Panama aktivní dovolená a zájezdy 2022Fotogalerie destinace PanamaFotogalerie destinace Panama
Zajímavé a užitečné informace o Panama
Zajímavá místa z destinace - Panama


Panama, most, který se vynořil z moře

Panama je zemí motýlů, ryb a stromů. To o ní říkají její domorodí obyvatelé. Také je zemí nížinatých tropických pralesů, vysokého vulkánu Baru a krásných pláží u teplého Karibiku.
Tato středoamerická země je spojnicí mezi Severní a Jižní Amerikou. A zároveň úzkým pásem pevniny, který odděluje Atlantický a Tichý oceán.
Panamská příroda se může pochlubit nádherným ptákem kvesalem i majestátním dravcem harpyjí. Svůj domov zde mají původní indiánské kmeny v malebných vesnicích i lidé desítek národností v mrakodrapech hlavního města Panama City.
Po celém světě jsou známé panamské banány a proslulá panamská káva výjimečné kvality.

Panama je především země velkolepých, ale také težce vydřených děl lidských rukou.
Panamská železnice a Panamský průplav, tyto zázraky lidského důvtipu a techniky uchvátí každého návštěvníka. Zkuste si představit železniční koleje a vodní dílo, které v prostředí témeř netknutého pralesa přepravují cestující i tisíce tun nákladu z přístavu na břehu jednoho oceánu do přístavu u dalšího oceánu. Nebo ještě lépe, navštivte Panamu osobně. Nikde jinde na světě neuvidíte z jednoho místa dva oceány současně. Tento zážitek se stane nezapomenutelným na celý váš život.

Panama - dovolená a zájezdy

Cenové rozpětí:
Délka pobytu:
 • Naše novinky
  Panama - Z pulsujícího velkoměsta až na karibské ostrovy Bocas del Toro

  Historické památky, bělostné pláže, deštné pralesy a přírodní skvosty státu Panama * Projížďka Transpanamskou železnicí * Panamský průplav a zdymadla Gatún Locks * Svezeme lanovkou v korunách stromů deštného pralesa Gamboa * Odpočinek v tropickém ráji - na ostrovech Bocas del Toro

  Navštívené destinace:Panama Panama

  Termín:13. 11. - 23. 11. 2022

  Délka:11 dní

  letecky hotel snidane

  Běžná cena 69 990


 • Nikaragua, Kostarika, Panama - Středoamerická mozaika
  Poznávací zájezdy v exotice

  Navštívíme tři státy Střední Ameriky uzavřené mezi Atlantickým a Tichým oceánem * Vulkány a zvířata v národních parcích Kostariky * Zázrak techniky Panamský průplav * Šnorchlování na nejkrásnějších ostrovech Panamy Bocas del Toro * Výjezd ke kráteru sopky Masaya

  Navštívené destinace:Kostarika Kostarika

  Termín:16. 11. - 4. 12. 2022

  Délka:19 dní

  Náročnost 2 letecky bus hotel penzion snidane turistika

  Běžná cena 75 490


Panama aktivní dovolená a zájezdy 2022
Zájezdy v uplynulých termínech