Rakousko - Zimní pohodový týden - Zillertálská aréna - autobus

bus hotel 3* polopenze lyžování

Úvod:

Neděle: odjezd autobusem z Pardubic ve večerních hodinách (nástup ještě Hradec Králové a Praha).Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 
Program zájezdu

 • 2. den: Pondělí: příjezd na hotel, v cca 8:00 hod. snídaně, ubytování dle možnosti hotelu, od 12:00 hod lyžování ve středisku Kitzbühl/Kirchberg, večeře.
 • 3. den: Úterý: snídaně, celodenní lyžování Kitzbühl/Kirchberg – pinzgauský večer.
 • 4. den: Středa: snídaně, celodenní lyžování ve Wildkogelu, večeře (poté sáňkařský a pohádkový večer).
 • 5. den: Čtvrtek: snídaně, celodenní lyžování na ledovci Weissee, večeře.
 • 6. den: Pátek: snídaně, dle zájmu celodenní lyžování v Kitzbühlu, večeře, potom odjezd do ČR.
 • 7. den: Sobota: příjezd do ČR v časných ranních hodinách.
 • Poznámka I: Lyžařský areál: 1. Kitzbühel Kitzbühel je nepochybně jedno z předních, nejexkluzivnějších a tedy i nejznámějších lyžařských center v Rakouských Alpách. Právem získalo již pátý rok po sobě titul nejlepší lyžařské středisko světa (dle skiresort.info). Každé údolí vedoucí směrem na sever nebo na jih z údolí řeky Inn vytváří ojedinělé možnosti pro všechny lyžařské sporty. V polovině ledna se zde na jedné z nejobtížnějších sjezdových tratí světa „Streif“ pravidelně koná závod Hahnenkamm Rennen. Do lyžařské oblasti Hahnekamm je možné se vyvést několika lanovkami – z centra Kitzbühelu, ze sousedního Klausenu z městečka Kirchberg nebo vesničky Aschau. Od prosince 2005 můžete nastoupit na lanovku i v Jochbergu nebo Pass Thurnu a díky nové lanovce 3S až pro 35 osob a ski safari se dostanete až na Hahnenkamm. Do Pass Thurnu se můžete dovézt skibusem, který je v celém středisku zdarma. Podmínky pro snowboarding jsou v tomto středisku více než ideální – na protilehlém hřebenu se nachází Snowboard Area, která je vyhrazená pro milovníky snowboardu. Díky své výjimečnosti je i ubytování v tomto středisku dražší záležitostí. Dobře udělá ten, kdo oželí hektický Kitzbühel a najde si ubytování v sousedním Kirchbergu, který je mnohonásobně klidnější a také levnější. Skibus z tohoto městečka lyžaře doveze nejen k lanovce Maierl, ale také do Klausenu nebo do Kitzbühelu. Celé středisko nabízí širokou škálu aprés-ski aktivit a je vyloučeno, aby se zde někdo nudil. Ideální zimní dovolená i pro nelyžaře. Další nedávno otevřenou lanovkou z údolí Pinzgau, z Hollersbachu, došlo ještě k větší možnosti lyžování a pro okolí městečka Mittersill taky možnost poznat toto kouzelné středisko za pár minut. 2. Ledovec Weissee Příjemné a malebné středisko Uttendorf/WeissSee se rozkládá na začátku údolí Stubachtal v místech, kde toto údolí začíná stoupat k zaledněným vrcholkům Alp. Více jak 3 000 m vysoko se táhne hřeben mezi horami Grossvenediger a Grossglockner. V těchto místech, přímo uprostřed Národního parku Velké Taury, vytváří úbočí Granatspitzgruppe ideální prostředí pro malý ledovcový areál. V jejím středu se nachází právě Weißsee Gletscherwelt - středisko s ideální polohou mezi Kitzbühelem a Europa Sportregionem. Na konci údolí stoupá kabinová lanovka ze stanice Einziger Boden k Weißsee s pozadím vrcholu Granatspitze (3 086 m). Snowboarding zde zastupuje U-rampa a quarterpipe. Celkem zde naleznete 23 km sjezdovek všech stupňů obtížnosti. Výhodou je relativně méně lidí a rozumná cena skipasu.
 • Poznámka II: U zimních lyžařských zájezdů nelze využít slevu bonus.
 • Cena zahrnuje: 4x ubytování v 2lůžkovém pokoji se sprchou/wc, sat, TV, telefon, fén, 4x snídaně formou švédského stolu, 1x snídaně po příjezdu, 3x večeře (menu o 3 chodech s výběrem a salátový bufet), 1x speciální pinzgauský večer o 6 chodech, 1x večeře před odjezdem, lázeňský poplatek, ložní prádlo, ručníky, služby delegáta na místě (p. Fleischmann), dopravu klimatizovaným autobusem až na sjezdovky, výraznou slevu na skipas (až 15%)
 • Cena nezahrnuje: Vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
 • Příplatky: 1lůžkový pokoj: 800 Kč.
 • Stravování: Snídaně je podávána formou bohatého švédského stolu a večeře výběrem z menu o 3 chodech (hlavní jídlo si můžete vybrat až ze 3 druhů), salátový švédský stůl.
 • Ubytování: Poloha hotelu: *** hotel-pension leží jen 3 km od útulného městečka Mittersill, které večer láká k procházkám. Hotel-pension nabízí ubytování ve 2-lůžkových a 3-lůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, sat. TV a fénem. Snídaně je formou švédského stolu, večeře menu o 3 chodech s výběrem hlavního jídla+salátový švédský stůl. Velkou výhodou polohy hotelu-pensionu je jeho vzdálenost z Čech (z Prahy pouze 500 km !!) a také bezproblémový přístup do lyžařského ráje (nejbližší kab. lanovka je jen 9 km). Celý areál nabízí 179 km sjezdovek (70 km lehkých, 84 km středně těžkých a 25 km těžkých), 54 různých lanovek či kabinek a neuvěřitelných 780 sněhových děl. Při dobrých sněhových podmínkách jsou otevřeny běžecké trasy v údolí jen pár metrů od hotelu (celkem až 150 km). V blízkosti hotelu je zastávka vlaku, který vás v hodinových taktech doveze přímo k dolní stanici panoramatické kabinky (cesta trvá jen 13 min. – se skipasem ZDARMA). Hotel má vlastní relaxační zónu se saunou, finská saunou, odpočinkovou místností, pro naše hosty zdarma.
 • Sleva: sleva za vlastní dopravu 800 Kč.


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Typ zájezduLYŽOVÁNÍ V ALPÁCH
UbytováníHotel
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupní místaČeské Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Praha, TáborQrCode image

TOPlist