Jóga v Albánii - letadlo

letecky hotel 3* Náročnost 1.5

Úvod:

Albánie - spojení kultur. Jedna z posledních možností ocitnout se v nekomerčním prostředí a krásné přírodě bez davu turistů. Toužíte po zapomenutém kraji a krásných plážích v Evropě? Zní to bláznivě? Vše si s námi můžete dopřát. Poznání, moře, jóga, zábava i paddleboarding. Pokud milujete vodu jako já, nechte se vtáhnout do dobrodružství na hranici volnomyšlenkářského surfaře či disciplinovaného jogína v oblasti plné střetu kultur a poznání. Nabízíme pobyt s polopenzí ve velmi klidné části Albánie, v soukromém hotelu uprostřed kopců, bez davu turistů, s krásným čistým mořem, denně s ranní a večerní lekcí power jógy. Pobyt je určen hlavně těm, kteří si rádi zacvičí, zaplavou, objeví nová místa, tradice a středomořskou kuchyni v jižní části Albánie. Vzduch je velmi příjemný, moře na dosah, hodiny jogy vyplní fakultativní výlety do okolních měst propojených plážemi. Vrcholem je poloostrov Karaburun a jeho nebesky bílé oblázkové pláže se sytě modrozeleným mořem. Pojďme si společně užít týden pohybu, relaxace a večerní zábavy se zkušeným průvodcem a cvičitelkou jógy, kteří vám budou rádi dělat společnost.Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 
Program zájezdu

 • 1. den: odlet z ČR, přílet do Tirany, transfer na ubytování do hotelu.
 • 2. den: ranní jóga, koupání na hotelové pláži, podvečerní a večerní VALONA (Vlorë) s překrásnou mešitou MURADIA, muzeem albánské nezávislosti, náměstí Vlajky, Památník nezávislosti s panoramatickým výhledem na město.
 • 3. den: ranní jóga, jednodenní výlet místními mikrobusy (cca 15 EUR) po čarokrásném panoramatickém pobřeží albánské riviéry do QEPARA u Palermského zálivu s ponorkovou základnou a pevností Aliho Paši Tepelenského, zastávka v romantické vesničce DHËRMI s řeckou menšinou a mnoha kostelíky umístěnými v malebné scenérii na svahu hor, zemní pyramidy, nekonečné olivové háje a přímořské letovisko HIMARË, večerní jóga.
 • 4. den: ranní jóga, koupání na hotelové pláži, večerní jóga.
 • 5. den: ranní jóga, jednodenní (cca 35 EUR) či dvoudenní výlet s přespáním ve stanech (cca 45 EUR), výlet mořskými kajaky v divoké přírodě odlehlé části poloostrova KARABURUN, kam je možné se dost pouze lodí, večerní joga.
 • 6. den: ranní jóga, koupání na hotelové pláži, večerní jóga.
 • 7. den: transfer na letiště v Tiraně, odlet do ČR.
 • Cena zahrnuje: zpáteční letenka Praha-Tirana vč. let. tax a poplatků cca 8 500 Kč, transfer z/na letiště, 7x ubytování v hotelu ve 2lůžkových pokojích, 7x polopenze, pobytová taxa, vedoucí zájezdu, cvičitel jógy, informační materiály.
 • Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje".
 • Příplatky: 1lůžkový pokoj 2 490 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 240 Kč.
 • Ubytování: hotel leží na břehu Valonského zálivu uzavřeného na jedné straně prstenem albánských velehor se slovutným Llogarským průsmykem, na straně druhé téměř nepřístupným divokým poloostrovem Karaburun, který nezapře svůj název (turecky Karaburun - černý mys), strava středomořská, prvky italské, řecké či albánské kuchyně. V hotelovém komplexu se nachází obrovská terasa určená k ranní a večerní józe. Hotelová restaurace je otevřená celý den. Večery jsou velmi příjemné díky otevřené venkovní terase. Pláže přímo u hotelu.


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Typ zájezduLETECKÉ POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
UbytováníHotel
Stravapolopenze
DopravaLetecky
Nástupní místaPraha hl.m.QrCode image

TOPlist