Slevový systém CK Poznání - 2023 - CK Poznání

MIMOŘÁDNÉ SLEVY

Vánoční sleva 15% platí od 1. 12. 2022 a max do 31. 12. 2022 (max. 1 500 Kč)

pro prvních 400 zájemců, kteří se přihláší na zájezd u CK Poznání (on-line, Pardubice, pobočky Praha a Brno)a uhradí zálohu ve výši 3000 Kč/os. do 7 dní od vytvoření rezervace. Doplatek zálohy do výše 50% zájezdu do 1.3. 2023. POZOR, nevztahuje se na zájezdy s ** a na zákázku (vč. školních kolektivů).

Ostatní mimořádné slevy časově omezené vypsané během roku:

CK si vyhrazuje právo vypsat během roku další mimořádné slevy na zájezdy CK Poznání (mimo zájezdy označené * a ** nebo výslovně uvedené). Tyto slevy mohou být uznány v rámci kampaní a soutěží při splnění podmínek a platí VŽDY ode dne vyhlášení až do doby určené pravidly kampaně nebo soutěže a tyto slevy nelze sčítat s ostatními slevami mimo slevy BONUS a za on-line nákup.

SLEVA ZA VČASNÉ PŘIHLÁŠENÍ

First moment

First Moment se vztahuje na zákazníky, kteří se přihlásí na zájezd u CK Poznání (on-line, Pardubice, pobočky Praha a Brno) a uhradí zálohu do 7 dní od vytvoření rezervace.

POZOR, nevztahuje se na zájezdy s ** a na zakázku (vč. školních kolektivů)

  • 4% za přihlášení více než 6 měsíců před začátkem zájezdu
  • 2% za přihlášení 6-4 měsíce před začátkem zájezdu

VĚRNOSTNÍ SLEVA

Věrnostní sleva pro stálé zákazniky

Věrnostní sleva se vztahuje na zákazníky, kteří s CK Poznání již cestovali a uhradí zálohu do 7 dní od vytvoření rezervace

POZOR, nevztahuje se na zájezdy s ** a na zakázku (vč. školních kolektivů)

  • 5% z apřihlášení více než 6 měsíců před začátkem zájezdu
  • 3% za přihlášení 6-4 měsíce před začátkem zájezdu
  • 2% bez ohledu na datum přihlášení

Sleva Bonus

Bonus 500 Kč

Bonus 500 Kč náleží každému zákazníkovi, který si pro sebe v naší CK zakoupí dva a více zájezdů realizovaných v jednom a tom stejném roce. Bonus lze uplatnit až u druhého zájezdu a lze je sčítat s ostatními slevami

NEPŘEHLÉDNĚTE

Výpočet slevy

Uvedené slevy se počítají ze základní ceny dospělé osoby. Slevy nelze navzájem kumulovat, zákazník může uplatnit pouze jednu z nabízených slev. Výjimkou je sleva BONUS 500. Žádný druh slevy kromě BONUSU, nelze uplatňovat na zlevněné zájezdy, zájezdy s ** a na zájezdy na objednávku (včetně školních kolektivů). Při nákupu dovolené můžete uplatnit poukázky Sodexo, Edenred, Chéque Déjjeuner, SphereCard. Při jejich uplatnění nelze nárokovat žádnou ze slev.