Lyžování v Gruzii - hotel****

Náročnost 2 letecky hotel 4* polopenze lyžování Novinka

Úvod:

Lyžování v Gruzii - hotel****Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 
Program zájezdu

  • 1. - 2.den: odlet z Prahy do Tbilisi. Vyzvednutí delegátem, transfer z letiště do lyžařského střediska Gudauri. V dopoledních hodinách ubytování v hotelu Marco Polo, odpočinek. Poté vyzvednutí půjčeného lyžařského vybavení (v případě zapůjčení), seznámení se střediskem, vyzvednutí lyžařských skipasů. Pro zájemce je možnost jít přímo lyžovat.
  • 3. - 7.den: lyžování ve středisku, případně možnost skialpinistických výstupů nebo freeridů v okolí střediska s instruktory, heliskiing a další sportovní aktivity. Pro zájemce je možnost navštívit hl. město Tbilisi nebo vesnici Kazbegi s historickým klášterem na severní straně Kavkazu.
  • 8. den: v dopoledních hodinách odjezd do Mtschety, bývalého hlavního města, po cestě prohlídka středověké pevnosti Ananuri na břehu přehrady Zhinvali. K večeru návštěva Yagova vinařství vyhlášeného výrobou tradičního gruzínského vína vyráběného metodou kvašením v Kvevri, tradiční gruzínská večeře a degustace Yagova vína. Ve večerních hodinách odjezd do Tbilisi do hotelu Iveria Inn, nocleh.
  • 9. den: v brzkých ranních hodinách transfer na letiště a odlet z Gruzie. Návrat zpět domů.
  • Cena zahrnuje: zpáteční letenka Praha-Tbilisi vč. let. tax a poplatků cca 7 500 Kč, 6x ubytování v hotelu Marco Polo ve 2lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, SAT TV, wifi, minibarem, balkonem, k dispozici je bazén, wellness, kryté tenisové kurty, bar, stolní tenis, masáže, bowling; stravování formou polopenze (snídaně bufet a večeře výběr z menu), 1x ubytování v Tbilisi v hotelu Iveria Inn se snídaní, 6denní skipas ve středisku Gudauri (50 km upravených sjezdovek - převážně modrých a červených, obrovské možnosti jízdy ve volném terénu), kompletní doprava v Gruzii, transporty k lanovkám, občerstvení během transportu z letiště do střediska a zpět, závěrečná večeře v tradičním gruzínském stylu spojená s ochutnávkou více než 15 tradičních jídel a degustací bílého a červeného vína v tradičním gruzínském vinařství Yago´s wine, prohlídka bývalého gruzínského hlavního města Mtscheta a pevnosti Ananuri po cestě z Gudauri, český delegát v místě po celou dobu pobytu, informační materiál.
  • Cena nezahrnuje: cestovní pojištění a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje".
  • Příplatky: možnost zapůjčení kompletního lyžařského, snowboardového, skialpinistického vybavení v půjčovně v Gudauri (přímo v hotelu Gudauri hut)se slevou 35 % pro účastníky zájezdu, půjčovna funguje on-line http://www.georgia-trip.com/cs/rent. Můžete si vybrat a zerezervovat z domu a potom letět pouze s oblečením - vybavení budete mít nachystané ve středisku; zapůjčení sněžnic a lavinového vybavení včetně ABS batohů pro freeride ježdění mimo značené svahy, servis lyží a snowboardů na strojích Wintersteiger, možnost zakoupení si HELISKI, které spoluorganizujeme v okolí střediska, lyžařská škola pro děti i dospělé, kurzy freeride, skialpinismu a chůze na sněžnicích v okolí střediska, tandemové seskoky na paraglidu přímo ve středisku z vrcholu Kudebi, návštěva tradiční ruské sauny s dubovými metlami, čajem a plstěnými klobouky.


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Typ zájezduLETECKÉ POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
UbytováníHotel 4*
Stravapolopenze
DopravaLetecky
Nástupní místaPraha hl.m.QrCode image

TOPlist