Termíny - přidat do oblíbených
02.07.22 - 11.07.2222KOR0116317 290 KčPřidat

Korsika - pobyt s výlety

Náročnost 1 klimatizovaný autobus trajekt - lodní doprava bungalov vlastni strava Děti vítány bazén TIP CK Poznání

Korsika - pobyt s výlety - všechny autokarové výlety v ceně zájezdu. Ubytování v bungalovech u moře s dětským a velkým bazénem. Vykoupeme se v kaskádách Spelunca, navštívíme malebné městečko Bonifacio s proslulými bílými útesy a starobylé Corte. Zároveň budeme mít i dostatek času na koupání v moři.


Úvod:

Ostrov, jehož nejkrásnější subtropická příroda v Evropě nabízí nejen azurové moře s fantastickým pobřežím, ale i štíty horských velikánů, romantické kaskády a zákoutí ve stínu staletých pinií a korkových dubů.

Termín zájezduKód termínuPoznámkaZákladní cena
02.07.22 - 11.07.22 22KOR01163 UZAVŘENO 17 290 Kč Rezervovat
10.09.21 - 19.09.21 21KOR01165 Uplynulý termín
20.08.21 - 29.08.21 21KOR01164 Uplynulý termín
02.07.21 - 11.07.21 21KOR01163 Uplynulý termín
04.06.21 - 14.06.21 21KOR01161* Uplynulý termín


Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Korsika - dovolená - program zájezdu

 • 1. - 2.den: odjezd z ČR (upřesnění času odjezdu v závislosti na novém jízdním řádu trajektů), trajektem z Itálie do BASTIE na KORSICE. Návštěva starobylého CORTE s hrdě se tyčící citadelou pod horskými velikány (tato zastávka platí pro zájezdy s nočním trajektem). Překrásným hornatým vnitrozemím pokračujeme na západní pobřeží do jedné z nejkrásnějších zátok Valinco u městečka Propriano, která je ideálním místem k podnikání výletů po celé Korsice. Ubytování v bungalovech.
 • 3. den: zátoka Valinco u PROPRIANA je vyhlášena svými plážemi, ale není přeplněná barevnými slunečníky s těly “smažících” se turistů. Dlouhá písčitá pláž, na jedné straně zakončená stejnojmenným městečkem a na druhé skalisky s janovskou věží. Dopoledne koupání a odpočinek u moře, odpoledne seznámení s městem.
 • 4. den: pro zájemce celodenní výlet. Odjezd do EVISY (805 m) – odtud příjemný pozvolný sestup do soutěsky SPELUNCA (2 – 3h). Je to jedna z nejkrásnějších atrakcí ostrova, možnost osvěžujícího koupání v kaskádách. Po obědě návštěva nedalekého malebného města PORTO a překrásnou janovskou věží. Odpoledne navštívíme bizardní skály CALANCHE (UNESCO). Po krátké přestávce touto pastvou pro oči, kde barevné skalní útvary ostře kontrastují s azurovou hladinou moře, pokračujeme zpět do kempu.
 • 5. den: koupání a pobyt u moře, pozdě odpoledne pro zájemce návštěva nedalekého proslulého naleziště prehistorické kultury FILITOSA s mnoha menhiry, večerní život v „nejkorsičtějším“ městě SARTENE. Z úzkých romantických a křivolakých uliček Sartene na nás dýchne duch minulosti vendety a pirátských výprav.
 • 6. den: ráno pro zájemce výlet s turistikou překrásnou scenérií skalních věží BAVELLA, nejznámější atrakce ostrova. Dvě varianty obtížnosti. Mírnější variantu zvládne každý, aniž by byl o něco ochuzen. Pozdě odpoledne koupání a pobyt u moře.
 • 7. den: ráno přejezd do vyhlášeného BONIFACIA. Prohlídka města, které je svými bělostnými útesy řazeno k největším pozoruhodnostem Evropy. Pro zájemce projížďka lodí pod skalnatými útesy (cca 20 EUR/os.), možnost koupání u skalisek nebo fotogenické procházky po útesech až k majáku na pláž u ostrůvku St. Antoine.
 • 8. den: pro zájemce odjezd do hlavního města Korsiky - AJACCIA. Po prohlídce města, která bude ponejvíce věnovaná jeho rodákovi Napoleonovi Bonaparte, se vydáme k nedalekým ILES SANGUINAIRES. Zde si společně zajdeme k překrásné janovské věži. Návrat do kempu.
 • 9. den: ráno odjezd z kempu do BASTIE, v případě času krátká prohlídka přístavního města (její délka závisí na jízdním řádu trajektů). Trajektem plavba do Itálie. Odjezd směr ČR.
 • 10. den: návrat do ČR.
 • 11. den: 1 programový den navíc - termín s *: koupání a relaxace u moře 9. den.
 • Poznámka I: Připojištění na covid-19 je možné zakoupit pouze pokud si od nás zakoupíte i základní pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu. Samostatně není možné.
 • Poznámka II: zájezd je kombinován se zájezdem Korsika - turistika a relaxace. Svozy se organizují od 4 osob! Nástupní místo Bratislava od 6 osob jinak svoz do Brna, nástupní místo Poděbrady a Jihlava od 4 osob.
 • Cena zahrnuje: doprava klimatizovaným autobusem, trajekty, vstupní a výstupní korsická daň, pobytová taxa, 7x /*8x ubytování v bungalovech včetně povlečení, vedoucí zájezdu, informační materiály.
 • Cena nezahrnuje: vstupy, lodní výlet, vratná kauce na bungalov 30 EUR a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
 • Příplatky: neobsazené lůžko: 1. termín 4 800 Kč, 2. termín 6 900 Kč, 3. termín 4 800 Kč, 4. termín 4800 Kč, 6x/*7x polopenze - 3 chodové francouzské menu se sklenkou vína 3 300 Kč/3 850 Kč* (začíná 3. den snídaní a končí 8. den večeří/*9. den večeří), pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 450 Kč/495*, připojištění na covid-19 za 300 Kč.
 • Stravování: bez stravy, možnost připlacení polopenze.
 • Ubytování: jednoduché bungalovy v zátoce Valinco u Propriána, (cca 250 - 400 m od pláže, závisí na umístění v kempu). Bungalov: dvě navzájem oddělené ložnice - 2lůžková (manželská postel) a 2-3lůžková (palanda + samostatné lůžko). Bungalov má oddělenou společnou kuchyňku (lednice, vařič, kávovar, základní nádobí), společnou koupelnu (WC, umyvadlo, sprcha) a terasu. Kemp je vybaven dětským a velkým bazénem.
 • Umístění: Korsika - Bastia, Propriano

Příplatky a slevy


 • příplatek za 1 lůžkový pokoj - 6 900 Kč
 • příplatek za neobsazené lůžko - 6 900 Kč
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Evropa - 550 Kč
 • 6x místní polopenze - 3 750 Kč
 • připojištění pro případ covid-19 - 300 Kč

Korsika - dovolená
základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Destinace Korsika Korsika
Francie Francie
Typ zájezduPobytově poznávací
Ubytováníkombinované
Stravabez stravy
DopravaAutokarem
Nástupní místaBrno, Hradec Králové, Jihlava, Pardubice, Poděbrady, Praha, Bratislava, Břeclav, svoz do Brna: Ostrava, svoz do Brna: Olomouc, svoz do Brna: Prostějov
Zájezdy do destinací
Korsika - zájezdy
Francie - zájezdy

Mapa zájezdu


QrCode image

Podobné zájezdy