Termíny - přidat do oblíbených
11.07.20 - 17.07.2020ACM0199313 990 KčPřidat

Pohodový týden v Alpách - Rakousko - Dráva a korutanská jezera s kartou

Náročnost 2 klimatizovaný autobus hotel 3* polopenze turistika Novinka Kaertner Card

Pohodový týden v Korutanech. Turistický program lze zpestřit i možností zapůjčení kola.

Úvod:

Jako novinku roku 2020 jsme si pro Vás připravili zájezd do osvědčených Korutan, které nabízejí nepřeberné možnosti turistiky s využitím karty, kterou obdržíte přímo v hotelu a která Vás bude opravňovat k bezplatnému využívání lanovek, lodí, vstupů…. Postupně poznáme nejbližší okolí nejteplejšího jezera Korutan - jezera Klopeiner See, Navštívíme Klagenfurt, včetně jedinečného Minimundusu, vystoupáme na novou vyhlídkovou věž nad Woerthersee, vyjedeme lanovkou na rozhranní 3 států Rakouska/Itálie/Slovinska, projedeme se lodí na Drávě a mnoho dalšího. Ubytování máme v *** hotelu jen 200 m. od břehu jezera Klopeiner See, kde je pro hotelové hosty zdarma pláž. Pokoje jsou útulně zařízené včetně sat.TV., sociálního zařízení, fénu, malé ledničky. Snídaně je podávána formou švédských stolů a večeře menu o 3 chodech a salátový švédský stůl. Jedenkrát pro nás majitelé připravili speciální večeři z regionu. Každý host si může zdarma půjčit kola a malý poplatek i elektrokolo.

Termín zájezduKód termínuPoznámkaZákladní cena
11.07.20 - 17.07.20 20ACM01993 bude realizován v roce 2021 13 990 Kč Rezervovat


Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Program zájezdu

 • 1. den: odjezd z ČR do Rakouska.
 • 2. den: ráno příjezd do SEELACHU (450 m), dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu, půjčíme si kola a pojedeme si prohlédnout okolí jezera na kole, podíváme se i k řece Drávě, kterou zčásti projedeme, a vrátíme se zpět na hotel. Nebo je možné využít hotelové pláže na břehu jezera, večeře.
 • 3. den: snídaně, odjezd busem do KLAGENFURTU (446 m), kde navštívíme svět miniatur v MINIMUNDUSU, což je svět miniatur na jednom místě, projdeme se po historické části Klagenfurt, na kartu i muzeum moderního umění, po krátké prohlídce města přejezd na vyhlídkovou novou věž PYRAMIDENKOGEL (600 m), odkud je fantastický výhled na korutanská jezera. Busem do hotelu, večeře.
 • 4. den: snídaně, odjezd busem do města ARNOLDSTEIN (600 m), výjezd lanovkou SELTSCHACHER ALM (1 458 m), základní varianta (náročnost 2 z 5; 4 hod., ↑350 m, ↓350 m): krásný výstup na DREILAENDERECK (1 508 m), což je hraniční hora 3 států a to Rakouska/Itálie/Slovinska, menší okruh přes italskou část k slovinské chatě TROMEJA (1 145 m) a zpět k horní stanici lanovky do Rakouska, sjezd dolů. Pro zájemce je možnost je těžší, tak i lehčí túry. Všichni odjezd na hotel, večeře.
 • 5. den: snídaně, soutěska TSCHEPPASCHLUCHT FERLACH, což je krásná procházka kolem říčky LOIBELBACH s největším lákadle tzn. čertovským mostkem u vodopádu. Po prohlídce se přejedeme zchladit do jeskyně TROPFSTEINHÖHLEN, jednoho z nejúžasnějších divů Rakouska. Odjezd na hotel, regionální večeře.
 • 6. den: snídaně, busem k jezeru FAAKER SEE, kde si nejdříve prohlédneme keltské městečko KELTENWEG FRÖG, odkud pojedeme lodí do VILLACHU, prohlídka tohoto vyhlášeného lázeňského města včetně muzea historických vozidel. Zpět busem na hotel, večeře.
 • 7. den: snídaně, dopoledne vyklizení pokojů, odjezd domů, příjezd do ČR v pozdních večerních hodinách.
 • Poznámka I: Dětské ceny platí jen při ubytování s 2 dospělými osobami.
 • Cena zahrnuje: 5x nocleh, 6x snídaně, 4x večeři, 1x speciální večeře, doprava klimatizovaným autobusem, karta Kaertner Card (přehled všech slev na kartu na www.poznani.cz), vedoucí zájezdu, informační materiály.
 • Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
 • Příplatky: 1lůžkový pokoj 1 900 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků 245 Kč.
 • Stravování: Snídaně je podávána formou švédských stolů a večeře menu o 3 chodech a salátový švédský stůl. Jedenkrát pro nás majitelé připravili speciální večeři z regionu.
 • Ubytování: Ubytování máme v *** hotelu jen 250 m od břehu jezera Ossiachersee, které patří mezi nejteplejší jezera Rakouska. Pokoje jsou nově zařízené včetně sat.TV, sociálního zařízení, fénu.
 • Umístění: Rakousko, Seelach

Příplatky a slevy


 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Evropa - 245 Kč
 • příplatek za 1 lůžkový pokoj - 1 900 Kč
 • dítě 0 - 7 let - 10 990 Kč
 • dítě 8 - 14 let - 11 990 Kč


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Destinace Rakousko Rakousko
Typ zájezduPOHODOVÉ TÝDNY NEJEN V ALPÁCH
UbytováníHotel
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupní místaPraha hl.m., České Budějovice, Hradec Králové, svoz Jihlava, svoz Brno, svoz Plzeň, svoz Bratislava, Pardubice, Poděbrady, Tábor
Zájezdy do destinací
Rakousko - zájezdyQrCode image

Podobné zájezdy

TOPlist