ITÁLIE - Zimní pohodový týden - Livigno - lyžování - vlastní doprava/bus

bus vlastní doprava hotel 3* polopenze lyžování


Úvod:

Zimní pohodový týden LIVIGNO VLASTNÍ DOPRAVA, SKIPAS V CENĚ! Hotel přímo u sjezdovky, bazén v hotelu, skipas v ceně, bezcelní zóna s jedinečnými nákupy (vhodné i pro nákup dárků na Vánoce). Toto špičkové středisko se nachází na hranicích Itálie a Švýcarska a je v zimě dostupné pouze jednosměrným 10kilometrovým tunelem Munt la Schera ze Švýcarska (cca 36 EUR poplatek), který je navíc otevřen pouze do 20 hodin. Avšak jsou zde vynikající podmínky pro lyžování - výjimečná sněhová jistota, slunečné počasí, čistý vzduch, převážně moderní lanovky a dobré propojení skibusem. Lyžovat můžete jak na jižních, tak i na severních svazích podél údolí. Více sjezdovek naleznete na Vetta Blesaccia, lanovky sem míří z obou stran Livigna. Nejprudší sjezdovky podél kabinové lanovky Carosello jsou ideální pro rychlé carvingové oblouky. Z vrcholu Blesaccia vedou mírnější, ale rovněž královsky široké carvingové „dálnice“. Na strmosti přidají v dolních partiích při sjezdu do Livigna. Severní svahy jsou výborné pro milovníky freeride lyžování. Celkem je zde 115 km sjezdovek (40 km modrých, 55 km červených a 20 km černých). Vyznavači snowboardingu mohou využít snow-parku s U-rampou. Opačná strana údolí - Monte della Neve - je dostupná kabinkou Mottolino. Kromě návratové tratě pod starou dvousedačkou zde najdete samé špičkové sjezdovky. Cvičné terény mají své místo v hojném počtu podél pěší zóny.Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 
Lyžování Livigno - program zájezdu

  • Poznámka I: Doprava: vlastní, za příplatek 1 900 Kč/os je možné zajistit autobusovou či mikrobusovou dopravu. Celkem 115 km sjezdovek (modré 40 km, červené 55 km, černé 20 km),
  • Poznámka II: U zimních lyžařských zájezdů nelze využít slevu bonus.
  • Cena zahrnuje: Cena zahrnuje: 4x ubytování v 2lůžkovém útulném pokoji, 4x snídaně formou švédského stolu, 4x večeře (menu o 3 chodech s výběrem a salátový bufet), 3denní skipas (12. - 14. 12. 2019) lázeňský poplatek, ložní prádlo, ručníky, služby delegáta na místě (od 16-ti osob).
  • Cena nezahrnuje: vše ostatní co není uvedeno v odstavcei "cena zahrnuje".
  • Příplatky: 1lůžkový pokoj: 1 500 Kč, za příplatek je možné zajistit autobusovou či mikrobusovou dopravu.
  • Stravování: Ráno se vždy, od 7.30 hod., můžete posilnit snídaní formou italského švédského stolu včetně sýrů, salámů a hlavně více druhů sladkého pečiva (pro Itálii tak typické). K pití si můžete dát různé druhy čaje, kávu, džus atd. Večeře se skládá ze 3 chodů a velmi bohatého salátového bufetu.
  • Ubytování: *** hotel leží ve známé bezcelní zóně Livigno jen pár metrů od sjezdovky. Právě poloha hotelu, bezkonkurenční nákupy (bez daně, takže parfémy, alkohol, káva, tabák i s 50 % slevou!) a hlavně skipas již v ceně zájezdu, to jsou ty největší devizy tohoto zájezdu. Ubytování je ve 2lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, satelitní TV, telefonem. Obrovskou výhodou je i vlastní krytý bazén (povinné koupací čepice), kde můžete zregenerovat síly na další den.
  • Sleva: Dítě do 0 -12 let:2 500 Kč, 13-17 le: 1 500,-. Sleva pro dítě platí pouze v případě, že bude na pokoji s min. 2 dosp. osobami.

Lyžování Livigno
základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Typ zájezduLYŽOVÁNÍ V ALPÁCH 2019/20
UbytováníHotel 3*
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupní místavlastníQrCode image

TOPlist