsme ubytováni v ***hotelu na okraji Bledu, jen 300 m od Bledského jezera, v 2lůžkových pokojích se sprchou/WC, telefonem, sat. TV a minibarem. Určitě oceníte i stravování formou bufetu (snídaně i večeře) nebo speciální večeři.Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 
Julské Alpy - Bled - program zájezdu

 • 1. den: odjezd z ČR do Slovinska
 • 2. den: příjezd do BLEDU, dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu, plavba lodí po jezeře ledovcového původu s návštěvou ostrova BLEJSKI OTOK včetně kostelíku, kde si můžete zazvonit na ZVON PŘÁNÍ, odpoledne možnost prohlídky BLEDSKÉHO HRADU, večeře.
 • 3. den: snídaně, odjezd busem k nádherně položenému BOHINJSKÉMU JEZERU, procházka k vodopádu SLAP SAVICA, poté plavba lodí po jezeře ke kostelíku SV. JANEZ KRSTNIK (13. stol.) a dále do FUŽINY, odjezd busem do hotelu, večeře.
 • 4. den: snídaně, volný den - možnost procházky kolem BLEDSKÉHO JEZERA s mnohými kavárnami, kde lze nasát pravou atmosféru lázeňského městečka, dále možnost koupání či zapůjčení kol, večeře - typická slovinská večeře.
 • 5. den: snídaně, odjezd busem do doliny VRATA - výhledy na severní stěnu TRIGLAVU, přejezd do pěkného města KRANJSKA GORA, prohlídka městečka, poté k smaragdově zelenému jezeru ZELENCI, kde najdete unikátní živočišné druhy. Při zpáteční cestě na ubytování zastávka u vodopádů PERIČNIK, večeře.
 • 6. den: snídaně, odjezd busem opět k BOHINJSKÉMU JEZERU, výjezd lanovkou k chatě VOGEL s nádherným výhledem na jezero a Julské Alpy, sjezd lanovkou k busu či pěšky do horského střediska RIBČEV LAZ, odjezd do hotelu, večeře.
 • 7. den: snídaně, pěšky k nejznámější soutěsce Slovinska - VINTGAR, kterou projdeme až do BLEJSKA DOBRAVA, zpět k Bledskému jezeru vlakem, poslední možnost prohlídky kouzelného Bledského jezera, koupání či jen relaxace na břehu jezera, odjezd do ČR v odpoledních hodinách.
 • 8. den: příjezd do ČR v ranních hodinách.
 • Poznámka II: Dětské ceny platí jen při ubytování s 2 dospělými osobami.
 • Cena zahrnuje: 5x nocleh, 6x snídaně, 4x večeře, 1x typický slovinský večer, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály.
 • Cena nezahrnuje: vstupy a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
 • Příplatky: 1lůžkový pokoj 2 500Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků 240 Kč.
 • Stravování: polopenze.Určitě oceníte stravování formou bufetu (snídaně i večeře).
 • Ubytování: máme v ***hotelu jen 300 m od Bledského jezera v 2lůžkových pokojích se sprchou/WC, telefonem, sat. TV, minibarem.

Julské Alpy - Bled
základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Typ zájezduPOBYTOVĚ POZNÁVACÍ
UbytováníHotel
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupní místaBrno, Hradec Králové, Jihlava, Pardubice, Poděbrady, Praha, svoz Tábor, svoz Plzeň, svoz Bratislava, svoz České Budějovice

Mapa zájezdu


QrCode image

Podobné zájezdy

TOPlist