Černá Hora aktivní dovolená a zájezdy 2020/2021Fotogalerie destinace Černá HoraFotogalerie destinace Černá Hora
Zajímavé a užitečné informace o Černá Hora
Zajímavá místa z destinace - Černá Hora


Černá Hora- dovolená. Pobytově poznávací zájezd Bosnou a Hercegovinou do Černé Hory prošel podstatnou inovací a ve všech termínech Vám umožňuje vidět maximum.

Legendární Sarajevo, kouzelné údolí řeky Neretvy obnovený Mostar s kouzelnou atmosférou uliček a hospůdek uvidíte v Bosně a Hercegovině. Budva, malebná Boka Kotorská a perla Unesco Kotor, romantický Perast, NP Lovčen, slavná Cetinje, poloostrov Sv. Stefan, orientálně laděný Starý Bar, NP Skadarské jezero s příjemnou projížďkou a koupáním, na fish-pikniku si budete moci ochutnat vynikající mořské plody, užijete si báječné Jaderské moře….to vše Vám nabízí Černá Hora.

Fakultativní výlety do Albánie Vám umožní vidět Drač s antickým amfiteátrem, Hlavní město Tiranu, Skodru s pevností Rozafat….Aby toho nebylo málo, tak na zpáteční cestě si prohlédnete další perlu Unesco Dubrovník.

Pokud Vás zaujme Albánie při fakultativním výletu, máme pro Vás připravený pobytově poznávací zájezd do Albánie, kam můžete třeba jet již příští rok.

Autokarové výlety, kromě fakultativních do Albánie, jsou v ceně zájezdu. V každém termínu je přítomen průvodce, který vás doprovází při všech výletech a po celou dobu pobytu. Pro ty z vás, kteří byste rádi poznali lépe vnitrozemí Černé Hory včetně hor, jsme připravili zájezd NP a moře Černé Hory nebo Tajuplným Balkánem až k ryzímu drahokamu Východu – divukrásné Albánii.

Černá Hora - dovolená a zájezdy

Cenové rozpětí:
Délka pobytu:
« « 1 2 3 » »

Omlouváme se, ale pro vaše požadavky nebyly nalezeny žádné zájezdy.
« « 1 2 3 » »

Černá Hora aktivní dovolená a zájezdy 2020/2021

Černá Hora - Pro návštěvníka Černé Hory je fascinující velký výškový rozdíl mezi hladinou moře a horským hřebenem na poměrně krátkou vzdálenost několika kilometrů. Všechna pohoří jsou poznamenaná silnou ledovcovou říční erozí.. Na jejich svazích jsou stezky vhodné pro horskou pěší turistiku. Černá Hora má nevelké nížiny a rozprostírají se jen okolo dolních toků několika řek. Černá Hora je omývána Jaderským mořem. Pobřeží je velmi členité s množstvím malých zálivů, ostrovů, poloostrovů a skalních útesů. Průměrná lednová teplota moře v Černé Hoře je 12°C, červencová 25°C. V moři se dá koupat 180 dní v roce.

Černá Hora Balkán Černá Hora mapy


Zájezdy v uplynulých termínech

TOPlist