Termíny - přidat do oblíbených
19.07.21 - 25.07.2121CET0191414 290 KčPřidat

Pohodový týden na kole - Vysoké Taury a Krimmelské vodopády s kartou

Náročnost 2 klimatizovaný autobus hotel 3* polopenze cyklistika Hochköning Card

Rakouské Alpy - dovolená na kole pod Alpy s kvalitním zázemím *** hotelu. Projedeme se kolem jezera Ritzensee, Krimmelských vodopádů a cyklovýlety si můžeme zpestřit i pěší túrou na tzv. střední bod Salzburska.

Úvod:

Tento zájezd nás zavede do krásného údolí pod majestátnou horou Hochkönig a okolí Zell am See, které patří patří do jedné z nejhezčí části spolkové země Salzbursko. Trasy jsou vybírány tak, aby je mohli jet zkušení i sváteční cyklisti - možnost zkrácení. Nejen, že se projedete na kole, ale poznáte i největší vodopády Rakouska v blízkosti Krimmlu, které padají v kaskádách až z výšky 400 m. Všichni klienti obdrží tzv. kartu Hochköng Card, která ještě víc zpříjemní pohodu tohoto zájezdu - nabízí totiž zdarma využití letní sáňkařské dráhy, lanovky v okolí Maria Alm či místního koupaliště. Ubytováni jsme v komfortním *** hotelu v klidné lokalitě, ale přitom blízko všech aktivit v pokojích s vlastním soc. zařízením, sat TV…. Bohatá snídaně a večeře menu o 4 chodech.

Termín zájezduKód termínuPoznámkaZákladní cena
19.07.21 - 25.07.21 21CET01914 14 290 Kč Rezervovat


Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Program zájezdu

 • 1. den: odjezd ve velmi pozdních hodinách z ČR do Rakouska.
 • 2. den: ráno příjezd do MARIA ALMU, dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu, později první seznámení s okolím SAALFELDENU – od hotelu okružní cyklostezkou kolem jezera RITZENSEE, do Saalfeldenu a kolem golfového hřiště zpět do hotelu (20 km), večeře.
 • 3. den: snídaně, odjezd busem do KRIMMLU, prohlídka světoznámých vodopádů, které padají až z výšky 400 m a patří mezi absolutní přírodní skvosty celého Rakouska, dále po nádherné části Tauernradweg kolem řeky KRIMMLERACHE krásným Pinzgauským údolím (60 km) až do ZELL AM SEE, až do našeho hotelu. Možnost cyklotrasu zkrátit jízdou soukromého vláčku, jehož trať je v těsné blízkosti cyklostezky, večeře.
 • 4. den: snídaně, odjezd busem k soutěsce TAXENBACHKLAMM, kterou si v klidu prohlédneme a na kole zpět do hotelu opět po další části Tauernradweg kolem nádherného jezera ZELLER SEE až do hotelu, opět pohodlná trasa s velkým množstvím občerstvení, možnost prohlídky lyžařského střediska ZELL AM SEE, celkem 50 km, grilování.
 • 5. den: snídaně, odjezd busem do LOFERU, možnost občerstvení či krátké návštěvy městečka, pak po již známé TAUERNRADWEG kolem řeky a soutěsky SEISENBERGKLAMM - krátká prohlídka a dále přes MARZON až do hotelu - pohodlná cyklostezka (cca 40 km) většinou kolem řeky SAALACH, večeře.
 • 6. den: snídaně, den s turistikou bez kol (pro zájemce možnost cyklovarianty) odjezd busem do MÜHLBACHU, výjezd kabinkovou lanovkou na tzv. střední bod Salzburska, základní varianta (náročnost 2 z 5; 6 hod., ↑360 m, ↓800 m): opět po části císařské cesty s krásnými výhledy na masív HOCHKÖNIG přes SCHNEEBERG (1 921 m) a AHORSTEIN (1 855 m) až do DIENTENU (1 120 m), pro méně zdatné možnost kratší túry jen k DIENTALMU (1 380 m) a odtud busem pro druhou skupinu a všichni odjezd do hotelu, večeře.
 • 7. den: snídaně, odjezd do ČR, příjezd v pozdních odpoledních hodinách.
 • Poznámka I: Dětské ceny platí pro děti ubytované spolu se 2 dospělými osobami.
 • Poznámka II: Svozy platí pouze pro pěší variantu zájezdu!
 • Cena zahrnuje: 5x nocleh, 6x snídaně, 4x večeře, 1x grilování (dle počasí), karta Hochkönig Card, vstup do relaxační zóny se saunou a parní lázní, doprava klimatizovaným autobusem s cyklovlekem, sportovní instruktor, informační materiály.
 • Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
 • Příplatky: 1lůžkový pokoj 2 500 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků 315 Kč.
 • Stravování: polopenze. Snídaně a večeře menu o 4 chodech s výběrem, 1x grilování (dle počasí).
 • Umístění: Rakousko - Krimml

Příplatky a slevy


 • příplatek za 1 lůžkový pokoj - 2 500 Kč
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Evropa - 315 Kč
 • dítě 0 - 10 let - 10 290 Kč
 • dítě 11 - 16 let - 11 290 Kč


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Destinace Rakousko Rakousko
Rakouské Alpy Rakouské Alpy
Alpy Alpy
Typ zájezduCyklozájezdy
UbytováníHotel 3*
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupní místaČeské Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Praha, Tábor, svoz Brno, svoz Ostrava, svoz Plzeň, svoz Bratislava, svoz Jihlava
Zájezdy do destinací
Rakousko - zájezdy
Rakouské Alpy - zájezdy
Alpy - zájezdyQrCode image

Podobné zájezdy