Pohoda pod Alpami - Relaxace pod Grossglocknerem s kartou - exclusive - 2024/25 - CK Poznání
7denní zájezd
  Náročnost 1
polopenze stravapolopenze hotel **** ubytováníhotel **** autokarem dopravaautokarem
Pohoda pod Alpami - Relaxace pod Grossglocknerem s kartou - exclusive
Předběžné pokyny k zájezdu
Tento zájezd nás zavede pod nejvyšší horu Rakouska - Grossglockner. Poznáte nádherný kraj z vrcholků hor i z paluby lodi či ze dna soutěsky. Nádherným zážitkem je určitě túra od již zmíněné hory s fantastickými výhledy či romantická soutěska Raggaschlucht. Odměnou bude projížďka lodí po jedinečném jezeře Millstätter See, či výjezd lanovkou až do ledového světa pod majestátnou horu Sonnblick a mnoho dalšího. Ubytováni jsme v krásném ****hotelu se vším potřebným komfortem (pokoje se soc. zařízením, fénem, TV, ledničkou, krytý bazén, sauna atd.) v krásném prostředí malého městečka Rangersdorf ve spolkové zemi Korutany. Bohatá snídaně a k večeři výběr z menu o 3 chodech. Součástí je i karta KÄRTNEN CARD, která umožňuje zdarma využívat lanovky, busy, vstupy do koupališť apod.

Poznámka: Dětské ceny platí pouze při ubytování se 2 dospělými.

Poznámka II: Nástupní místa: Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Praha, Tábor, České Budějovice (svoz pořádáme od 4 osob).
Nikola
Rádi by jste s námi cestovali, ale ještě vám chybí pár informací pro konečné rozhodnutí? Klikněte na tlačítko "Mám otázku" a my se vám ozveme.

Termíny a ceny

Termín 25.08. - 31.08.24 neděle - sobota
GARANCE ODJEZDU
Kód termínu 24AAK01431
Cena
19 390 Kč
cena za 7 dní

Program zájezdu

1. den: odjezd z ČR v podvečerních hodinách do Rakouska.
2. den: ráno příjezd na ubytování do RANGERSDORFU (900 m), dopolední snídaně, ubytování dle možnosti hotelu, první seznámení s tímto krajem - základní varianta (2 z 5; 4 hod.,↑600 m, ↓600 m): výstup k chatě KUHALM (1 560 m) přímo od hotelu, malá ochutnávka na této salaši s pěkným výhledem do údolí a zpět stejnou cestou, večeře.
3. den: snídaně, odjezd busem přímo pod nejvyšší horu Rakouska GROSSGLOCKNER do HEILIGENBLUT (1 250 m). Výjezd lanovkou na SCHARECK (2 552 m), panoramatická krásná procházka přes HOCHTOR (2 576 m) zpět na Schareck a lanovkou do Heiligenblutu. Při zpáteční cestě zastávka a vycházka k vodopádům JUNGFERNSPRUNG. Všichni odjezd do hotelu, večeře.
4. den: snídaně, odjezd do města SPITTAL, výjezd lanovkou pod vrchol GOLDECK (2 142 m) do výšky 1780 m a výstup na jeho vrchol (2 z 5; 3 hod., ↑370 m, ↓370 m): odpoledne odjezd busem do města MILLSTATT, panoramatický okruh lodí přes jezero MILLSTÄTTER SEE, případně prohlídka městečka. Potom odjezd busem do hotelu, večeře.
5. den: snídaně, odjezd busem do FLATTACHU (1 200 m). Základní varianta (2 z 5; 3 hod., ↑50 m, ↓400 m): výjezd lanovkou do ledového světa k panoramatické restauraci EISSEE (2 780 m) dle aktuálních sněhových podmínek túra podél jezera WEISSEE (2 365 m) a k mezistanici lanovky, kterou sjedeme zpět na parkoviště. Potom krátký přejezd autobusem, procházka (2,5 hod.) soutěskou RAGGASCHLUCHT a zpět k autobusu, odjezd do hotelu, večeře.
6. den: snídaně, odjezd busem do MALLNITZE (1 200 m). Výjezd lanovkou do výšky 2 630 m (vybírá se vratná kauce 5,- Euro), jen menší procházka pod vrchol ANKOGEL a zpět k horní stanici, sjezd na parkoviště. Možnost vycházky od spodní stanice lanovky podél řeky Seebach a zpět. Odjezd všichni busem na hotel, večeře.
7. den: snídaně, dopoledne odjezd do ČR vysokohorskou silnicí GROSSGLOCKNER HOCHALPENSTRASSE a příjezd v pozdních nočních hodinách.

Stravování: polopenze

polopenze.

Ubytování: hotel ****

V ****hotelu se vším potřebným komfortem (pokoje se soc. zařízením, fénem, TV, ledničkou, krytý bazén, sauna atd.) v krásném prostředí malého městečka Rangersdorf ve spolkové zemi Korutany.

Informace k ceně

Cena zahrnuje

  • 5x nocleh, 6x snídaně, 5x večeře, karta Kaertencard, vstup do relaxační zóny s krytým bazénem, saunou, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

  • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
  • 1lůžkový pokoj 6 000 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků 525 Kč

Podobné zájezdy