Termíny - přidat do oblíbených
05.08.21 - 11.08.2121ORS0133114 990 KčPřidat

Pohodový týden - Pohoda v termálech Toplice a NP Orség

klimatizovaný autobus hotel 4* polopenze turistika sauna bazén Novinka Náročnost 1.5

Tento zájezd je ideální kombinací lehké turistiky a relaxace. Čeká nás lehká túra národním parkem Orség, prohlídka Ptujského hradu či návštěva místního skanzenu Pityerszer. Ubytováni budeme v lázeňském komplexu Terme 3000 se soustavou 22 vnitřních a venkovních bazénů (s teplotou vody 30-38°C) a s celkovou vodní plochou 5 000 m².

Úvod:

Pro rok 2021 jsme pro vás připravili slovinskou novinku na rozhraní Rakouska/Slovinska/Maďarska. Budeme ubytováni v ****hotelu přímo v areálu termálních lázní, které patří mezi nejhezčí a největší termální lázně celého Slovinska. Každý den můžete využít moderní lázeňský komplex Terme 3000, který tvoří uzavřený areál se soustavou 22 vnitřních a venkovních bazénů (s teplotou vody 30-38°C) a s celkovou vodní plochou 5 000 m². V některých bazénech je dokonce tzv. „černá termální voda“, která léčí revmatismus, kožní a dýchací problémy a pooperační stavy. Naleznete zde také tobogány, skluzavky se zvukovými a vizuálními efekty, whirpooly, umělé řeky, vodopády, vodotrysky, peřeje, sauny a mnoho dalších vodních atrakcí i pro ty nejmenší. Kromě zázemí hotelu poznáte i příjemnou turistiku nad městem Maribor, budete se toulat vinicemi… Navštívíme i maďarský skanzen v NP Orség. Bohatá snídaně i večeře je podávána přímo v hotelu. Pokoje jsou vybaveny vl. sociálním zařízením, sat. TV, klimatizací i ledničkou.

Termín zájezduKód termínuPoznámkaZákladní cena
05.08.21 - 11.08.21 21ORS01331 14 990 Kč Rezervovat


Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Program zájezdu

 • 1. den: odjezd ve večerních hodinách z ČR do Slovinska.
 • 2. den: příjezd do hotelu v MORAVSKE TOPLICE (200 m), dopolední snídaně a ubytování dle možností hotelu, odpoledne volno u termálních bazénů, kde si můžete odpočinout nebo krátká procházka v okolí Moravské Toplice, večeře.
 • 3. den: snídaně, odjezd naším busem do MARIBORU (350 m), základní varianta (náročnost 2 z 5; 5 hod., ↑300 m, ↓300 m), výjezd lanovkou do oblasti POHORJE na BELLEVUE (1 040 m), výstup přes REŠKI VRH (1 142 m) až na ŽIGARTOV VRH (1 346 m) a zpět k horní stanici lanovky, sjezd dolů. Lehčí varianta: stejný výjezd ale kratší varianta s návratem opět k horní stanici lanovky. Všichni odjezd do hotelu, večeře.
 • 4. den: snídaně, odjezd do nejstaršího slovinského PTUJE (230), nejdříve prohlídka PTUJSKÉHO HRADU z 12 století, který je dominantou tohoto města a tyčí se nad historickou částí a nabízí krásný výhled na okolí včetně známého PTUJSKÉHO JEZERA, dále procházka po městě s možností ochutnání místního vína či projížďka lodičkami po jezeře. Odjezd na hotel, večeře.
 • 5. den: snídaně, odjezd busem do maďarského ÖRISZENTPÉTERU, odkud půjdeme pěšky podél potoka ZALA národním parkem ORSÉG až k pěknému místnímu skanzenu PITYERSZER, kde si prohlédneme původní stavení tohoto údolí, které ilustrují tradiční způsob života a kulturní dědictví místních obyvatel. Od skanzenu přejdeme zpět do Slovinska pěšky do HODOŠ, kde bude čekat náš autobus, kterým se přejede již na hotel, večeře.
 • 6. den: snídaně, dopoledne odjezd busem do LENDAVY, opět centrum vinařské oblasti, kde navštívíme místní rozhlednu vysokou 53,5 m, která nabízí nádherný 360° výhled na barevnou oblast 4 států Slovinska, Chorvatska, Rakouska i Maďarska. Odjezd na hotel a koupání v „našem“ termálu s fantastickou škálou vnitřních i venkovních bazénů, večeře.
 • 7. den: snídaně, odjezd do ČR s večerním příjezdem.
 • Poznámka I: Svozy jsou organizovány od 4 osob.
 • Poznámka II: Dětské ceny platí při ubytování s 2 dospělými.
 • Cena zahrnuje: 5x nocleh, 6x snídaně, 5x večeře, vstup do termálních bazénů a sauny, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály.
 • Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
 • Příplatky: 1lůžkový pokoj 2 500 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně horské turistiky a připojištění stornopoplatků 315 Kč.
 • Stravování: Bohatá snídaně i večeře je podávána přímo v hotelu.
 • Ubytování: Budeme ubytováni v ****hotelu přímo v areálu termálních lázní. Pokoje jsou vybaveny vl. sociálním zařízením, sat. TV, klimatizací i ledničkou.
 • Umístění: Slovinsko - Toplice, Ptuje

Příplatky a slevy


 • 1 lůžkový pokoj - 2 500 Kč
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Evropa - 315 Kč
 • dítě 0 - 12 let - 12 990 Kč


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Destinace Slovinsko Slovinsko
Rakousko Rakousko
Maďarsko Maďarsko
Alpy Alpy
Typ zájezduPohodové týdny v Alpách
UbytováníHotel
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupní místaBrno, Hradec Králové, Jihlava, Pardubice, Poděbrady, Praha, svoz Tábor, svoz Plzeň, svoz Bratislava, svoz České Budějovice
Zájezdy do destinací
Slovinsko - zájezdy
Rakousko - zájezdy
Maďarsko - zájezdy
Alpy - zájezdyQrCode image

Podobné zájezdy