Pohodový týden na kole Rakousko, Německo - Alpský diamant - Zugspitze

Náročnost 2 klimatizovaný autobus hotel 4* polopenze cyklistika Novinka

Skvělé cykloputování pod nejvyšší horou Německa. Přesvědčte se o kráse bavorských Alp.


Úvod:

Tento cyklistický zájezd je určen pro všechny, kteří chtějí poznat okolí kouzelného kraje pod nejvyšší horou Německa - Zugspitze z cyklistického sedla. Všechny trasy jsou vybrány tak, aby trasy co nejvíce vyhovovaly „pohodové dovolené“. Jedná se především o minimální převýšení, délka trasy je volitelná a náročnost i délku jednotlivých cykloetap si můžete libovolně vybrat dle chuti a nálady. V oblasti je i dostatek MTB tratí všech obtížností. 1 den budete mít program bez kola, protože vyjedeme lanovkou na nejvyšší horu Německa a poté půjdeme krásnou túru. Ubytování máme zajištěno na rakouské straně v Lermoosu ve velmi pěkném**** hotelu. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, sat. TV a telefonem. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech s výběrem, desertový a salátový švédský stůl. 1 x pro nás majitelé připravili regionální specialitu.Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 
Program zájezdu

  • 1. den: odjezd v brzkých ranních hodinách z ČR do Rakouska, příjezd do LEROOSU, ubytování dle možností hotelu. Odpoledne okružní jízda kolem LERMOOSU a EHRWALDU s možností většího okruhu po panoramatické cestě (15-23 km), večeře.
  • 2. den: snídaně, z hotelu přes průsmyk FERNPASS kolem jezer BLINDSEE a FERNSTEINSEE (možnost koupání) dále krásným údolím až do IMSTU (40 km), možnost seznámení se soutěskou ROSENGARTENSCHLUCHT, zpět busem v pozdních odpoledních hodinách, večeře (v případě hezkého počasí grilování).
  • 3. den: snídaně, výjezd fakultativně lanovkou na ZUGSPITZE (2 962 m). Základní varianta (2 z 5; 6 hod., ↑50 m, ↓1 450 m): po krátké túře na nejvyšší hoře Německa zpět do údolí lanovkou a příjemnou cestou do Ehrwaldu, prohlídka městečka a pěšky do hotelu. Těžká varianta (2,5 z 5; 7 hod., ↑50 m, ↓1 450 m), poté středně těžkou túrou „Nordalpenweg" k chatě KNORRHÜTTE (2 051 m), cestou „Plattsteig“ až k chatě EHRWALDER ALM (1 502 m), lanovkou dolů do EHRWALDU a pěšky do hotelu, typická regionální večeře.
  • 4. den: snídaně, podél potoka LOISACH do GRIESENU, pak kolem kouzelného jezera PLANSEE až do většího města REUTTE a přes HEITERWANG zpět do hotelu (50 km). Možnost kratší verze jen k jezeru Plansee (30 km), večeře.
  • 5. den: snídaně, z hotelu do BICHLBACHU, poté nádhernou cestou přes BERGWANG až do RINNENU, odtud 2 možnosti – první kolem jezera ROTLECHSTAUSEE a soutěsky ROTTECHSCHLUCHT do WEISSENBACHU a po cestě HIRNSTRASSE přes HEITERWANG do hotelu (50 km) nebo druhá možnost prodloužení přes NAMLOS (navíc 25 km), večeře.
  • 6. den: snídaně, odjezd do ČR. Příjezd v pozdních odpoledních hodinách.
  • Poznámka I: Svozy platí pouze pro pěší variantu!
  • Cena zahrnuje: doprava klimatizovaným autobusem se speciálním krytým přívěsem na kola, 5x nocleh, 5x snídaně, 4x večeře, 1x regionální specialita, všechny výlety podle programu, pojištění léčebných výloh v zahraničí a připojištění stornopoplatků, vedoucí zájezdu, informační materiály.
  • Cena nezahrnuje: vstupy, lanovky a vše další, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
  • Příplatky: 1lůžkový pokoj 1900 Kč.


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Typ zájezduCYKLOZÁJEZDY - DOVOLENÁ NA KOLE
UbytováníHotel 4*
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupní místaČeské Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Praha, Tábor, svoz Brno, svoz Plzeň, svoz BratislavaQrCode image

Podobné zájezdy

TOPlist