Termíny - přidat do oblíbených
11.09.20 - 20.09.2020ISC1412813 290 KčPřidat

Itálie - Ischia - termální ostrov - bus

Náročnost 1 klimatizovaný autobus trajekt - lodní doprava hotel 3* polopenze bazén


Úvod:

Sopečný ostrov Ischia v Tyrhénském moři - největší ostrov Neapolského zálivu, zahrada Evropy, ostrov zdraví. Již staří Římané objevili výjimečné bohatství, kterým ostrov oplývá – horké termální prameny. V podzemní vrstvě ostrova se skrývá největší koncentrace termálních vodních pramenů v Evropě, ty učinily z Ischie světoznámý ostrov. Objevte kouzlo věčně zeleného ostrova a užijte si dovolenou plnou relaxace, krásy a zdraví.

Termín zájezduKód termínuPoznámkaZákladní cena
11.09.20 - 20.09.20 20ISC14128 13 290 Kč Rezervovat


Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Program zájezdu

 • 1. den: odjezd z ČR v podvečerních hodinách.
 • 2. den: příjezd do Neapole či Pozzuoli a přejezd trajektem na termální ostrov ISCHIA (cca 1 hod.), jemuž se svou výškou 787 m n. m. dominuje nejvyšší vrchol Monte Epomeo. Transfer do hotelu, ubytování, odpočinek u termálního bazénu, moře, večeře.
 • 3. den: pobyt u moře, relaxace v termálních bazénech. Doporučujeme navštívit pláže SANT ANGELA nebo vyhlášený termální PARK TROPICAL, do kterého po snídani za menší poplatek jezdí hotelový svoz, návrat před večeří.
 • 4. den: polodenní výlet. Objedeme celý ostrov a navštívíme všech 6 oblastí: hlavní město ISCHIA, přístavní městečko CASAMICCIOLA TERME, nejmenší obec na ostrově s dějinami sahajícími až do starověku LACCO AMENO se symbolem ostrova „Fungo“ – hřib, erozí zformovaný tufový skalní útvar, FORIO se strážními věžemi, BARANO – původní venkovská architektura a SERRARA FONTANA barevná vesnička. Zastavíme se na těch nejkrásnějších místech a vyhlídkách. Nesmazatelná mementa připomínají obranné věže podél pobřeží ostrova a množství dochovaných antických kostelů. Ty, spolu se zajímavými památkami, sídly s typickou architekturou jihu a mnoha termálními vřídly, dokazují, jak bohatá je Ischie na historii a kulturně - umělecké dědictví.
 • 5. den: odpočinkový den, relaxace v termálních bazénech nebo lze navštívit největší termální park na ostrově – POSEIDONOVY ZAHRADY v romantické zátoce Baia di Citara v oáze oleandrů, ibišků a agáve, komplex s více než 20 bazény o teplotách od 28 do 40 °C, přírodní skalní sauna, Kneipp. lázně (celodenní vstupné cca 34 €), v blízkosti pláž CITARA. Pro ty kdo nechtějí relaxovat nabízíme fakultativní výlet na nejvyšší vrchol ostrova MONTE EPOMEO před západem slunce. Po jeho zdolání Vás bude čekat výborná večeře a večer plný hudby a tance za zvuků neapolských písní.
 • 6. den: výlet lodičkami do zálivu CARTAROMANA, navštívíme kouzelníkovu jeskyni, koupání na písečné pláži, kde vyvěrají teplé prameny do moře. Na závěr si připravíte svoji pizzu, na které si jistě pochutnáte.
 • 7. den: celodenní fakultativní lodní výlet za poznáním krásy ostrova z moře, vykoupeme se na těch nejkrásnějších místech přímo z paluby lodi. Během celého výletu je k dispozici ovoce, voda a víno. Ochutnáme místní speciality přímo na palubě, bruschetu, škeble, kalamáry. Ostatní pobyt u moře a relaxace v termálních bazénech.
 • 8. den: relaxace v bazénech nebo v moři, volný den lze strávit v jedinečné ZÁTOCE SORGETO (10 min. chůze od hotelu), kde vyvěrají horké termální prameny přímo z moře, přírodní „bazény“, horké prameny, které až 90 °C "jehličkami“ atakují naše těla jako čínská akupunktura.
 • 9. den: snídaně, poslední koupání v termálních lázních, odpoledne transfer na trajekt, připlutí do Pozzuoli/Neapole a odjezd do ČR.
 • 10. den: návrat v odpoledních hodinách.
 • Poznámka I: CK je oprávněna změnit nástupní místo na svozové místo! Nástupní místa se odvíjejí podle počtu přihlášení klientů.
 • Cena zahrnuje: doprava klim. busem, trajekt na Ischii a zpět, výlety 4. a 6. den, 7x ubytování v hotelu*** - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, balkon nebo terasa, 7x polopenze (snídaně formou bufetu, večeře – menu výběrem, 3 chody), vedoucí zájezdu.
 • Cena nezahrnuje: vstupné, pobytová taxa cca 2 € os./den (platba na místě), fakult. výlety 5. den pobytu 44€ a 7. den pobytu 55€ - platba na místě a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
 • Příplatky: pokoj s přímým výhledem na moře 1 800 Kč/os., pojištění vč. storna zájezdu 330 Kč
 • Ubytování: hotel Maremonti*** v části Forio-Panza s panoramatickou polohou, výhledem na Sant Angelo a ostrov Capri. Hotelové pokoje disponují balkonem nebo terasou a pro hotelové hosty je k dispozici: venkovní termální bazén s lehátky a slunečníky, solární terasa u bazénu, bar, terasa s výhledem na moře. Kousek od hotelu zastávka MHD, možnost poznávání ostrova dle vlastních zájmů.

Příplatky a slevy


 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Evropa - 350 Kč
 • pokoj s výhledem na moře/os - 1 800 Kč
 • příplatek nástupní místo Svitavy, Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady - 500 Kč
 • příplatek nástupní místo Brno, Velká Bíteš, Velké Meziříčí, Jihlava, Humpolec - 500 Kč


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Destinace Itálie Itálie
Ischia Ischia
Typ zájezduPOBYTOVĚ POZNÁVACÍ
UbytováníHotel
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupní místaBrno, Hradec Králové, Jihlava, Humpolec, Poděbrady (dálnice ÖMV), Chrudim, Velká Bíteš, Praha, Velké Meziříčí, Svitavy, Pardubice
Zájezdy do destinací
Itálie - zájezdy
Ischia - zájezdyQrCode image

Podobné zájezdy

TOPlist