Termíny - přidat do oblíbených
28.02.21 - 20.03.2121AMM0560466 990 KčPřidat

Panama, Kostarika, Nikaragua - Americký most

letecky bus hotel vlastni strava

Rozmanité země latinské střední Ameriky, plné předkolumbovských památek a také temperamentní a srdeční obyvatelé.

Úvod:

Poznejte Panama, Kostariku a Nikaraguu v jediném zájezdu.

Termín zájezduKód termínuPoznámkaZákladní cena
28.02.21 - 20.03.21 21AMM05604 66 990 Kč Rezervovat


Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Program zájezdu

 • 1. – 3. den letecký přesun do PANAMA CITY (koloniální čtvrť Casco Viejo s prezidentským palácem, muzei a kostely, ruiny historického Panama Viejo), PANAMSKÝ PRŮPLAV a zdymadla MIRAFLORES při ústí do Tichého oceánu, výlet do PORTOBELA, kde přistál Kolumbus (stará opevnění San Lorenzo, San Jeronímo a Santigo, královská celnice), přístav COLÓN, zdymadla GATUN u Karibiku, fakultativně jízda vlakem po historické železnici podél Panamského průplavu zpět do Panama City.
 • 4. - 6. den: přesun napříč Panamou do horského BOQUETE, výstup na nejvyšší horu Panamy VOLCÁN BARU (3 475 m), nebo treking pralesem po stezce QUETZAL, možnost koupání v termálních jezírcích LA CALDERA, raftingu, vyjížďky na koních, nebo návštěvy kávových plantáží).
 • 7. - 8. den: překročení hranice do KOSTARIKY, národní park Manuel Antonio (lenochodi, malpy kapucínské, leguáni, nosálové, bazilišci, tukani), možnost koupání, jízdy na kajaku a šnorchlování v Tichém oceánu.
 • 9. - 10. den: metropole SAN JOSÉ (náměstí Demokracie, Národní divadlo, tržnice), koloniální městečka OROSÍ a CARTAGO, výlet na nejvyšší sopku Kostariky IRAZÚ (3 432 m) s kráterovým jezerem a výhledy na Pacifik a Karibik.
 • 11. - 12. den: cesta do biosférické oblasti mlžných lesů MONTEVERDE (kolibříci, motýli), možnost procházky v korunách stromů na závěsných lávkách nebo adrenalinové jízdy na lanech - "canopy".
 • 13. - 16. den: přejezd do NIKARAGUY, odpočinek na panenských plážích v okolí vesnice SAN JUAN DEL SUR, plavba trajektem po jezeře Nikaragua a ubytování na ostrově OMETEPE (možnost jízdy na koních, výstupu na vyhaslou sopku MADERAS (1 394 m), aktivní CONCEPCIÓN (1 610 m) nebo výletu k záhadným petroglyfům z předkolumbovské doby).
 • 17. den: 17. - 19. den: GRANADA, nejstarší koloniální město Nikaragui, prohlídka historického centra (nejstarší kostel ve Střední Americe San Francisco - nyní klášter a muzeum, poklidná promenáda plná kaváren a restaurací), výlet po regionu MASAYA s cestou na stále aktivní stejnojmennou sopku, návštěva tržiště a krámků s hamakami, možnost koupání v tyrkysových vodách laguny APOYO, krátká zastávka v hlavním městě MANAGUA, zbytky původního města LEON VIEJO na úpatí sopky Momotombo a dále do koloniálního města León (katedrála Nanebevzetí Panny Marie).
 • 20. - 21. den: odjezd do Managuy, návrat do ČR.
 • Cena zahrnuje: letenka Praha-Panama City, Managua-Praha vč. let. tax a poplatků 25 000 Kč, místní doprava (autobus, minibus, taxi, loď), 19x ubytování v turistickém hotelu (většinou 2lůžkové pokoje, obvykle s příslušenstvím), pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu, vedoucí zájezdu, informační materiály.
 • Cena nezahrnuje: vstupní a výstupní poplatky na hranicích cca 20 USD, vstupné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
 • Příplatky: 1lůžkový pokoj 9 800 Kč, registrace ESTA 450 Kč, zvýšení pojištění storna zájezdu do 80 000 Kč za 600 Kč.

Příplatky a slevy


 • příplatek za neobsazené lůžko - 9 800 Kč
 • příplatek za 1 lůžkový pokoj - 9 800 Kč
 • registrace ESTA - 450 Kč
 • zvýšení pojištění storna zájezdu do 80 000 Kč-turista-Svět - 600 Kč


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Destinace Panama Panama
Nikaragua Nikaragua
Kostarika Kostarika
UbytováníHotel
Stravabez stravy
DopravaLetecky
Nástupní místaPraha hl.m.
Zájezdy do destinací
Panama - zájezdy
Nikaragua - zájezdy
Kostarika - zájezdyQrCode image

Podobné zájezdy

TOPlist