Švýcarsko - Zimní pohodový týden - lyžování v Davosu - vlastní doprava

Úvod:

Lyžování v Davosu Luxusní ubytování v centru Davosu s bazénem Lyžování bez front a liduprázdné sjezdovky Vlastní doprava, za příplatek 2 000 Kč/os je možné zajistit mikrobusovou dopravu Nástup ve čtvrtek 18. 1. 2018 od 15 hodin Odjezd v neděli 21. 1. 2018 v odpoledních hodinách po lyžování. Celkem 3 noci a 3 dny lyžování. Asi nemusíme představovat švýcarské středisko Davos, které je synonymum světové ekonomické metropole, lázní pro tuberkulózní klienty, hokejového Sprengler Cupu a eldoráda pro milovníky zimních sportů. Lyžuje se v propojených pěti areálů se sjezdovkami všech obtížností. Do sousedního Klostersu je možné dojet i na lyžích. Celá oblast se vyznačuje velmi klidnou atmosférou, a překvapí vás určitě i málo lidí na sjezdovkách. Potěší vás i nejdelší 12kilometrová sjezdovka z Weissfluh s více než dvoukilometrovým převý¬¬šením. Stejně jako v nabídce lyžování, Davos nabízí k lyžařským top regionům i pro snowboardisty - nabídka zahrnuje vyhlášené centrum pod horou Jakobshorn, snowboardingové školy, rozsáhlé možnosti na svazích i běžecké stopy v údolí. Na místní skipas můžete lyžovat ve všech 5 lyžařských areálech, kde vás čeká 238 km sjezdovek všech stupňů obtížností.Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 
Program zájezdu

  • Poznámka I: Za příplatek 2 000 Kč/os je možné zajistit mikrobusovou dopravu. U zimních lyžařských zájezdů nelze využít slevu bonus.
  • Poznámka II: doporučená cesta (platí pouze pro vlastní dopravu) Z Prahy je to jen 670 km převážně po dálnici (kromě posledních 40 km), takže vcelku pohodlná i rychlá cesta. Nejlepší cesta je po dálnici přes Německo, kolem Mnichova, jezera Bodensee, kde přejedete na švýcarské území (nutná švýcarská dálniční známka) a již jen necelých 100 km do hotelu. Parkování je možné přímo u hotelu.
  • Cena zahrnuje: 3x ubytování v útulných pokojích, 3x snídani formou švédského stolu, 3x odpolední svačinku, 3x večeři (menu o 3 chodech), lázeňský poplatek, ložní prádlo, ručníky, delegáta na místě (od 16 osob)
  • Cena nezahrnuje: vše ostatní co není uvedeno v odstavci "cena zahrnuje".
  • Příplatky: jednolůžkový pokoj 1 500 Kč, nocleh navíc 2 900 Kč
  • Stravování: Každé ráno se podává snídaně formou švédského stolu a večeře je jednotné menu o 3 chodech. Každé odpoledne se podává u recepce hotelu i malá svačina.
  • Ubytování: Ubytování je v komfortním **** hotelu v pokojích s vlastním sociálním zařízením, fénem, satelitní TV, minibarem. Hotel leží v centru Davosu a nejbližší lanovka je vzdálena jen 150 m. K dalším lanovkám vás pohodlně dopraví místní skibus, který je zdarma. Součástí hotelu je i vlastní krytý bazén a sauna.
  • Sleva: děti ubytované spolu se 2 dospělými osobami: 0-12 let: 2 000 Kč.


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Typ zájezduLYŽOVÁNÍ V ALPÁCH 2019/20
DopravaAutokarem
Nástupní místaHradec Králové, Pardubice, Poděbrady, PrahaQrCode image

TOPlist