Termíny - přidat do oblíbených
04.03.20 - 16.03.2020KRB0116848 990 KčPřidat

Thajsko - Krabi - pohoda v jižním Thajsku

Náročnost 1 letecky bus trajekt - lodní doprava hotel polopenze snidane Novinka

Poznejte, že jižní Thajsko není jen oblast, která nabízí pouhé lenošení na písečných plážích, koupání v průzračném moři, šnorchlování u korálových útesů, ale i řadu přírodních krás a historických památek.


Úvod:

Poznejte, že jižní Thajsko není jen oblast, která nabízí pouhé lenošení na písečných plážích, koupání v průzračném moři, šnorchlování u korálových útesů, ale i řadu přírodních krás a historických památek. Budete mít možnost projít se typickou tropickou džunglí, proplouvat mezi mangrovy, stoupat ke starobylým buddhistickým chrámům, prozkoumat krápníkové jeskyně, vykoupat se v horkých pramenech nebo usínat v romantických bungalovech na vodě za zvuků noční džungle. Provází J. Pechová.

Termín zájezduKód termínuPoznámkaZákladní cena
04.03.20 - 16.03.20 20KRB01168 UZAVŘENO 48 990 Kč Rezervovat


Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Program zájezdu

 • 1. - 2.den: odlet z Prahy do Thajska, přílet do KRABI, přímořské oblasti jižního Thajska, které je obklopeno mongutovým krasem s malebnými bílými vápencovými skalisky pokrytými bujnou zelenou džunglí, ubytování (6 nocí na jednom místě).
 • 3. den: relaxace na pláži, pozdě odpoledne prohlídka centra KRABI s bílomodrým chrámem WAT KAEW KO WARARAM na kopci, večer návštěva proslulých nočních trhů s obrovským výběrem nejrůznějších thajských specialit.
 • 4. den: celodenní lodní výlet po čtyřech ostrovech: pláž a princeznina jeskyně PHRA NANG na poloostrově RAILAY, KUŘECÍ OSTROV a OSTROVY TUB a PODA s překrásnými bílými písečnými plážemi, kde budeme mít i oběd, možnost koupání a šnorchlování mezi korálovými rybami.
 • 5. den: celodenní výlet do malebného chrámu Tygří jeskyně WAT THAM SEUA, který je situovaný v tropické džungli, po výstupu po 1272 schodech budete odměněni nádhernou vyhlídkou. Návštěva NÁRODNÍHO PARKU KHAO PHANOM BENCHA - pěší trek džunglí k vodopádu HUAI TO. Na závěr dne relaxace v horkých pramenech.
 • 6. den: relaxace na pláži nebo fakultativně lodní výlet dlouhoocasou lodí mezi mangrovy, kromě typických mangrovových porostů se vzdušnými kořeny můžete s trochou štěstí spatřit i mangrovové kraby, lezce, varany, ledňáčky, orly bělobřiché nebo makaky, odpoledne půldenní fakultativní výlet do sloního kempu s možností projížďky na slonech.
 • 7. den: relaxace na pláži nebo fakultativně možnost lodního výletu na proslulý ostrov PHI PHI s prohlídkou nádherných zátok a pláží, návštěvou Vikingské jeskyně a samozřejmě s koupáním a šnorchlováním.
 • 8. den: brzy ráno odjezd z Krabi do NÁRODNÍHO PARKU KHAO SOK, po cestě prohlídka kláštera WAT RAT UPPATHAM s dechberoucí vyhlídkou na okolní pohoří KHAO LAN. Jezero CHEOW LAN, projížďka lodí po jezeře, které obklopují vysoké vápencové skály porostlé neprostupnou džunglí. Ubytování v jednoduchých bungalovech na jezeře, oběd. Později odpoledne krátký trek džunglí, plavba na bambusovém voru a návštěva krápníkové jeskyně. Večeře, nocleh.
 • 9. den: ranní safari lodí s pozorováním místní fauny, zejména opic a zoborožců, kteří zde hnízdí. Dopoledne relaxace a koupání v jezeře. Poté přesun do jiné části parku, plavba na raftech (řízených místními průvodci) po starodávné řece SOK. K večeru ubytování v jednoduchých, ale útulných bungalovech.
 • 10. den: po snídani přejezd na největší thajský ostrov PHUKET, zastávka na kopci RANG HILL s nejfotografovanějším výhledem na ostrov, prohlídka továrny na zpracování kešu ořechů a na závěr dne vystoupáme po schodech k bílé soše obrovského sedícího Buddhy na kopci NAKKERD. Ubytování (2 noci na jednom místě).
 • 11. den: relaxace na pláži, odpoledne výlet do hlavního města ostrova PHUKET, prohlídka nejkrásnějšího chrámu na ostrově WAT CHALONG a Starého města s typicky koloniálními krámky v sinoportugalském architektonickém stylu, poslední nákupy suvenýrů.
 • 12. - 13. den: odlet do ČR.
 • Cena zahrnuje: letenka Praha-Krabi a Phuket-Praha vč. let. tax a poplatků cca 18 000 Kč, transfery minibusem, výlety dle programu (mimo fakultativní), 8x ubytování v hotelu, 2x v jednoduchých bungalovech v NP Khao Sok, 10x snídaně, 2x oběd, 1x večeře, vedoucí zájezdu, informační materiály.
 • Cena nezahrnuje: ostatní strava, vstupy, fakultativní výlety, bakšišné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
 • Příplatky: 1lůžkový pokoj cca 5 900 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu do 30 000 Kč za 715 Kč, do 80 000 Kč za 1 315 Kč, pojištění storna letenky (zdravotní důvody) 950 Kč.

Příplatky a slevy


 • 1 lůžkový pokoj - 5 900 Kč
 • příplatek za neobsazené lůžko - 5 900 Kč
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Svět - 715 Kč
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 80 000 Kč-turista-Svět - 1 315 Kč
 • pojištění storna letenky ze zdravotních důvodů - 950 Kč


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Destinace Thajsko Thajsko
UbytováníHotel
DopravaLetecky
Nástupní místaPraha
Zájezdy do destinací
Thajsko - zájezdyQrCode image

TOPlist