Pohodový týden - Slovensko - S ROH opět do Tater za super cenu**

Náročnost 2 bus klimatizovaný autobus hotel 3* hotel 2* polopenze turistika bazén

Úvod:

Tento zájezd je zaměřený na lehkou turistiku a poznávání tohoto jedinečného kraje našich východních sousedů. Vyjedeme na Skalnaté pleso, projdeme Tatranskou magistrálou na Hrebienok a nebo prozkoumáme Demänovskou dolinu atd. Ubytováni jsme v ***hotelu v tichém prostředí na jihozápadě Vysokých Tater v malebné vesnici Jasná. Pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením, telefonem, rádiem a sat. TV. Snídaně i večeře jsou podávány formou bufetu. Velkou výhodou je vlastní krytý bazén přímo v hotelu a procedury v ceně! Pojedeme dobovým autobusem, který ještě více umocní váš zážitek z této dovolené.Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 
Program zájezdu

 • 1. den: odjezd z ČR na Slovensko v pozdních večerních hodinách.
 • 2. den: ráno příjezd do DEMANOVSKÉ DOLINY, dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu. Základní varianta (2 z 5, 6 hod., ↑600 m, ↓600 m): pomocí lanovky se dostaneme pod druhý nejvyšší vrchol Nízkých Tater - CHOPOK (2 024m), ráno příjezd do DEMANOVSKÉ DOLINY, dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu. Odpoledne prohlídka unikátního jeskynního labyrintu - DEMANOVSKÉ LEDOVÉ JESKYNI. Tato jeskyně je nejstarší jeskyní v Evropě, první zmínky jsou již z roku 1299. Tento den proběhne také dohodnutí procedúr a případně již první z nich. Večeře.
 • 3. den: snídaně. Základní varianta (náročnost 2 z 5, 6 hod., ↑600 m, ↓600 m): pomocí lanovky se dostaneme pod druhý nejvyšší vrchol Nízkých Tater - CHOPOK (2 024m), túra tzv. cestou hrdinov SNP přes Dereše (2 004 m) do SEDLA POLANY (1 845 m), sestup na TRI VODY (1 400 m) a dále po žluté k hotelu (alt. vystoupat k horní stanici lanovky a sjet dolů), večeře. V tento den je rovněž možné absolvovat hřebenovou túru s výhledy na VYSOKÉ TATRY až na nejvyšší vrchol Nízkých Tater - ĎUMBIER (2 043 m) (3 z 5, 8 hod., ↑850 m, ↓800 m). Večeře.
 • 4. den: snídaně, odjezd busem do TATRANSKÉ LOMNICE (850 m), výjezd lanovkou na SKALNATÉ PLESO (1 750 m), základní varianta (2 z 5, 4 hod., ↑50 m, ↓520 m): a dále Tatranskou magistrálou na HREBIENOK (1 285 m), odkud sjedeme zubačkou do STARÉHO SMOKOVCE (1 010 m), možnost svezení i koloběžkou, nebo pěšky podél zubačky. Odjezd na hotel, večeře.
 • 5. den: snídaně, odjezd busem na ŠTRBSKÉ PLESO (1 350 m), základní varianta (2 z 5, 5 hod., ↑100 m, ↓300 m): další částí tatranské magistrály kolem JAMSKÉHO PLESA (1 450 m) až k VAŽECKÉ CHATĚ (1 150 m), kde na nás bude čekat bus. Pro zdatné jedinečný výstup až pod vrchol KRIVÁŇ do výšky cca 2 050 m (nebo až na vrchol 2 495 m) a sestup na Važeckou chatu, kde se připojíme k první skupině. Velmi působivé pohledy na Tatry, ale celkově náročný výstup s převýšením cca 1 100 m. Všichni odjezd na hotel, večeře. V tento den je rovněž možné podniknout výstup na nejvyšší horu Polska - RYSY (2 499 m) aneb po stopách V. I. Lenina, který na vrchol vystoupil z polské strany v roce 1913.
 • 6. den: snídaně, odjezd busem k LIPTOVSKÉ MAŘE, celodenní relaxace v Aquaparku TATRALANDIA, nebo turistika v PROSIECKÉ a KVAČIANSKÉ DOLINĚ v roklinách, které místy připomínají NP Yosemite v USA nalezneme kromě průzračných potoků, lávek a žebříků i nádherně zachovalé vodní mlýny z 19. století. (2 z 5, 5,5 hod., ↑450 m, ↓450 m). Odjezd na hotel, večeře.
 • 7. den: snídaně a odjezd do ČR, příjezd v pozdních večerních hodinách.
 • Cena zahrnuje: 5x nocleh, 6x snídaně, 5x večeře, 4 procedury, vstup do krytého bazénu, doprava dobovým autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály.
 • Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
 • Příplatky: 1lůžkový pokoj 1 500 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků 210 Kč.
 • Stravování: Snídaně i večeře jsou podávány formou bufetu.
 • Ubytování: Ubytováni jsme v ***hotelu v tichém prostředí na jihozápadě Vysokých Tater v malebné vesnici Jasná. Pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením, telefonem, rádiem a sat. TV. Velkou výhodou je vlastní krytý bazén přímo v hotelu.


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Typ zájezduPOHODOVÉ TÝDNY NEJEN V ALPÁCH
UbytováníHotel
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupní místaPraha hl.m., Brno, Hradec Králové, Jihlava, Olomouc, Pardubice, Poděbrady, Valašské Meziříčí, svoz Tábor, svoz České Budějovice, svoz Plzeň

Mapa zájezdu


QrCode image

Podobné zájezdy

TOPlist