Réunion - 2024/25 - CK Poznání

Poznávací zájezdy do Réunion s CK Poznání

Réunion - zájezdy a dovolená

REUNION - OSTROV RŮŽÍ A VANILKY

Réunion je ostrovem divoké i něžné krásy. Díky svému vulkanickému původu se ostrov zvedá vysoko nad hladinu Indického oceánu a doposud činná sopka Piton de la Fournaise občas předvádí své ohnivé divadlo. Zároveň nabízí i jemnou krásu vzácných bourbunských růží a nezaměnitelnou vůni vanilky. Připočtěte si k tomu krásné slunečné počasí téměř celý rok, pláže s bílým pískem, vodopády a kaňony vysoko v horách, omračující mix africké, indické a evropské kultury – výsledkem bude, že tomuto klenotu Indického oceánu, jak se Reúnionu přezdívá, určitě neodoláte.

Réunion leží asi 800 km východně od ostrova Madagaskar. Málokdo ví, že Reúnion společně s ostrovem Maurícius a malým ostrůvkem Rodrigues tvoří souostroví Maskarény. Ostrovy září v Indickém oceánu jako vzácné perly. Jejich bujná zeleň a nádherné pláže přitom byly objevené až ve středověku a první obyvatelé sem přišli v době rozmachu evropských zámořských cest.

Dnes Réunion patří k francouzským zámořským územím. Více než devěttisíc kilometrů od Francie tak můžete stát v exotickém ráji a zároveň stále na území Evropské unie.

Réunion - zájezdy a dovolená