Termíny - přidat do oblíbených
10.07.21 - 17.07.2121CYB0174215 690 KčPřidat

Pohodový týden na kole - Slovinsko - Perla Julských Alp - Bled

Náročnost 2 klimatizovaný autobus hotel 3* polopenze cyklistika

Julské Alpy - Příjemná dovolená na kole v Julských Alpách. Cykloturistika s komfortem.


Úvod:

Poznáme asi nejkrásnější části Julských Alp s romantickými jezery, kouzelnými vodopády a tajemnými soutěskami. Trasy jsou vybrány s minimálním množstvím stoupání a vždy se najde možnost odpočinku, relaxace či občerstvení. Ubytováni jsme v ***hotelu v 2lůžkových pokojích se sprchou/WC, telefonem, sat. TV, minibarem.

Termín zájezduKód termínuPoznámkaZákladní cena
10.07.21 - 17.07.21 21CYB01742 15 690 Kč Rezervovat


Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Julské Alpy na kole - program zájezdu

 • 1. den: odjezd z ČR do Slovinska.
 • 2. den: příjezd do Bledu, dopolední snídaně, ubytování dle možnosti hotelu. Okružní trasa kolem BLEDSKÉHO JEZERA s možností návštěvy ostrova BLEJSKI OTOK s kostelíkem, zastávka a prohlídka BLEDSKÉHO HRADU, zpět na ubytování (15-24 km), večeře.
 • 3. den: snídaně, autobusem odjezd k nádherně položenému BOHINJSKÉMU JEZERU, krátký pěší výšlap k vodopádům SAVICA a zpět. Na kole sjedeme k jezeru. Cesta podél břehu nás zavede ke krásným kostelíkům v horském centru RIBČEV LAZ s možností občerstvení. Dále do údolí MOSTNICA - setkání s autobusem a odjezd do hotelu. Pro zdatné možnost prodloužení trasy podél řeky SAVA BOHINJKA do údolí s muzeem pastevectví (20-35 km), večeře.
 • 4. den: snídaně, autobusem do sedla VRŠIČ. Sjezd 800 výškových metrů do horského střediska KRANJSKA GORA, možnost občerstvení, po cyklostezce podél Sávy až k jejím pramenům. Kolem skokanských můstků vjedeme do údolí TAMAR s chatou pod vrcholem JALOVEC, sesednutí z kol a krátký výšlap k pramenům NADIŽE, zpět k hlavní silnici, kde nás vyzvedne autobus, odjezd do hotelu. Pro cyklonadšence možnost prodloužení trasy na italské území k jezerům LAGO DI FUSINE pod hraniční horou MANGART a zpět k busu (25-38 km, max. ↑300 m), večeře.
 • 5. den: snídaně, odjezd busem do doliny VRATA pod nejvyšší vrchol Slovinska - TRIGLAV, na kole sjedeme údolím k vodopádům PERIČNIK a dále do údolí s vesničkou MOJSTRANA s možností nákupu. Krátký výšlap (max.↑200 m) do sedla. Údolím podél říčky RADOVNA začneme sjíždět až do BLEDU na ubytování (30-35 km), večeře.
 • 6. den: snídaně, dnes bez kol - odjezd busem opět k BOHINJSKÉMU JEZERU, výjezd lanovkou k chatě VOGEL s nádherným výhledem na jezero a Julské Alpy, výstup (↑400 m) přes vrchol GLOBOKO na VOGEL (1 922 m n. m.), zpět k horní stanici lanovky, sjezd lanovkou k busu či pěšky do horského střediska RIBČEV LAZ, odjezd do hotelu, večeře.
 • 7. den: snídaně, naložení zavazadel do autobusu, na kole od hotelu k nejznámější soutěsce Slovinska VINTGAR, kterou projdeme pěšky (tam a zpět cca 6 km), dále na kole k fotogenickému kostelíku s pozadím KARNSKÝCH ALP, zpět do BLEDU (15 km), naložení kol, poslední možnost koupání či jen relaxace na břehu jezera. Odjezd do ČR v odpoledních hodinách.
 • 8. den: příjezd do ČR v ranních hodinách.
 • Poznámka I: Vzhledem k tomu, že naplnění cyklistické části programu je přímo závislé na vhodných povětrnostních podmínkách, CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v případě nepříznivého počasí. Dětské ceny platí pro děti ubytované spolu se 2 dospělými osobami.
 • Poznámka II:
 • Cena zahrnuje: 5x nocleh, 6x snídaně, 5x večeře, doprava klimatizovaným autobusem s cyklovlekem, vedoucí zájezdu, informační materiály.
 • Cena nezahrnuje: vstupy (cca 45 EUR - lanovka, jízdenka na vlak, lodní lístek) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
 • Příplatky: 1lůžkový pokoj 3 300 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 360 Kč.
 • Umístění: Slovinsko - Bled

Příplatky a slevy


 • příplatek za 1 lůžkový pokoj - 3 300 Kč
 • dítě 0 - 3 roky - 0 Kč
 • dítě 4 - 15 let - 13 290 Kč
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Evropa - 360 Kč

Julské Alpy na kole
základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Destinace Slovinsko Slovinsko
Julské Alpy Julské Alpy
Alpy Alpy
Typ zájezduCYKLOZÁJEZDY - DOVOLENÁ NA KOLE
UbytováníHotel
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupní místaBrno, Hradec Králové, Jihlava, Pardubice, Poděbrady, Praha, svoz Ostrava, svoz Tábor, svoz Plzeň, svoz Bratislava, svoz České Budějovice
Zájezdy do destinací
Slovinsko - zájezdy
Julské Alpy - zájezdy
Alpy - zájezdyQrCode image

Podobné zájezdy

TOPlist