Termíny - přidat do oblíbených
18.02.18- 24.02.1818ZPX029087 890 KčPřidat
11.03.18- 17.03.1818ZPX029097 890 KčPřidat

Rakousko - Zimní pohodový týden Zillertálská aréna *- vlastní doprava

bus vlastní doprava hotel 3* polopenze lyžování

Úvod:

Lyžování v Zillertálské aréně patří mezi to nejlepší v Rakousku. Čeká na Vás 160 km sjezdových tratí všech stupňů obtížnosti a 25 km běžeckých stop. Budete ubytování v hotelu Schranz, který se nachází v blízkosti světoznámých Krimmelských vodopádů, které jsou největší v celém Rakousku

Termín zájezduKód termínuPoznámkaZákladní cena
18.02.18- 24.02.18 18ZPX02908 7 890 Kč Rezervovat
11.03.18- 17.03.18 18ZPX02909 7 890 Kč Rezervovat


Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Program zájezdu

 • Poznámka I: Lyžařský areál: Lyžování v Zillertálské aréně patří mezi nejlepší v Rakousku. Nadm. výška 1 300 - 2 500 m.n.m. zajišťuje dostatek sněhu i při horších sněhových podmínkách. Celkem 160 km sjezdových tratí všech stupňů obtížnosti (4xkabinka, 25x sedačka, 18x kotva, 3 měřené slal. dráhy a 2 sáňk. dráhy) uspokojí všechny lyžaře. V roce 2016 došlo ke stavbě další vyhřívané kabinkové lanovky z Gerlosu a to Dorfbahn Gerlos, kde horní stanice leží u poslední sedačky na Isskogel, což opět zdokonalí lyžování v této super aréně! Pro milovníky běžeckých stop je připraveno 25 km, v nadm. výšce 1 300 metrů a dále přímo u hotelu 55 km tratí v údolí (800 - 1 000 m.n.m.). První vlek je vzdálen 15 min. autem či 25 min. autobusem (skibus jezdí přímo od hotelu 6-8x denně) a z tohoto vleku se pohodlné dostanete do celého areálu. Skipas platí též pro Ski-Wildkogel (5 min. autem), kde je více jak 50 km sjezdovek a nejdelší sjezd v hlubokém sněhu 14 km !!!. V roce 2013 je nová vyhřívaná 6-ti sedačka Moseltret-X-Press, která nahradila starou 2sedačku u sjezdovky č. 37 (naproti černé sjezdovce mezi Gerlosem a Koennigsaleitenem). Od prosince 2007 je otevřeno nové centrum Kristallbad ve Waldu (1,2 km od hotelu) - což je bazénový ráj s 300 m2 vodní plochy (bazény, tobogány, sauna ...) - stup pro hosty hotelu 9,9, eur/3hod. Od sezóny 2011/2012 jsou ještě větší slevy na skipasy v Zillertálské Aréně - pro dědi 55%. V termínu zájezdu jsou jarní prázdniny v těchto okresech: Hradec králové, Kroměříž, Mělník, Nový Jičín, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Praha-východ, Praha-západ, Rakovník, Teplice, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín U zimních lyžařských zájezdů nelze využít slevu bonus.
 • Poznámka II: Hotel leží ještě ve spolkové zemi Salzburg jen 4 km před hranicí spolk. země Tyrolsko. Nejlepší cesta vlastním autem je přes Salzburg a p poté po dálnici až k odbočce na Zell am See, po státní silnici č. 311 přes Sankt Johann až do zmíněného Zell am See a zde po silnici č. 168 přes Mittersill směrem na Krimml. Hotel leží po levé straně cca 9 km p projetí městečka Neukirchen. Z Prahy je to celkem 510 km přes hraniční přechod Dolní Dvořiště do Linze a poté po dálnici A1. Ceny benzinu jsou nyní v Rakousku o cca 1-2- koruny nižší než v Čechách (kromě dálničních čerpacích stanic). Povinností je pouze zakoupení rakouské dálniční známky (na týden cca 230,- podle kurzu). Jen pár metrů od hotelu je i menší market, kde se dají zakoupit všechny základní potraviny za vcelku přijatelné ceny i pro nás. Další možností je jet po dálnici přes Prahu, Rozvadov, Mnichov a na rakouských hranicích v městě Kufstein odbočit směr Kitzbuehel, dále až do Mittersillu a pak stejnou cestou do hotelu. Je to o cca 50 km delší cesta, ale zato z velké části po dálnici a není potřeba rakouská dálniční známka (jen pozor, musíte sjet v Kufsteinu hned první odbočkou doprava Kufstein Nord - navigace Vás bude ještě táhnout pár km až na další odbočku, ale tam už je povinná dálniční známka!!!
 • Cena zahrnuje: 6x ubytování v útulných pokojích, 6x snídani formou švédského stolu, 5x večeři (menu o 3 chodech s výběrem a salátový bufet), 1x pinzgauerský večer o 5-ti chodech, lázeňský poplatek, ložní prádlo, ručníky, delegáta na místě (v případě min. 20-ti osob)
 • Cena nezahrnuje: Vše co není uvedeno v odstavci "cena zahrnuje"
 • Příplatky: 1 lůžkový pokoj 1 000,-, pojištění léčebných výloh vč. storna zájezd - sport 385,-
 • Stravování: Ráno vždy od 7:45 hodin se můžete posilnit vydatnou snídaní formou švédského stolu s biokoutkem včetně typických alpských sýrů, salámů a špeku. K pití se podává čaj nebo káva, na požádání Vám obsluha přinese i mléko či kakao. Večeře se podává opět v této restauraci a skládá se ze 3 chodů. První chod je většinou polévka či nějaký studený předkrm převážně s možností výběru, druhý chod je hlavní jídlo s výběrem až ze 4 možností, včetně vegetariánského. Třetí chod je zákusek nebo např. ledová káva ... Samozřejmostí je i salátový švédský stůl uprostřed místnosti, který je po dobu večeře doplňován. Hosté, kteří jsou zde ubytování, si vždy při snídani vybírají menu na večeři (formou lístečků přímo na stole). Nápoje k večeři nejsou v ceně zahrnuty. Výhodou je, že pití se píše na číslo Vašeho pokoje a na konci pobytu je zaplatíte buď hotově nebo platební kartou.
 • Ubytování: Hotel Schranz se nachází na konci údolí Pinzgau v blízkosti Krimmelských vodopádů, nabízí nespočet možností jak letních tak i zimních aktivit. právě prohlídka světoznámých Krimmelských vodopádů patří téměř k povinnostem bez ohledu na roční období. Největší rakouské vodopády jsou zároveň nejvyšší vodopády v Evropě - voda z potoka Krimmler Ache padá z výšky 400 metru ve třech stupních. Na celém světě jsou jen čtyři vyšší. *** Hotel Schranz nabízí ubytování ve 2-lůžkových pokojích (některé s možností přistýlky nebo pro početnější rodiny - možnost apartmánu) se sprchou, WC, sat. TV, balkónem a fénem. Pokoje jsou velmi útulně zařízeny v typickém rakouském stylu s převažujícím dřevěným nábytkem. V suterénu se nachází sauna a solárium (za příplatek), dále pak "lyžárna" s vyhřívanými stojany na obuv. V přízemí hotelu je recepce, kde Vám rádi majitelé poskytnou informace o možnostech výletů. Dále se zde nachází restaurace, která je otevřena po celý den i pro ostatní návštěvníky tohoto kouzelného kraje. V hlavní sezóně zde bývá i dost hostů, kteří zajdou na vynikající kuchyni nebo jen tak na kávu a zákusek. Důvodem je i v létě velmi frekventovaná cyklistická stezka jen pár metrů od hotelu, v zimě pak běžecká stopa vedoucí pod okny hotelu. V prvním a ve druhém patře hotelu se nacházejí pokoje. V posledním třetím patře se nachází apartmán pro 4-5 osob. Tento apartmán je jako jediný bez balkónu, ale zato s plně vybavenou kuchyní.
 • Sleva: Děti do 5 let ZDARMA, děti od 6 - 14 let 2 000,-. Slevy pro děti platí pouze na pokoji s min. 2 dosp. osobami.

Příplatky a slevy


 • dítě 0-5 let, ubytován s 2 dospělými - 0 Kč
 • dítě 6-14 let, ubytován s 2 dospělými - 5 890 Kč
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu (B)-sport-Evropa - 385 Kč
 • příplatek za 1 lůžkový pokoj - 1 000 Kč
 • příplatek za dopravu autobusem - 2 000 Kč


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Destinace Rakousko Rakousko
UbytováníHotel 3*
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupní místavlastní
Zájezdy do destinací
Rakousko - zájezdyQrCode image

TOPlist