Termíny - přidat do oblíbených
13.05.21 - 16.05.2121DWL0202217 490 KčPřidat
16.09.21 - 19.09.2121DWL0202317 490 KčPřidat

Irsko - Dublin a Wicklow Mountains s výlety **

letecky hotel 3* snidane turistika Novinka Náročnost 1.5

Metropole proslavená hospůdkami a všudypřítomnou dobrou náladou * Procházka v národním parku Wicklow Mountains * Výlet na historické sídliště v Glendalough * Návštěva palírny Jameson a pivovaru Guinness

Úvod:

Je mnoho důvodů, proč se vypravit do Irska. Keltské památky, jedinečná kultura, bohatá historie, pozoruhodné stavby, hospody s nezapomenutelnou atmosférou a vyhlášeným pivem. Ale jedním z podstatných důvodů cesty do Irska je příroda. Známe místa, kde si dosyta vychutnáte přírodu Zeleného ostrova, přestože se budeme nacházet nedaleko Dublinu. V metropoli proslavené svými hospůdkami s živou hudbou a všudypřítomnou dobrou náladou jsme navíc ubytováni a díky neomezenému využití místní dopravy budete mít možnost objevit ji v libovolnou denní dobu! Kromě detailního prozkoumání města, návštěvy pivovaru Guinness a palírny Jameson se můžete těšit na procházky a okázalé keltské stavby ve Wiclow Mountains a výlety k pobřeží. Všechny výlety a místní MHD jsou již zahrnuty v ceně zájezdu! Pečlivě promyšlený program je zárukou, že čas strávený na ostrově si vychutnáte opravdu se vším všudy.Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Program zájezdu

 • 1. den: odlet z Prahy do Dublinu, přejezd do místa ubytování, možnost posezení v typické irské hospůdce.
 • 2. den: snídaně, městskou dopravou a příměstskou železnicí do HOWTH na poloostrově Howth Head. Nenáročná pěší túra (2-3 h podle chuti každého z vás) od pobřeží k pobřeží na severu zátoky Dublin Bay nabízí mnoho krásných výhledů ze strmých útesů. Z povzdáli postupně doplní výhledy i městská zástavba DUBLINU, do kterého se na odpoledne vrátíme. První část prohlídky města nás zavede na univerzitu TRINITY COLLEGE s možností návštěvy staré knihovny a výstavy proslulé BOOK OF KELLS. Kolem hlavní třídy O’CONNEL STREET a DUBLIN CASTLE přes HALFPENNY BRIDGE do slavné čtvrti TEMPLE BAR, kde je možné každý den zažít neopakovatelnou atmosféru v několika hospůdkách s živou hudbou. Večer návrat na ubytování.
 • 3. den: snídaně, výletu do GLENDALOUGH. Zde navštívíme historické sídliště s pozůstatky kláštera, 30 m vysokou válcovou věží, typický keltský hřbitov a další stavby. Komplex patří k nejvýznamnějším památkám Irska. Nachází se v úzkém, hustě zalesněném údolí s jezery Upper Lake a Lower Lake. Tato oblast je srdcem národního parku WICKLOW MOUNTAINS. Zde nás čeká nenáročná procházka mezi jezery a poté se již vrátíme zpět do DUBLINU. Následuje návštěva OLD JAMESON DESTILLERY a muzea pivovaru GUINNESS. Obě prohlídky zahrnují i ochutnávku! Zájemci si poté mohou znovu vychutnat báječnou večerní atmosféru čtvrti TEMPLE BAR. Návrat na ubytování.
 • 4. den: snídaně, naposledy se vydáme objevovat krásy irské metropole. Mezi ty nepochybně patří i úchvatná katedrála CHRIST CHURCH s největší kryptou na ostrově a rovněž i katedrála SV. PATRIKA, nesoucí jméno irského patrona. V závislosti na letovém řádu individuální volno, návrat na hotel pro zavazadla, transfer na letiště, odlet. Přílet do Prahy.
 • Poznámka I: ** spadá do kategorie "zájezdy za super cenu" - viz systém slev
 • Poznámka II: zájezd je organizován pro skupinu max. 15 osob.
 • Cena zahrnuje: zpáteční letenka Praha-Dublin vč. let. tax a poplatků a příručního zavazadla v max. výši 4 500 Kč, veškerá doprava dle programu (místní doprava, vlaky, popř. taxi a najatá doprava), neomezená jízdenka na MHD na celou dobu pobytu, 3x ubytování v ***hotelu se snídaní v dosahu MHD, výlety dle programu, vedoucí zájezdu, informační materiály.
 • Cena nezahrnuje: ostatní strava, fakultativní programy, vstupné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje"
 • Příplatky: 1lůžkový pokoj 2 100 Kč, odbavené zavazadlo 2 200/zpáteční let, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 180 Kč.
 • Ubytování: 3x ubytování v ***hotelu

Příplatky a slevy


 • příplatek za 1 lůžkový pokoj - 2 100 Kč
 • příplatek za neobsazené lůžko - 2 100 Kč
 • odbavené zavazadlo - 2 200 Kč
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Evropa - 180 Kč


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Destinace Irsko Irsko
Dublin Dublin
Typ zájezduPoznávací zájezdy
UbytováníHotel 3*
Stravasnídaně
DopravaLetecky
Nástupní místaPraha hl.m.
Zájezdy do destinací
Irsko - zájezdy
Dublin - zájezdyQrCode image