Termíny - přidat do oblíbených
03.06.21 - 14.06.2121SOB0110119 490 KčPřidat

Itálie, Sicílie - Sopkami střední a jižní Itálie

Náročnost 1 klimatizovaný autobus trajekt - lodní doprava apartmán vlastni strava

Poznávací zájezdy - Sicílie, Liparské ostrovy - Koho uchvacují přírodní živly, má jedinečnou možnost shlédnout a zdolat šest sopek v jednom zájezdu.


Úvod:

Hlavním magnetem Sicílie je přes všechny skvělé starořecké památky příroda. Koho navíc uchvacují přírodní živly, má jedinečnou možnost shlédnout a zdolat šest sopek v jednom zájezdu. Vesuv, Etna, Vulcano, Salina, Panarea, Stromboli, to je to, oč tu běží.

Termín zájezduKód termínuPoznámkaZákladní cena
03.06.21 - 14.06.21 21SOB01101 19 490 Kč Rezervovat


Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Program zájezdu

 • 1. - 2.den: odjezd z ČR do Itálie, výjezd a výstup na VESUV s prohlídkou kráteru, archeologické vykopávky v POMPEJÍCH, nocleh v kempu.
 • 3. den: přejezd přes Kalábrii, trajektem do Messiny. Krátký přejezd do Milazza a večerním trajektem na ostrov VULCANO (autobus zůstává na pevnině, na ostrovech by neměl využití), nocleh v apartmánech (5x na stejném místě).
 • 4. - 8. den: relaxace a koupání v moři nebo v termálním sirném jezírku, výstup k polovyhaslému sopečnému kráteru GRAN CRATERE, pozorování unikajících sopečných par, fakultativní turistika mezi ostrovy - překrásná subtropická PANAREA a dobytí vrcholu sopky Monte Fossa delle Felci (962 m) na SALINĚ (pro zájemce FILICUDI). Zlatý hřeb zájezdu - činná sopka STROMBOLI - v případě příznivých vulkanických podmínek výstup ke kráteru sopky a pozorování sopečných erupcí, které jsou nejpůsobivější v noci.
 • 8. den: trajektem na Sicílii, odpoledne fantastický kaňon sopečného původu ALCANTARA - „turistika“ korytem řeky nebo procházka nad kaňonem (podle aktuálního stavu vody), ubytování v apartmánech v oblasti Taorminy (2x na stejném místě).
 • 9. den: ráno přejezd pod Etnu. ETNA - výstup ke kráteru (možnost lanovky nebo terénních vozidel), v případě příznivých vulkanických podmínek prohlídka kráteru sopky, večer ubytování v apartmánech.
 • 10. den: sicilská perla pod Etnou - TAORMINA. Výjezd do historické části města lanovkou, prohlídka města, odkud jsou krásné výhledy na Etnu, individuální návštěva řeckého divadla, autobusem dále směr Elba, noční přejezd.
 • 11. - 12. den: fakultativně návštěva ostrova ELBA (trajekt cca 35), koupání na krásných plážích, individuálně návštěva Napoleonovy vily, středověkých hradeb, archeologického muzea. Zpět na pevninu, pokračování přes Itálii, noční přejezd do ČR.
 • Cena zahrnuje: doprava klimatizovaným autobusem (5 000 km), zpáteční trajekt na Sicílii a ostrov Vulcano, kyvadlová doprava na Vulcanu, 7x ubytování v 4lůžkových apartmánech, 1x tranzitní ubytování v bungalovech, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu, vedoucí zájezdu, informační materiály.
 • Cena nezahrnuje: trajekty během fakultativních výletů, vstupy, lanovka, terénní vozy a vše, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
 • Příplatky: 1lůžkový pokoj 3 900 Kč, 2lůžkový apartmán: 1. termín 2 500 Kč/os., 2. termín 3 600 Kč/os., 3. termín 2 400 Kč/os.
 • Stravování: bez stravy.
 • Ubytování: 1x ubytování v Pompejích v 4lůžkových apartmánech, 5x ubytování v 2lůžkových pokojích v 4lůžkovém apartmánu na Vulcanu, 2x ubytování v 4lůžkových apartmánech na Sicílii.

Příplatky a slevy


 • příplatek za 1 lůžkový pokoj - 3 900 Kč
 • příplatek za neobsazené lůžko - 3 900 Kč
 • 2lůžkový apartmán - 2 400 Kč


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Destinace Sicílie Sicílie
Liparské ostrovy Liparské ostrovy
Itálie Itálie
Typ zájezduPOZNÁVACÍ ZÁJEZDY
UbytováníApartmány
Stravabez stravy
DopravaAutokarem
Nástupní místaBrno, Hradec Králové, Bratislava, Břeclav, Poděbrady, Praha, Jihlava, Pardubice
Zájezdy do destinací
Sicílie - zájezdy
Liparské ostrovy - zájezdy
Itálie - zájezdyQrCode image

Podobné zájezdy

TOPlist