Zimní pohodový týden Nassfeld - Korutany

bus hotel 3* polopenze lyžování sauna Novinka

Úvod:

*** hotel leží v malém městečku Weissbriach ve spolkové zemi Korutany, které se pyšní největším slunečním svitem v Rakousku. Hotel nabízí veškerý komfort ke strávení pohodového pobytu i pro skupiny, má celkem 70 lůžek ve 4 typech pokojů, každý ale má min. sociální zařízení, sat. TV, fén a jen některé balkón. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech z výběru a salátový švédský stůl. Korutanská kuchyně je směsicí tradiční rakouské kuchyně s již italskou kuchyní, takže pro hosty působí velmi pozitivně a i v dostatečném množství. Z Prahy je to jen 566 km (přes Č.Budějovice a Linz), z Brna dokonce jen 500 km.Do lyžařského střediska Nassfeld je to jen 18 km tedy cca 15 min. naším busem (nebo i skibusem – nově v hodinových taktech kromě oběda). Možnost i běžeckých tras u hotelu či přímo u jezera Weissensee, které je vzdálené pouhých 8 km. Lyžařský areál : Nassfeld, který patří v současné době k jednomu z největších a nejmodernějších lyžařských středisek Rakouska, poskytuje svým návštěvníků veškeré služby: Servis lyží a snowboardů přímo na sjezdovce, zdarma úschova lyží u nástupní stanice lanovky Millennium-Express nebo skibusy, které dopraví lyžaře ze všech míst regionu Nassfeld k lanovkám. Velikou výhodou střediska Nassfeld je jistota sněhu: Nassfeld se nachází v nadmořské výšce od 1 600 m až do více než 2 000 m, lyžování je tedy možné od konce listopadu do půlky dubna. Zároveň však jižní poloha oblasti Nassfeld zaručuje oproti regionům na severu Alp téměř stále modrou oblohu a slunečné počasí. Millennium Express, nejdelší kabinová lanovka Alp, přepraví návštěvníky střediska Nassfeld během 17 minut z Tröpolachu v Gailském údolí do nadmořské výšky 2 000 m. Středisko Nassfeld disponuje celkem 30 lanovkami a vleky a 110 km perfektně upravených sjezdovek všech obtížností. Zážitkem je 7,6 km dlouhý sjezd údolím Tröpolachu. Kromě komfortního lyžování nabízí lyžařská aréna Kärten Nassfeld/Hermagor také vyžití pro mnoho jiných zimních sportů, např.snowboarding (Funpark, U-rampa), freeride a hlavně běžkování, pro které je zde připraveno přes 70 km preparovaných běžeckých tratí s napojením na 230 km regionálních stop.Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 
Program zájezdu

 • 1. den: odjezd z ČR v pozdních večerních hodinách (Pardubice cca 21:30 hod, Hradec Králové 22:00 hod. a Praha Černý Most cca 23:15 hod).
 • 2. den: příjezd do Weissbriachu, snídaně v cca 8-9:00 hod. ubytování dle možnosti hotelu a odjezd na lyžování do Nassfeldu, odpoledne odjezd na hotel místním skibusem (zdarma), večeře.
 • 3. den: snídaně, celodenní lyžování Nassfled naším busem (nebo lze použít i místní skibus), večeře.
 • 4. den: snídaně, celodenní lyžování Nassfled naším busem (nebo lze použít i místní skibus), večeře.
 • 5. den: snídaně, odjezd na lyžování Nassfeld, odpoledne odjezd na hotel, večeře a po večeři odjezd do ČR.
 • 6. den: velmi brzo ráno příjezd do ČR.
 • Poznámka I: Cena 1-denního skipasu : lze kupovat skupinový na jednotlivé dny za 43,- Euro/den.
 • Poznámka II: dětské ceny platí při ubytování se 2-mi dospělými, slevu bonus není možné uplatnit na lyžařské zájezdy.
 • Cena zahrnuje: 3x ubytování ve 2 či 3lůžkovém pokoji, 3x snídaně formou švédského stolu, 1x snídani při příjezdu, 2x večeře o 3 chodech s výběrem + salátový švédský stůl, 1x speciální večeře tzv. Küchenparty, 1x menší večeři při odjezdu, doprava luxusním busem, vstup do relaxační zóny se saunou, parní lázní a odpočinkovou místností, večerní pochod s pochodněmi, skipas pro menší středisko Weissbriach ZDARMA pro všechny – 5 km sjezdovek jen 800 m. od hotelu, místní lázeňský poplatek (2,20 Euro/den).
 • Cena nezahrnuje: vše, co není uvedeno v cena zahrnuje.
 • Příplatky: 1lůžkový pokoj 900 Kč, pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-lyžování-Evropa za 378 Kč.
 • Umístění: Rakousko - Korutany - Nassfeld


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Typ zájezduLyžování v Alpách
UbytováníHotel 3*
Stravapolopenze
DopravaAutokarem
Nástupní místaHradec Králové, Pardubice, PrahaQrCode image

Podobné zájezdy