Albánie - POBYTOVĚ POZNÁVACÍ 2020/2021 s CK PoznáníFotogalerie destinace AlbánieFotogalerie destinace Albánie
Zajímavé a užitečné informace o Albánie
Zajímavá místa z destinace - AlbánieAlbánie– dovolená. Zveme Vás na mimořádnou kombinaci pobytového a poznávacího zájezdu s ubytováním v komfortním hotelu na břehu Valonského zálivu uzavřeného na jedné straně prstenem albánských velehor se slovutným Llogarským průsmykem, na straně druhé téměř nepřístupným divokým poloostrovem Karaburun, který nezapře svůj název (turecky Karaburun – černý mys), a současně v dosažitelnosti všech významných lokalit, které bychom při našem pobytu v Albánii rozhodně neměli vynechat. Všechna slavná místa a významné památky Albániebudeme mít doslova „na dosah ruky“ a přitom se můžeme stále osvěžovat mořskou koupelí ve vodách romantického zálivu.
Albánie– 12denní pobytově-poznávací autokarový zájezd do hotelu s polopenzí nebo Albánie - 8 denní pobytově-poznávací letecký zájezd do hotelu

Albánie - POBYTOVĚ POZNÁVACÍ - dovolená a zájezdy

Cenové rozpětí:
Délka pobytu:

Albánie - POBYTOVĚ POZNÁVACÍ 2020/2021 s CK Poznání

Dnes se ALBÁNIE snaží vyrovnat s okolním světem. Albánie má obrovský potenciál v nerostném bohatství a turismu. Kdo touží po dobrodružné dovolené v krásné a nedotčené přírodě, měl by navštívit zejména romantické hory Prokletije, Skadarské jezero a třetihorní Ochridské jezero. V Albánii se nachází také archeologicky cenné památky jako Butrinti – místo obývané od dob prehistorie, které je pod ochranou organizace UNESCO, či stará města Škodra a Berat s působivými památkami z dob turecké nadvlády.
Zájezdy v uplynulých termínech

TOPlist