Kostarika - Poznávací zájezdy v exotice 2021 s CK PoznáníVšechny zájezdy do destinace KostarikaVšechny zájezdy do destinace Kostarika Fotogalerie destinace KostarikaFotogalerie destinace Kostarika
Zajímavé a užitečné informace o Kostarika
Zajímavá místa z destinace - Kostarika


KOSTARIKA - perla Střední Ameriky

Kostarika je v porovnání s jinými státy Střední a Latinské Ameriky někdy opomíjená, avšak každý cestovatel po její návštěvě mluví jen v superlativech. Když ji jednou objevíte, nepřestane vás překvapovat. Má velké přírodní bohatství, které pečlivě chrání v mnoha národních parcích. Tyto byly mnohokrát zachycené v dokumentárních filmech – ale vidět je ve skutečnosti je neporovnatelně silnější zážitek.
V Kostarice zažijete milou atmosféru, kde se mísí konzervatizmus převážně katolické země se srdečnými povahami svých obyvatel. A nakonec Kostarika je známá svojí bezpečností - divoké turbulence drogových mafií či hospodářských kolapsů zůstávají za hranicemi této malé země.
Kostarika často nese také označení banánová republika. Není to hanlivé označení chudého rozvojového státu, ale jednoduše pojmenování země, která patří k největším vývozcům banánů na světě. Další zajímavostí Kostariky je, že nemá jako jeden z mála států na světě žádnou stálou armádu. Vydejte se do této země, nazývané perla Střední Ameriky a poznávejte její další krásy. Určitě nebudete litovat.

Kostarika - Poznávací zájezdy v exotice - dovolená a zájezdy

Cenové rozpětí:
Délka pobytu:
« « 1 2 » »
« « 1 2 » »

Kostarika - Poznávací zájezdy v exotice 2021 s CK Poznání