Liparské ostrovy - Turistika 2021 s CK PoznáníFotogalerie destinace Liparské ostrovyFotogalerie destinace Liparské ostrovy
Zajímavé a užitečné informace o Liparské ostrovy
Zajímavá místa z destinace - Liparské ostrovy


Liparské ostrovy - Ostrov Vulcano- pozemský ráj nedaleko Sicílie, je jedinečným darem přírody. Překrásné přírodní scenérie, kvetoucí muškáty, oleandry, katusy, palmy, fíkovníky. Pláže pokryté jemným černým pískem, neskutečně čisté moře, romantická zákoutí a mnoho slunce.

Raritou ostrovaje přírodní bahenní koupel, sirné bahno s bublinkami plynů. Přisuzují se mu téměř zázračné účinky, léčící revmatické problémy, různé alergie a ekzémy. Všechno přírodní, bez jakéhokoliv zásahu lidské ruky!

Jen ten kdo navstíví ostrov Vulcano, může poznat jeho světoznámou černou pláž, léčivé sopečné bahno, oddechnout si v minerálních pramenech nebo podniknout vástup až ke kráteru vyhaslé sopky. A komu by se ostrov zdál příliš malý nebo rád cestuje, má možnost toulat se po okolních ostovech.


Liparské ostrovynabízí mnohé. Určitě byste neměli vynechat největší atrakci ostrovů - výlet na činnou sopku STROMBOLI. V roce 2000 byly Liparské ostrovyzapsány do seznamu kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Liparské ostrovy - Turistika - dovolená a zájezdy

Cenové rozpětí:
Délka pobytu:

Liparské ostrovy - Turistika 2021 s CK Poznání
Zájezdy v uplynulých termínech