Termíny - přidat do oblíbených
09.06.22 - 12.06.2222TAU020169 990 KčPřidat

Rakousko - Taury s kartou za super cenu**

Náročnost 2 klimatizovaný autobus hotel 3* polopenze turistika TIP CK Poznání Novinka Super Sommer Card

Poznejte nejkrásnější oblast Rakouska Zell Am See - k výletům lanovkami budeme používat Sommer Karte Zell am See/Kaprun, která je v ceně zájezdu. Ubytování v ***hvězdičkovém hotelu s kompletním zázemím včetně relaxační zóny Vulcano Top spa.


Úvod:

Sami můžete posoudit, zda přívlastek nejkrásnější oblast Rakouska přináleží právě turistické oblasti Zell am See a ledovci Kaprun. S pomocí karty na lanovky, busu i vlaku poznáme nejbližší okolí jak z údolí, tak i z nejvyšší vyhlídky Salzburska. Projedeme se lodí po stejnojmenném jezeře, projdeme se soutěskami a prohlédneme si největší ledovou jeskyni světa a mnoho dalšího. Ubytováni jsme přímo v Zell am See v ***hvězdičkovém hotelu s kompletním zázemím včetně relaxační zóny Vulcano Top spa. Snídaně je podávána přímo v hotelu včetně tématické večeře o 4 chodech.

Termín zájezduKód termínuPoznámkaZákladní cena
09.06.22 - 12.06.22 22TAU02016 9 990 Kč Rezervovat
10.06.21 - 13.06.21 21TAU02016 Uplynulý termín


Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Program zájezdu

  • 1. den: odjezd ve velmi časných hodinách z ČR do Rakouska. Příjezd k jezeru KÖNIGSSEE, které je královsky pohádkové, krátká projížďka po jezeře až na poloostrov svatého Bartoloměje, kde můžete navštívit krásný barokní kostelík zasvěcený sv. Bartoloměji, patronovi pastevců. Poté přejezd na ubytování do ZELL AM SEE, večeře, nocleh.
  • 2. den: snídaně, poté výjezd lanovkou AREITHBAHN (na kartu zdarma) na horní stanici, odkud je hezký výhled zpět do údolí a jezero. Sjezd zpět, přestup na soukromou železnici (na kartu zdarma), kterou dojedeme k jedněm z nejhezčích vodopádů v Evropě - KRIMMLER WASSERFÄLLE, které padají z výšky 385 m ve 3 kaskádách. Bude čas na krátkou prohlídka a zpět opět vlakem do Zell am See. Večeře a nocleh.
  • 3. den: snídaně, ráno odjezd do KAPRUNU, výjezd lanovkou (na kartu zdarma) na nejvyšší vrchol Salzburska do výšky 3 029 m, z vyhlídky GIPFELWELT 3000 na hoře Kitzsteinhorn v Kaprunu je nádherný pohled na 30 alpských obrů Taurn. Sjezd do údolí, busem na prohlídku vodní nádrže MOOSERBODEN, kam nejdříve vyjedeme speciálním autobusem, přestoupíme na největší šikmý výtah Evropy. Možnost procházky kolem přehradní nádrže až KAPRUNER TÖRL, zpět do ZELL AM SEE stejnou trasou, pokud zbude čas tak ještě odpolední projížďka lodí po jezeře ZELLER SEE (na kartu zdarma). Pokud nezbude čas, tak projížďka bude přesunuta na poslední odjezdový den dopoledne. Všichni večeře, nocleh.
  • 4. den: snídaně, odjezd do WERFENU, kde navštívíme fascinující atrakci nazvaná Svět obřích ledových jeskyní EISRIESENWELT, což je největší ledová jeskyně na světě. Celý jeskynní systém má neuvěřitelnou délku přes 42 km. Návštěva tohoto ledovcového světa patří mezi absolutně ojedinělý zážitek, na který budete velmi dlouho vzpomínat. Odjezd s příjezdem do ČR v pozdních večerních hodinách.
  • Cena zahrnuje: 3x nocleh, 3x snídaně, 3x večeře, doprava klimatizovaným autobusem, Sommer Karte Zell am See/Kaprun, vedoucí zájezdu, informační materiály.
  • Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
  • Příplatky: 1lůžkový pokoj 1 800 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu 220 Kč.

Příplatky a slevy


  • 1 lůžkový pokoj - 1 800 Kč
  • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Evropa - 220 Kč


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Destinace Rakousko Rakousko
Zell am See Zell am See
SOMMER CARD SOMMER CARD
Kaprun Kaprun
Typ zájezduPoznávací zájezdy
UbytováníHotel
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupní místaHradec Králové, Pardubice, Plzeň, Praha, svoz Brno, svoz Ostrava, svoz České Budějovice
Zájezdy do destinací
Rakousko - zájezdy
Zell am See - zájezdy
SOMMER CARD - zájezdy
Kaprun - zájezdyQrCode image