Termíny - přidat do oblíbených
01.12.21 - 06.12.2121DXE0241136 500 KčPřidat
09.01.22 - 14.01.2222DXE0241236 500 KčPřidat

SAE - Světová výstava EXPO 2020 v Dubaji

Náročnost 1 letecky klimatizovaný autobus hotel 4* polopenze Novinka

Skvělá kombinace poznávání Dubaje a navštěvy světové výstavy


Úvod:

Ať už se zajímáte o největší světovou výstavu EXPO 2020 z obchodního hlediska a nebo z čisté zvědavosti chcete výstavu navštívit a zažít tento unikátní zážitek, následující zájezd je pro vás ten pravý. Do Dubaje (i zpět) letíme s jednou z nejlepších letecký společností světa Emirates, jednodenní vstupenku na výstavu máte již v ceně, další si případně můžete dokoupit. Budete mít možnost se podívat na Dubaj z nejvyšší budovy světa Burj Khalifa a nebo i z relativně nové výhledy Dubai Frame. Čekájí na vás ohromující stavby, ale i tradiční trhy (souky), muzea, dlouhé pláže a orientální atmosféra.Hlídací pes

Nastavte si hlídání změn u oblíbených zájezdů. Informace o změně vám bude odeslána na emailovou adresu.

 

 

Program zájezdu

 • 1. den: odlet z Prahy do DUBAJE, přesun na hotel nedaleko centra města.
 • 2. den: první den prohlídky luxusní metropole DUBAJ věnujeme nejstarší a nejcharismatičtější čtvrti města - DEIRA. Pro DEIRU jsou typické její rozmanité súky (trhy). Projdeme a nakoupíme na trhu s kořením, zlatem, rybami a parfémy. Budeme se proplétat malebnými uličkami plnými zvuků a vůní, ochutnáme tradiční čaj a arabskou kuchyni, ale také se projedeme lodí abra po řece DUBAI CREEK ústící do PERSKÉHO ZÁLIVU. Po obědě se přesuneme do oblasti JUMEIRAH, abychom se pokochali sněhově bílou stejnojmennou mešitou. Večer se vydáme do centra nočního života u nákupního centra DUBAI MALL s jezerem BURJ LAKE a tančící fontánou. DUBAI MALL nenabízí turistům jen nekončící nákupy, ale můžete tu navštívit i fascinující obří akvárium. Třešničkou na dortu bude výjezd do 148. podlaží nejvyšší budovy světa BURJ KHALIFA (828 m).
 • 3. den: návštěva největší světové výstavy EXPO 2020 (vstupenka již v ceně), které se zúčastní více než 180 zemí a každá země má poprvé v historii svůj pavilon. Budete mít možnost se projít nádhernými pavilony plnými průlomových technologií, zážitků, živých představení. Poznáte svět a různorodou kulturu a kuchyni na jednom místě.
 • 4. den: DUBAJ, to není pouze symbol nákupů a života v luxusu, ale DUBAJ znamená i koupání a lenošení na pláži. A my si vybereme pláž SUNSET BEACH. Vybíráme ji proto, abyste mohli plavat v moři, a přitom obdivovat ladnou siluetu budovy BURJ AL ARAB, pětihvězdičkového hotelu ve tvaru plachetnice. Prohlédneme si i „arabské Benátky“ - MEDINAT JUMEIRAH, což jsou kanály protkané hotely, kavárnami a butiky. Jedná se o moderní interpretaci tradiční arabské vesnice, která je okouzlující zejména v noci. Pro nadšence lyžování je MALL OF THE EMIRATES jako stvořený, jelikož je to komplex, kde se nachází (mimo jiné) i nejpodivnější atrakce Dubaje - umělá zimní krajina se sjezdovkou.
 • 5. den: možnost další návštěvy světové výstavy EXPO 2020 (vstupenka na další den za příplatek). Ostatní dokončení prohlídky Dubaje – návštěva nové turistické vyhlídky na hranici staré a nové Dubaje - DUBAI FRAME, která připomíná obrovský rám obrazu (150 m) s přilehlými zahradami ZA’ABEEL PARK, ve čtvrti BUR DUBAI navštívíme MUZEUM DUBAJE, kde se seznámíme se strategickým růstem Dubaje z beduínské vesnice na megapoli a projdeme se historickou čtvrtí AL FAHIDI s úzkými uličkami, obchůdky a kavárnami.
 • 6. den: ráno odlet domů.
 • Cena zahrnuje: zpáteční letenka Praha-Dubaj vč. let. tax a poplatků v max. výši 13 000 Kč (letecká společnost EMIRATES), doprava dle programu, 5x ubytování v ****hotelu, 5x snídaně, 4x večeře, 1x celodenní vstupenka na EXPO, vedoucí zájezdu a informační materiály.
 • Cena nezahrnuje: vstupy, bakšišné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
 • Příplatky: 1lůžkový pokoj 5 500 Kč, vstupenka na Burj Khalifu (orientační cena v r. 2021 je 2 600 Kč), jednodenní vstupenka na EXPO 750 Kč (1x máte vstupenku v ceně, v případě návštěvy další den je třeba vstupenku dokoupit), pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu do 30 000 Kč za 450 Kč, do 80 000 Kč za 1 050 Kč.

Příplatky a slevy


 • příplatek za neobsazené lůžko - 5 000 Kč
 • příplatek za 1 lůžkový pokoj - 5 000 Kč
 • vstupenka na Burj Khalifa - 2 600 Kč
 • jednodenní vstupenka na EXPO (osoby pod 18 let a nad 59 let ZDARMA) - 750 Kč
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 30 000 Kč-turista-Svět - 360 Kč
 • pojištění léčebných výloh vč. storna zájezdu do 80 000 Kč-turista-Svět - 960 Kč


základní informace


Podrobné pokyny k zájezdu
Destinace Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty
Dubaj Dubaj
UbytováníHotel 4*
Stravapolopenze
DopravaLetecky
Nástupní místaPraha hl.m.
Zájezdy do destinací
Spojené arabské emiráty - zájezdy
Dubaj - zájezdyQrCode image

Podobné zájezdy