Pohodový týden na kole - Rakousko - Achensee a Innská cyklostezka

klimatizovaný autobus hotel 4* polopenze cyklistika bazén Novinka Náročnost 1.5


Úvod:

Tentokrát máme možnost nejhezčí trasy z vyhlášené cyklostezky podél řeky Inn - Innské cyklostezky. Současně s tím nahlédneme i k největšímu jezeru Tyrolska Achensee a i do srdce kouzelného údolí Zillertal. Trasy jsou uzpůsobeny tak, aby je mohl absolvovat každý z vás. Náš ****hotel, kde máme zajištěno ubytování, nabízí pokoje s vlastním sociálním zařízením, sat. TV, rádiem, telefonem. Určitě vás potěší i venkovní bazén. Hotel leží na začátku údolí Zillertal jen pár metrů od cyklostezky, takže vždy dojedeme na kole až do hotelu.Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 
Program zájezdu

  • 1. den: odjezd z ČR do Rakouska v nočních hodinách.
  • 2. den: snídaně, příjezd do STRASSU (530 m), dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu, odjezd naším busem do KUFSTEINU, a zpět do hotelu podél řeky INN - poprvé poznáme část Innské cyklostezky, která vede ze St. Moritze až po Dunaj (52 km), večeře.
  • 3. den: snídaně, odjezd busem až do GERLOSU, potom na kole do ZILLERTALU, kde se napojíme na GEORG-TOTSCHNIG-RADWEG podél řeky ZILLER až do hotelu. Celková trasa je cca 55 km, ale je možnost lehčí varianty vystoupením z busu už v ZELL AM ZILLER, takže trasa se zkrátí na pouhých 30 km, večeře.
  • 4. den: snídaně, odjezd busem do ACHENTALU blízko německých hranic, odtud přes ACHENKIRCH a okolo největšího tyrolského jezera do PERTISAU, potom již z kopce podél zubačkové tratě až do hotelu (40 km), večeře.
  • 5. den: snídaně, odjezd busem do INNSBRUCKU (577 m), krátká prohlídka hlavního města Tyrolska - půjdeme se na ulici Maria-Theresia-Strasse, kde najdeme krásné barokní domy a známou Vítěznou bránu. Do hotelu další částí Innské cyklostezky podél řeky INN, jedinečná a velmi pohodlná cyklostezka, která nás zavede až k hotelu (53 km). Při cestě ještě možnost návštěvy WATTENSU - muzea křišťálu, večeře - selský bufet.
  • 6. den: snídaně, společný program s „pěšími“ odjezd do ZELL AM ZILLER (575 m), základní varianta (2 z 5; 6 hod., ↑700 m, ↓700 m): výjezd lanovkou k chatě ROSENALM (1 832 m), okolo jezerního království až na vrchol KREUZJOCH (2 550 m), odkud je fantastický výhled na Zillertálské Alpy, dále sestup přes RICHTBERG (2 278 m) na „panoramatickou“ cestu, po níž se dostaneme zpět k horní stanici lanovky. Lehčí varianta (2 z 5; 4 hod., ↑400 m, ↓400 m): kratší túra na KARSPITZE (2 257 m) a zpět k lanovce, sjezd k autobusu a všichni do hotelu, večeře.
  • 7. den: snídaně a odjezd do ČR, příjezd v pozdních večerních hodinách.
  • Cena zahrnuje: 5x nocleh, 6x snídaně, 4x večeře, 1x selský bufet, doprava klimatizovaným autobusem s cyklovlekem, vedoucí zájezdu, informační materiály.
  • Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
  • Příplatky: 1lůžkový pokoj 1 800 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 210 Kč.


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Typ zájezduCYKLOZÁJEZDY - DOVOLENÁ NA KOLE
UbytováníHotel
DopravaAutokarem
Nástupní místaBeroun, Hradec Králové, Pardubice, Plzeň, Poděbrady, Praha, svoz Brno, svoz Tábor, svoz České Budějovice, svoz Bratislava, svoz JihlavaQrCode image

Podobné zájezdy

TOPlist