Termíny - přidat do oblíbených
10.07.21 - 17.07.2121CYB0174215 690 KčPřidat

Pohodový týden na kole - Slovinsko - Perla Julských Alp - Bled

Náročnost 2 klimatizovaný autobus hotel 3* polopenze cyklistika

Julské Alpy - Příjemná dovolená na kole v Julských Alpách. Cykloturistika s komfortem.


Úvod:

Poznáme asi nejkrásnější části Julských Alp s romantickými jezery, kouzelnými vodopády a tajemnými soutěskami. Trasy jsou vybrány s minimálním množstvím stoupání a vždy se najde možnost odpočinku, relaxace či občerstvení. Ubytováni jsme v ***hotelu v 2lůžkových pokojích se sprchou/WC, telefonem, sat. TV, minibarem.

Termín zájezduKód termínuPoznámkaZákladní cena
10.07.21 - 17.07.21 21CYB01742 15 690 Kč Rezervovat


Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Julské Alpy na kole - program zájezdu

 • 1. den: odjezd z ČR do Slovinska.
 • 2. den: příjezd do Bledu, dopolední snídaně, ubytování dle možnosti hotelu. Okružní trasa kolem BLEDSKÉHO JEZERA s možností návštěvy ostrova BLEJSKI OTOK s kostelíkem, zastávka a prohlídka BLEDSKÉHO HRADU, zpět na ubytování (15-24 km), večeře.
 • 3. den: snídaně, autobusem odjezd k nádherně položenému BOHINJSKÉMU JEZERU, krátký pěší výšlap k vodopádům SAVICA a zpět. Na kole sjedeme k jezeru. Cesta podél břehu nás zavede ke krásným kostelíkům v horském centru RIBČEV LAZ s možností občerstvení. Dále do údolí MOSTNICA - setkání s autobusem a odjezd do hotelu. Pro zdatné možnost prodloužení trasy podél řeky SAVA BOHINJKA do údolí s muzeem pastevectví (20-35 km), večeře.
 • 4. den: snídaně, autobusem do sedla VRŠIČ. Sjezd 800 výškových metrů do horského střediska KRANJSKA GORA, možnost občerstvení, po cyklostezce podél Sávy až k jejím pramenům. Kolem skokanských můstků vjedeme do údolí TAMAR s chatou pod vrcholem JALOVEC, sesednutí z kol a krátký výšlap k pramenům NADIŽE, zpět k hlavní silnici, kde nás vyzvedne autobus, odjezd do hotelu. Pro cyklonadšence možnost prodloužení trasy na italské území k jezerům LAGO DI FUSINE pod hraniční horou MANGART a zpět k busu (25-38 km, max. ↑300 m), večeře.
 • 5. den: snídaně, odjezd busem do doliny VRATA pod nejvyšší vrchol Slovinska - TRIGLAV, na kole sjedeme údolím k vodopádům PERIČNIK a dále do údolí s vesničkou MOJSTRANA s možností nákupu. Krátký výšlap (max.↑200 m) do sedla. Údolím podél říčky RADOVNA začneme sjíždět až do BLEDU na ubytování (30-35 km), večeře.
 • 6. den: snídaně, dnes bez kol - odjezd busem opět k BOHINJSKÉMU JEZERU, výjezd lanovkou k chatě VOGEL s nádherným výhledem na jezero a Julské Alpy, výstup (↑400 m) přes vrchol GLOBOKO na VOGEL (1 922 m n. m.), zpět k horní stanici lanovky, sjezd lanovkou k busu či pěšky do horského střediska RIBČEV LAZ, odjezd do hotelu, večeře.
 • 7. den: snídaně, naložení zavazadel do autobusu, na kole od hotelu k nejznámější soutěsce Slovinska VINTGAR, kterou projdeme pěšky (tam a zpět cca 6 km), dále na kole k fotogenickému kostelíku s pozadím KARNSKÝCH ALP, zpět do BLEDU (15 km), naložení kol, poslední možnost koupání či jen relaxace na břehu jezera. Odjezd do ČR v odpoledních hodinách.
 • 8. den: příjezd do ČR v ranních hodinách.
 • Poznámka I: Vzhledem k tomu, že naplnění cyklistické části programu je přímo závislé na vhodných povětrnostních podmínkách, CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v případě nepříznivého počasí. Dětské ceny platí pro děti ubytované spolu se 2 dospělými osobami.
 • Poznámka II:
 • Cena zahrnuje: 5x nocleh, 6x snídaně, 5x večeře, doprava klimatizovaným autobusem s cyklovlekem, vedoucí zájezdu, informační materiály.
 • Cena nezahrnuje: vstupy (cca 45 EUR - lanovka, jízdenka na vlak, lodní lístek) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
 • Příplatky: 1lůžkový pokoj 3 300 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 360 Kč.
 • Umístění: Slovinsko - Bled

Příplatky a slevy


 • příplatek za 1 lůžkový pokoj - 3 300 Kč
 • dítě 0 - 3 roky - 0 Kč
 • dítě 4 - 15 let - 13 290 Kč
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Evropa - 360 Kč

Julské Alpy na kole
základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Destinace Slovinsko Slovinsko
Julské Alpy Julské Alpy
Alpy Alpy
Typ zájezduCyklozájezdy
UbytováníHotel
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupní místaBrno, Hradec Králové, Jihlava, Pardubice, Poděbrady, Praha, svoz Ostrava, svoz Tábor, svoz Plzeň, svoz Bratislava, svoz České Budějovice
Zájezdy do destinací
Slovinsko - zájezdy
Julské Alpy - zájezdy
Alpy - zájezdyQrCode image

Podobné zájezdy