Termíny - přidat do oblíbených
25.07.21 - 30.07.2121CDV0172814 390 KčPřidat

Pohodový týden na kole - Rakousko - Kouzlo dachsteinského velikána s kartou

Náročnost 2 klimatizovaný autobus hotel 3* polopenze cyklistika sauna Sommer Card Dachstein

Rakouské Alpy - tento cyklozájezd Vás zavede do světoznámé oblasti Dachstein-Taury, která protíná ze severu na jih hranice mezi spolkovými zeměmi Salzbursko a Štýrsko.

Úvod:

Na kole projedeme nejhezčí trasy v okolí Schladmingu, Radstadtu či Altenmarktu v oblasti Dachstein-Taury. S letní kartou SOMMERCARD (obdrží každý klient zdarma) si můžeme trasy zpříjemnit využitím přírodních koupališť či bazénů, výjezdy lanovkami, a můžeme se „kochat panoramaty“. Ubytováni budeme v ***hotelu na okraji světoznámého městečka Schladming ve 2lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, sat. TV a balkónem. Bohatá snídaně a večeře menu o 3 chodech s výběrem. Jednou je místo večeře grilování. V hotelu můžeme relaxovat v sauně.

Termín zájezduKód termínuPoznámkaZákladní cena
25.07.21 - 30.07.21 21CDV01728 14 390 Kč Rezervovat


Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Program zájezdu

 • 1. den: odjezd časných ranních hodinách do Rakouska, příjezd na ubytování do Schladmingu, ubytování dle možností hotelu, odpoledne volno, první seznámení se Schladmingem a jeho okolí či možnost využít kartu Sommercard (krytý bazén, výjezd lanovkou na PLANAI atd.), večeře.
 • 2. den: snídaně, výjezd s pěšími turisty k lanovce na Hochwurzen (Reiteralm - možnost vyjetí a rozhledu), na kolech údolím URSPRUNG k MOARHOF farmě nebo až na vrchol údolí, kde jsou jednotlivé salaše, krásné výhledy, možnost procházky kolem údolí. Poté pěkný sjezd na PICHL a podél Enns do hotelu (cca 35 km), večeře.
 • 3. den: snídaně, DEN BEZ KOL - odjezd busem s „pohodáři“ mýtnou silnicí na parkoviště, výjezd lanovkou na HUNERKOGEL-DACHSTEIN (2 687 m n. m.), k chatě SEETHALERHÜTTE - fantastické vyhlídky, stejnou cestou zpět k horní stanici lanovky s možností prohlídky ledové jeskyně, sjezd na parkoviště, pěšky k chatě ALPINHÜTTE (alpské muzeum, vstup zdarma), večeře.
 • 4. den: snídaně, busem s „pěšími“ do ROHRMOOSU, nejdříve údolím UNTERTAL k vodopádům RIESACHFÄLLE, pro zdatné výstup k jezeru RIESACHSEE. Poté druhým údolím OBERTAL k chatě ESCHACHALM nebo pouze k Moosmanderwaldu a zpět na rozcestí u Rohrmoosu. Návrat do hotelu na kole s průjezdem soutěskou TALBACHKLAMM. Pozdě odpoledne grilování (v závislosti na počasí).
 • 5. den: snídaně, rovinatá etapa podél Ennsu do městečka RADSTADT a zpět (cca 45 km). Pro zdatnější možnost odbočení do FILZMOOSU či dojetí do ALTENMARKTU (možnost koupání). Pro nenasyty prodloužení trasy o zajížďku do FLACHAU (+ 15 km), večeře.
 • 6. den: snídaně, odjezd do ADMONTU, prohlídka benediktinského kláštera s největší světovou klášterní knihovnou, procházka městečkem, odjezd do ČR, příjezd v pozdních nočních hodinách.
 • Poznámka I: Dětské ceny platí pro děti ubytované spolu se 2 dospělými osobami.
 • Poznámka II: Svozy platí pouze pro pěší variantu zájezdu!
 • Cena zahrnuje: 5x nocleh, 5x snídaně, 4x večeře, 1x grilování, karta Sommercard, doprava klimatizovaným autobusem s cyklovlekem, vedoucí zájezdu, informační materiály.
 • Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
 • Příplatky: 1lůžkový pokoj 2500 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků do 30 000 Kč za 270 Kč.
 • Stravování: Bohatá snídaně a večeře menu o 3 chodech s výběrem. Jednou je místo večeře grilování.
 • Ubytování: Ubytováni budeme v ***hotelu na okraji světoznámého městečka Schladming ve 2lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, sat. TV a balkónem. V hotelu můžeme relaxovat v sauně.
 • Umístění: Rakousko - Dachstein, Schladming

Příplatky a slevy


 • příplatek za 1 lůžkový pokoj - 2 500 Kč
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Evropa - 270 Kč
 • dítě 0 - 12 let - 13 390 Kč


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Destinace Rakousko Rakousko
Rakouské Alpy Rakouské Alpy
Alpy Alpy
Typ zájezduPohodové cyklo pod Alpami
UbytováníHotel 3*
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupní místaČeské Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Praha, Tábor, svoz Brno, svoz Ostrava, svoz Plzeň, svoz Bratislava, svoz Jihlava
Zájezdy do destinací
Rakousko - zájezdy
Rakouské Alpy - zájezdy
Alpy - zájezdyQrCode image

Podobné zájezdy