ITÁLIE - Zimní pohodový týden - Val di Fiemme - lyžování - vlastní doprava

vlastní doprava hotel polopenze lyžování

Úvod:

Krásné údolí s jistotou počasí Typické italské speciality Nástup: první den od 15 hodin Odjezd: v dopoledních hodinách Hotel Ancora leží v malém městečku Molina v údolí Val Di Fiemme jen 4 km od prvních sjezdovek. Nejbližší je právě světoznámá sjezdovka Cermis. Ubytování je zajištěno v **** hotelu s jedinečnou atmosférou v útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením, satelitní TV, fénem a telefonem. Velkou výhodou je i relaxační zóna hotelu s menším bazénem, saunou, vířivkou a parní lázní. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o třech chodech a salátovým bufetem. Od hotelu samozřejmě jezdí skibus, nebo lze dojíždět autem, u lanovek je dostatek parkovacích míst.Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 
Program zájezdu

  • Poznámka I: Za příplatek 2 000 Kč/os je možné zajistit mikrobusovou dopravu - pokud si danou dopravu zvolíte napište prosím při objednávce do poznámky Vaše preferované nástupní místo. U zimních lyžařských zájezdů nelze využít slevu bonus.
  • Poznámka II: LYŽAŘSKÝ AREÁL Val di Fiemme, nejseverněji položená „Brána Dolomit“, sdružuje lyžařské oblasti Alpe di Luisia, Bellamonte, Passo Rolle, Lavaze - Jochgrimm, Alpe Cermis - Cavalese a Latemar Ski Center. Sluníčko, široké sjezdovky, nepředražené služby, kulinářské dobroty, více než 100 km sjezdovek různých obtížností, na 50 lanovek a vleků, 127 km běžkařských tratí a skipas Dolomiti Superski vybízející k lyžování každý den v jiném středisku - to je naplnění lyžařského snu celé rodiny. Náruživí sportovci si můžou užít příkré sjezdovky - 6 km dlouhé Olympia v Alpe Cermis, a v Alpe Lusia zase severních svahů jinak slunečného pohodového areálu. Mimořádnou sněhovou jistotu mají sjezdovky v Passo Rolle. Držitelé skipasů jsou oprávněni využívat zdarma skibusů, vstupu do plaveckých a zimních stadionů v Cavalese a Predazzo nebo venkovního bruslení v Lago di Tesero. Ještě zajímavější než pro sjezdaře je toto středisko pro vyznavače bílé stopy. V lednu se zde již tradičně otevírá 70 km dlouhá stopa Marcialonga, hostitelka mezinárodních závodů v běhu na lyžích. Je možnost zakoupení skipasu Dolomiti Superski, který vám umožní přístup do 12 lyžařských oblastí. Celkem je to z Prahy po dálnici (kromě posledních 25 km) celkem jen 700 km. Držitelé skipasů jsou oprávněni využívat zdarma skibusů, vstupu do plaveckých a zimních stadionů v Cavalese a Predazzo nebo venkovního bruslení v Lago di Tesero. Ještě zajímavější než pro sjezdaře je toto středisko pro vyznavače bílé stopy. V lednu se zde již tradičně otevírá 70 km dlouhá stopa Marcialonga, hostitelka mezinárodních závodů v běhu na lyžích. Je možnost zakoupení skipasu Dolomiti Superski, který vám umožní přístup do 12 lyžařských oblastí. Celkem je to z Prahy po dálnici (kromě posledních 25 km) celkem jen 700 km. Ochutnáte vynikající kuchyni inspirovanou jihotyrolskou tradicí.
  • Cena zahrnuje: 6x ubytování v útulných pokojích, 6x snídaně formou švédského stolu, 6x večeře (menu o 3 chodech s výběrem a salátový bufet), lázeňský poplatek, ložní prádlo, ručníky.
  • Cena nezahrnuje: vše ostatní co není uvedeno v odstavci "cena zahrnuje".
  • Příplatky: jednolůžkový pokoj 1 700 Kč
  • Stravování: Strava v tomto hotelu je opravdu bohatá a pochutná si i gurmán. 6x snídaně formou švédského stolu, 6x večeře (menu o 3 chodech s výběrem a salátový bufet)
  • Sleva: Dětská sleva (děti ubytované spolu se 2 dospělými osobami; 0 - 9 let: 3 000 Kč, 10 - 12 let: 2 000 Kč.


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupní místavlastníQrCode image

TOPlist