Termíny - přidat do oblíbených
10.07.21 - 16.07.2121ACM0199314 690 KčPřidat

Pohodový týden v Alpách - Rakousko - Dráva a korutanská jezera s kartou

Náročnost 2 klimatizovaný autobus hotel 3* polopenze turistika Novinka Kaertner Card

Pohodový týden v Korutanech. Turistický program lze zpestřit i možností zapůjčení kola.

Úvod:

I pro rok 2021 jsme si pro Vás připravili zájezd do osvědčených Korutan, které nabízejí nepřeberné možnosti turistiky s využitím karty, kterou obdržíte přímo v hotelu a která Vás bude opravňovat k bezplatnému využívání lanovek, lodí, vstupů…. Postupně poznáme nejbližší okolí nejteplejšího jezera Korutan - jezera Klopeiner See, Navštívíme Klagenfurt, včetně jedinečného Minimundusu, vystoupáme na novou vyhlídkovou věž nad Woerthersee, vyjedeme lanovkou na rozhranní 3 států Rakouska/Itálie/Slovinska, projedeme se lodí na Drávě a mnoho dalšího. Ubytování máme v *** hotelu jen 200 m. od břehu jezera Klopeiner See, kde je pro hotelové hosty zdarma pláž. Pokoje jsou útulně zařízené včetně sat.TV., sociálního zařízení, fénu, malé ledničky. Bohatá snídaně a večeře menu o 4 chodech. Jedenkrát pro nás majitelé připravili speciální večeři z regionu. Každý host si může zdarma půjčit kola a za malý poplatek i elektrokolo.

Termín zájezduKód termínuPoznámkaZákladní cena
10.07.21 - 16.07.21 21ACM01993 14 690 Kč Rezervovat


Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Program zájezdu

 • 1. den: odjezd z ČR do Rakouska.
 • 2. den: ráno příjezd do SEELACHU (450 m), dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu, půjčíme si kola a pojedeme si prohlédnout okolí jezera na kole, podíváme se i k řece Drávě, kterou zčásti projedeme, a vrátíme se zpět na hotel. Nebo je možné využít hotelové pláže na břehu jezera, večeře.
 • 3. den: snídaně, odjezd busem do KLAGENFURTU (446 m), kde navštívíme svět miniatur v MINIMUNDUSU, což je svět miniatur na jednom místě, projdeme se po historické části Klagenfurt, na kartu i muzeum moderního umění, po krátké prohlídce města přejezd na vyhlídkovou novou věž PYRAMIDENKOGEL (600 m), odkud je fantastický výhled na korutanská jezera. Busem do hotelu, večeře.
 • 4. den: snídaně, odjezd busem do města ARNOLDSTEIN (600 m), výjezd lanovkou SELTSCHACHER ALM (1 458 m), základní varianta (náročnost 2 z 5; 4 hod., ↑350 m, ↓350 m): krásný výstup na DREILAENDERECK (1 508 m), což je hraniční hora 3 států a to Rakouska/Itálie/Slovinska, menší okruh přes italskou část k slovinské chatě TROMEJA (1 145 m) a zpět k horní stanici lanovky do Rakouska, sjezd dolů. Pro zájemce je možnost je těžší, tak i lehčí túry. Všichni odjezd na hotel, večeře.
 • 5. den: snídaně, soutěska TSCHEPPASCHLUCHT FERLACH, což je krásná procházka kolem říčky LOIBELBACH s největším lákadle tzn. čertovským mostkem u vodopádu. Po prohlídce se přejedeme zchladit do jeskyně TROPFSTEINHÖHLEN, jednoho z nejúžasnějších divů Rakouska. Odjezd na hotel, regionální večeře.
 • 6. den: snídaně, busem k jezeru FAAKER SEE, kde si nejdříve prohlédneme keltské městečko KELTENWEG FRÖG, odkud pojedeme lodí do VILLACHU, prohlídka tohoto vyhlášeného lázeňského města včetně muzea historických vozidel. Zpět busem na hotel, večeře.
 • 7. den: snídaně, dopoledne vyklizení pokojů, odjezd domů, příjezd do ČR v pozdních večerních hodinách.
 • Poznámka I: Dětské ceny platí jen při ubytování s 2 dospělými osobami.
 • Cena zahrnuje: 5x nocleh, 6x snídaně, 4x večeři, 1x speciální večeře, doprava klimatizovaným autobusem, karta Kaertner Card (přehled všech slev na kartu na www.poznani.cz), vedoucí zájezdu, informační materiály.
 • Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
 • Příplatky: 1lůžkový pokoj 1 900 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků 245 Kč.
 • Stravování: . Bohatá snídaně a večeře menu o 4 chodech. Jedenkrát pro nás majitelé připravili speciální večeři z regionu.
 • Ubytování: Ubytování máme v *** hotelu jen 200 m od břehu jezera Ossiachersee, které patří mezi nejteplejší jezera Rakouska. Pokoje jsou nově zařízené včetně sat.TV, sociálního zařízení, fénu.
 • Umístění: Rakousko, Seelach

Příplatky a slevy


 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Evropa - 245 Kč
 • příplatek za 1 lůžkový pokoj - 1 900 Kč
 • dítě 0 - 7 let - 11 690 Kč
 • dítě 8 - 14 let - 12 690 Kč


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Destinace Rakousko Rakousko
Typ zájezduPOHODOVÉ TÝDNY NEJEN V ALPÁCH
UbytováníHotel
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupní místaPraha hl.m., České Budějovice, Hradec Králové, svoz Jihlava, svoz Brno, svoz Plzeň, svoz Bratislava, Pardubice, Poděbrady, Tábor
Zájezdy do destinací
Rakousko - zájezdyQrCode image

Podobné zájezdy

TOPlist