Termíny - přidat do oblíbených
16.10.20 - 30.10.2020AUP0511468 990 KčPřidat

Argentina, Uruguay, Paraguay, Brazílie - Barevné rytmy

letecky bus trajekt - lodní doprava hotel snidane Novinka Náročnost 1.5

Obsáhlý zájezd po jižní Americe, v kterém navštívíte velkoměsta i přírodní zajímavosti čtyř zemí.

Úvod:

Argentina, Uruguay, Paraguay, Brazílie - BAREVNÉ RYTMY

Termín zájezduKód termínuPoznámkaZákladní cena
16.10.20 - 30.10.20 20AUP05114 68 990 Kč Rezervovat


Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Program zájezdu

 • 1. - 4. den: letecký přesun do BUENOS AIRES (prezidentský palác Casa Rosada, nejširší ulice světa Avenida 9 de Julio s obeliskem, hřbitov Recoleta s hrobem Evity Perónové, barevná čtvrť La Boca), plavba po spletitých ramenech delty řeky PARANÁ u městečka TIGRE (oáza klidu na dosah velkoměsta, moderní rekreační střediska i zašlá sláva honosných sídel smetánky), volitelně návštěva fotbalového zápasu jednoho z argentinských mužstev a dále možnost shlédnout večerní show tanga a ochutnat vynikající grilovaná masa a vína.
 • 5. den: plavba při ústí řeky RÍO DE LA PLATA do URUGUAYE, koloniálního městečka COLONIA DEL SACRAMENTO (historické centrum, zbytky portugalského opevnění, bazilika, maják, malebná ulička Calle de los Suspiros, starý přístav), návrat do BUENOS AIRES, přelet na trojmezí ARGENTINY, PARAGUAYE a BRAZÍLIE do IGUAZÚ.
 • 6. - 7.den: celodenní návštěva světoznámých vodopádů IGUAZÚ z argentinské strany (285 vodopádů, šířka 4km, výška 90 m, možnost plavby ke kataraktu Ďáblův chřtán a na ostrov San Martin), přejezd do BRAZÍLIE, druhá největší přehrada na světě ITAUPÚ, krátké překročení hranic do paraguayského města CIUDAD DEL ESTE (barvitá tržnice), návštěva vodopádů IGUAÇU z brazilské strany.
 • 8. – 10. den přelet do RIA DE JANEIRA, výlet na pahorek CORCOVADO (slavná socha Krista a nezapomenutelné výhledy na město), výjezd lanovkou na známou skálu ve tvaru „cukrové homole" PÃO DE AÇÚCAR, koupání na proslulých plážích COPACABANA či IPANEMA, návštěva bohémské čtvrti SANTA TERESA a historického centra, prohlídka fotbalového stánku MARACANÁ, možnost výletu do místní chudinské čtvrti - favely, nebo návštěvy fotbalového zápasu.
 • 11. - 13.den: plavba na okouzlující ostrov ILHA GRANDE, odpočinek na bělostných plážích s krystalicky průzračným mořem, fakultativně lodní výlet na okolní ostrůvky s perfektními podmínkami pro šnorchlování, možnost mnoha pěších výletů při pobřeží nebo na vrcholek PICO DO PAPAGAIO (980 m) s úchvatným panoramatem tropického ráje.
 • 14. - 15. den: individuální volno, přesun do RIA DE JANEIRA, návrat do ČR.
 • Cena zahrnuje: letenka Praha-Buenos Aires a Rio de Janeiro-Praha vč. let. tax a poplatků cca 20 0000 Kč, přelety Buenos Aires-Iguazú a Foz do Iguacu-Rio de Janeiro vč. let. tax a poplatků cca 7 000 Kč, místní doprava (pronajatý mikrobus, autobus, loď), zpáteční trajekt do Uruguaye, 12x ubytování se snídaní v hotelu a penzionu, pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu, vedoucí zájezdu, informační materiály.
 • Cena nezahrnuje: ostatní strava, vstupné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
 • Příplatky: 1lůžkový pokoj 8 000 Kč, zvýšení pojištění storna zájezdu do 80 000 Kč za 600 Kč, vstupenky na fotbalové utkání dle aktuální nabídky.

Příplatky a slevy


 • 1 lůžkový pokoj - 8 000 Kč
 • příplatek za neobsazené lůžko - 8 000 Kč
 • zvýšení pojištění storna zájezdu do 80 000 Kč-turista-Svět - 600 Kč


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Destinace Uruguay Uruguay
Paraguay Paraguay
Brazílie Brazílie
Argentina Argentina
Ubytováníhotel/penzion
Stravasnídaně
DopravaLetecky
Nástupní místaPraha
Zájezdy do destinací
Uruguay - zájezdy
Paraguay - zájezdy
Brazílie - zájezdy
Argentina - zájezdyQrCode image

TOPlist