Termíny - přidat do oblíbených
10.09.20 - 13.09.2020PLE1464013 590 KčPřidat
10.12.20 - 13.12.2020PLE1468113 590 KčPřidat

Francie - Paříž - Romantická Paříž a Versailles

Náročnost 1 letecky bus hotel 3* snidane

Poznávací zájezdy - Francie - Paříž - Frederyk Chopin před více než 150 lety řekl: „Paříž je všechno, co chceš!“ a platí to dodnes. Klikaté uličky a velkolepé bulváry, proslulé stavby, mondénní obchody a prvotřídní restaurace, ošuntělé hospody, moderně zrenovované čtvrti, honosné operní scény a sebevědomí občané. Vždyť na výstavbě tohoto města se podílela po staletí celá Francie. Paříž je jeviště, na němž jsou dějiny kulisami a divadlo života nepřetržitým představením.

Úvod:

Vydejte se s námi na prodloužený eurovíkend do Paříže. Poloha hotelu nám umožní individuálně navštívit večerní Paříž - kouzelné procházky městem, posezení v kavárničkách na břehu Seiny a vstřebání té pravé atmosféry města. Frédérik Chopin před více než 150 lety napsal „Paříž je všechno, co chceš!“ a platí to dodnes. Pro Ernesta Hemingwaye byla tato metropole „oslavou života“. Klikaté uličky a velkolepé bulváry, proslulé stavby, mondénní obchody a prvotřídní restaurace, ošuntělé hospody, honosné operní scény a sebevědomí občané. Žádné jiné evropské město není tak obdivované, jako právě Paříž.Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Program zájezdu

 • 1. den: dle letového řádu odlet s průvodcem z Prahy, přílet do PAŘÍŽE, transfer na ubytování do hotelu. Prohlídka čtvrti MONTMARTRE, náměstí malířů Place du Tertre, krásná bazilika SACRÉ-COEUR, náměstí Pigalle, Moulin Rouge. Individuálně nebo s průvodcem večerní město.
 • 2. den: PAŘÍŽ, celodenní prohlídka hlavních pamětihodností města s průvodcem - VÍTĚZNÝ OBLOUK, Champs Elysées, přes náměstí Concorde pokračujeme k Opeře a k ostrovu La Cité - katedrála NOTRE DAME, Sainte Chapelle, Justiční palác, Prefektura. Individuální volno v Latinské čtvrti (kavárničky, restaurace, nákupy nebo vznešený Pantheon, Sorbonna a Lucemburské zahrady). Večerní fakultativní projížďka lodí po Seině s neobvyklým pohledem na pařížské památky.
 • 3. den: po snídani odjedeme na fakultativní výlet k prohlídce zámku a zahrad VERSAILLES - symbol francouzských králů, demonstrující bohatství a velikost francouzské monarchie (příměstský vlak RER cca 10 €). V pozdních odpoledních hodinách navštívíme Invalidovnu a podvečerní EIFFELOVU VĚŽ.
 • 4. den: dopoledne rozloučení s Paříží, návštěva muzea LOUVRE, individuální volno, odpoledne transfer na letiště a odlet s průvodcem zpět do Prahy. Předpokládaný návrat ve večerních hodinách.
 • Poznámka I: Zájezd 10.12. je přizpůsoben adventní atmosféře v Paříži.
 • Cena zahrnuje: zpáteční letenka Praha - Paříž vč. let. tax a poplatků cca 4 500 Kč, příruční zavazadlo dle pravidel letecké společnosti, transfer z/na letiště, 3x ubytování v hotelu*** - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, 3x snídaně, vedoucí zájezdu.
 • Cena nezahrnuje: vstupné, místní dopravu, fakult. výlety a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
 • Příplatky: 1lůžk.pokoj 3 200 Kč, odbavené zavazadlo do 20 kg 1400 Kč, komplex. pojištění vč. storna zájezdu 140 Kč
 • Ubytování: hotel*** v pařížské čtvrti Levallois-Perret, téměř na hranici centrální Paříže a 20 min. pěšky k Vítěznému oblouku a dalším památkám města. Snídaně formou bufetu, TV, Wi-Fi, hotel. terasa. Výhodou je i stanice metra před hotelem (cca 80 m) a blízkost obchodů, kaváren a restaurací.

Příplatky a slevy


 • příplatek za 1 lůžkový pokoj - 3 200 Kč
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Evropa - 140 Kč
 • odbavené zavazadlo do 20 kg - 1 400 Kč


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Destinace Paříž Paříž
Francie Francie
Typ zájezduPOZNÁVACÍ ZÁJEZDY
UbytováníHotel
Stravasnídaně
DopravaLetecky
Nástupní místaPraha hl.m.
Zájezdy do destinací
Paříž - zájezdy
Francie - zájezdy

Mapa zájezdu


QrCode image

Podobné zájezdy

TOPlist