Slovinsko - POSTOJNSKÉ JESKYNĚ - zajímavé a užitečné informace

Postojenská jeskyně je se svými dosud objevenými 20 kilometry druhou největší jeskyní ve Slovinsku (Primát drží jeskyně Migovec s více než 30 kilometry, v které stále probíhá průzkum). Postojná ovšem patří k jeskyním s nejdelšími zpřístupněnými okruhy pro turisty a to ve světovém měřítku. Zde si můžete prohlédnout přes 5 kilometrů chodeb. Postojnskou jeskyní protéká říčka Pivka a od roku 1872 je zde zprovozněna trať vláčku pro turisty.

Slovinsko - POSTOJNSKÉ JESKYNĚ - dovolená a zájezdy

 • Náš tip
  Naše novinky
  Termály Topolšica za super cenu**
  UZAVŘENO
  Poznávací zájezdy

  Užijte si pobyt v termálních lázních obklopených malebnou přírodou. Ubytování v ***hotelu v areálu lázní, které nabízejí celkem 1 760 m2 vodních ploch a 1 000 m2 určených ke slunění. K dispozici je bazénový areál s kouzelnými vodními atrakcemi - horké prameny, bazén pro děti, masážní sprchy, whirlpool, římské koupele.

  Navštívené destinace:Slovinsko Slovinsko

  Termín:23. 6. - 27. 6. 2021

  Délka:5 dní

  Náročnost 2 klimatizovaný autobus hotel 3* polopenze turistika sauna bazén

  Běžná cena 9 990


 • Pohodový týden - Slovinsko - NP Triglav a Slovinské moře
  Pohodové týdny v Alpách

  Tento zájezd je oblíbenou kombinací pobytu v horách a později i pobytu u moře. Na své si přijdou milovníci hor a pěkných túr, ale i ti, kteří preferují pohodu u moře. Poznáme krásy Triglavského národního parku na severní části tohoto kouzelného kraje. Autobusem se přesuneme ke slovinskému moři, kde si dosyta užijete koupání v moři. Navštívíme jeskynní systém Postojnska Jama, anebo slovinské Benátky Piran - obojí pod záštitou UNESCO.

  Navštívené destinace:Slovinsko Slovinsko

  Termín:3. 7. - 11. 7. 2021

  Délka:9 dní

  Náročnost 2 klimatizovaný autobus hotel 4* hotel 3* polopenze turistika bazén

  Běžná cena 15 790


 • Pobyt pod Alpami - Slovinsko - Pobyt u slovinského moře a kouzelný Piran
  Pohodové pobyty pod Alpami

  Projdeme se k jeskynnímu systému Škocjanských jeskyň, navštívíme malé rybářské městečko Izola, či nám neunikne ani prohlídka italského Terstu s jedinečnými památkami i půvabnými uličkami, nebo např. ani turistika u hradu Predjamski hrad. Ubytování jsme jen pár desítek minut pěšky od jedinečného Piranu v místě Strunjan, v *** hotelu, v útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením, sat.TV, krytým bazénem a báječnou vlastní pláží jen pár metrů od hotelu.

  Navštívené destinace:Slovinsko Slovinsko

  Termín:31. 7. - 7. 8. 2021

  Délka:8 dní

  Náročnost 1 klimatizovaný autobus hotel 3* polopenze turistika bazén

  Běžná cena 15 490


 • Pohodový týden v Alpách - Slovinsko - U moře ve Slovinsku s turistikou
  Pohodové týdny v Alpách

  Slovinsko má jen 48 km pláží, ale oč je kratší, tak o to jsou kouzelnější. Během této novinky můžete využít našeho programu, při kterém poznáte nejznámější místa okolí světově známého přístavu Piran, kterému se taky říká slovinské Benátky a které patří mezi skvosty celého Slovinska. Projdeme se k jeskynnímu systému škocjanských jeskyň, navštívíme malé rybářské městečko Izola, či turistika u hradu Predjamski hrad.

  Navštívené destinace:Slovinsko Slovinsko

  Termín:31. 7. - 7. 8. 2021

  Délka:8 dní

  klimatizovaný autobus hotel 3* polopenze turistika bazén Náročnost 1.5

  Běžná cena 15 490


Slovinsko - POSTOJNSKÉ JESKYNĚ - dovolená a zájezdy