Pobyt pod Alpami - Relaxace ve Slovinsku v horách i u moře

Náročnost 1 klimatizovaný autobus hotel 4* polopenze turistika sauna bazén Novinka

Úvod:

Tento zájezd je oblíbenou kombinací pobytu v horách a později i pobytu u moře, na své si přijdou milovníci hor a pěkných procházek, ale i ti, kteří preferují pohodu u moře. Nejdříve poznáme krásy Triglavského národního parku na severní části tohoto kouzelného kraje. Po čtyřech dnech v horách se autobusem přesuneme ke slovinskému moři, kde si dosyta užijete koupání v moři. Můžete pak využít i našich výletů do velmi zajímavých míst v blízkosti rybářského městečka Izola, kde máme zajištěno ubytování. Určitě stojí za vidění veliký jeskynní systém Postojnska Jama a nebo slovinské Benátky Piran - obojí pod záštitou UNESCO. V horách jsme ubytováni v ****hotelu s bazénem a saunou a u moře ve ***hotelu, který rovněž disponuje bazénem. V obou hotelech se podává snídaně i večeře formou bohatého švédského stolu.Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 
Program zájezdu

 • 1. den: odjezd z ČR v podvečerních hodinách odjezd do Slovinska.
 • 2. den: příjezd do KRANJSKA GORA (810 m), dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu, pěšky k pramenu řeky Drávy, kde lze obdivovat jezero pramenů, zpět stejnou cestou. Odpoledne relax v bazénu či vířivce, večeře.
 • 3. den: snídaně, odjezd busem do města ARNOLDSTEIN (600 m), výjezd lanovkou SELTSCHACHER ALM (1 458 m), krásný výstup na DREILAENDERECK (1 508 m), což je hraniční hora tří států - Rakouska/Itálie/Slovinska, menší okruh zpět k horní stanici lanovky, sjezd k busu. Přejezd busem k hornímu jezeru LAGHI DI FUSINE, okružní cesta kolem kouzelných, jedinečných jezer přes chatu BELVEDERE, zpět na parkoviště, kde na nás bude čekat náš bus, který nás doveze do hotelu. Večer typický slovinský večer s hudbou.
 • 4. den: snídaně, odjezd busem do TARVISIA, výjezd lanovkou ke kostelu SANTURIO DI MONTE LUSSARI (1 751 m), což je staré poutní místo, založené již v roce 1360. Krásná procházka k masívu CIMA DEL CACCIATORE, odkud je nádherný výhled na tuto kouzelnou část Dolomit zpět k lanovce a sjezd do Tarvisia. Všichni odjezd do hotelu, večeře.
 • 5. den: snídaně, odjezd k moři se zastávkou u světoznámého jezera BLED, procházka kolem jezera s možností si zkusit jízdu letní sáňkařskou dráhou, odpoledne dojezd do STRUNJANU, ubytování, večeře.
 • 6. den: snídaně, odjezd busem na prohlídku POSTOJNSKÉ JESKYNĚ, kde již od roku 1872 jezdí vláček pro turisty, ze kterého shlédneme nejúžasnější jeskyni Slovinska. Poté přejedeme busem na fakultativní ochutnávku výborných vín, odjezd na hotel, večeře.
 • 7. den: snídaně, odjezd busem jen pár km do nejhezčího města slovinské riviéry PIRAN, procházka po hradbách ze 7. století, prohlídka starých nádherných uliček. Po prohlídce pěšky krásnou stezkou podél pobřeží do STRUNJANU, okruh KRAJINSKIM PARKEM STRUNJAN s pěknými zátokami s ptactvem a hezkou flórou. Odpoledne odjezd do hotelu, večeře.
 • 8. den: snídaně, dopolední vyklizení pokojů, možnost koupání u moře a pozdě odpoledne odjezd do ČR.
 • 9. den: příjezd do ČR v brzkých ranních hodinách.
 • Cena zahrnuje: 6x nocleh, 7x snídaně, 6x večeře, vstup do krytého bazénu a sauny, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály
 • Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
 • Příplatky: 1lůžkový pokoj 2 400 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků 270 Kč.


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Typ zájezduPOZNÁVACÍ ZÁJEZDY
Ubytováníhotel 3* nebo 4*
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupní místaPraha hl.m., Brno, Hradec Králové, Jihlava, Pardubice, Poděbrady, svoz Tábor, svoz Plzeň, svoz Bratislava, svoz České BudějoviceQrCode image

TOPlist