Termíny - přidat do oblíbených
16.09.20 - 23.09.2020MLL0141328 990 KčPřidat

Báječná Mallorka s lehkou turistikou - letecky

Náročnost 2 letecky klimatizovaný autobus hotel polopenze turistika TIP CK Poznání

Španělsko - Mallorca pyšnící se mnoha historickými památkami nabízí neuvěřitelné bohatství krás - od romantických pláží s palmami, přes úrodný kraj pomerančovníků, citronovníků, mandloní, olivovníků a fíkovníků ve vnitrozemí, až po členitá pohoří s borovými lesy i středověkými kláštery na západním a severním pobřeží.


Úvod:

Mallorka - největší z Baleárských ostrovů s hlavním městem Palma de Mallorka, pyšnícím se mnoha památkami, nabízí neuvěřitelné krásy – od pláží s palmami, přes úrodný kraj pomerančovníků, citronovníků, mandloní, olivovníků a fíkovníků ve vnitrozemí, až po členitá pohoří s borovými lesy i středověkými kláštery na západním a severním pobřeží. To vše ještě před hlavní sezonou, kdy nás jarní Středomoří, ještě nezatížené únavou tisíců turistů, oslovuje svými barvami, které pozvedají duši, a svými exotickými vůněmi, které oživují smysly. Pozadí k tomu všemu tvoří zeleň nových porostů, která se v mořské hladině mění na tyrkysovou a ta pak na obzoru přechází v intenzivní jarní modř nebeské klenby.

Termín zájezduKód termínuPoznámkaZákladní cena
16.09.20 - 23.09.20 20MLL01413 28 990 Kč Rezervovat


Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Mallorca s pohodovou turistikou - program zájezdu

  • 1. den: odlet z Prahy do Palmy de Mallorka, přílet večer, transfer do hotelu, večeře.
  • 2. den: výlet do přístavu SANT ELM, písčitá pláž s výhledem na ostrůvek Pantaleo, „túra krás“ nad zátokou Basset s výhledy na opuštěný skalnatý ostrov Dragoneru až k odlehlým terasovým zahradám kláštera trapistů, návrat do hotelu, večeře (4 noci na stejném místě).
  • 3. den: snídaně, výlet ke kartuziánskému klášteru VALLDEMOSSA v zeleném horském údolí, které se proslavilo zimním pobytem Frederika Chopina a George Sandové. Následuje klasická túra lesy zimních dubů a starých uhlířských osad s možností výstupu na vrchol TEIX (1 062 m). Odjezd na ubytování, večeře.
  • 4. den: snídaně, relaxační den: pláže v okolí Palmy, popř. návštěva vodního ráje AQUALANDU v Arenalu nebo fakult. výlet do zátoky CALA PI s lehkou turistikou po pobřeží, návrat do hotelu, večeře.
  • 5. den: snídaně, místním busem (MHD) na prohlídku hl. města PALMA DE MALLORKA - gotická katedrála LA SEU, jedna z nejkrásnějších ve Španělsku, palác ALMUDAINA, původně arabský Alcazar a sídlo maurských vezírů, Arabské lázně, tržnice aj. Odpoledne relax u moře či bazénu. Večeře.
  • 6. den: snídaně, výlet k poutnímu klášteru LLUC s černou madonou zvanou LA MORENETA, horský výstup na jeden z nejvyšších vrcholů ostrova TOMIR (1 103 m), naskýtající pohled na Mallorku z ptačí perspektivy. Odjezd do hotelu, večeře (2 noci na stejném místě).
  • 7. den: snídaně, výjezd na MIRADOR ES COLOMER s nádherným výhledem na skalnatý MYS FORMENTOR, a dále do historického městečka POLLENCA s templářským kostelem z 13. století. Kalvárie - výstup po 365 schodech ke kapličce, starý římský most či nedaleký klášter ERMITIA DE PUIG DE MARIA s panoramatickými výhledy. Odjezd na hotel, večeře.
  • 8. den: odlet do ČR, v případě příznivého letového řádu ještě relax u moře.
  • Cena zahrnuje: letenka včetně leteckých tax a poplatků max. 6 500 Kč, transfery, doprava po dobu programu, 7x ubytování s polopenzí v hotelu nebo apartmánu, pobytová taxa, vedoucí zájezdu, informační materiály.
  • Cena nezahrnuje: místní doprava mimo program, vstupné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
  • Příplatky: 1lůžkový pokoj 3 500 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 520 Kč.

Příplatky a slevy


  • příplatek za 1 lůžkový pokoj - 3 500 Kč
  • příplatek za neobsazené lůžko - 3 500 Kč
  • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Evropa - 520 Kč

Mallorca s pohodovou turistikou
základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Destinace Španělsko Španělsko
Mallorca Mallorca
Typ zájezduPOZNÁVACÍ ZÁJEZDY
UbytováníHotel 3*
Stravapolopenze
DopravaLetecky
Nástupní místaPraha hl.m.
Zájezdy do destinací
Španělsko - zájezdy
Mallorca - zájezdyQrCode image

Podobné zájezdy

TOPlist