Pohodový týden na kole - Vysoké Taury a Krimmelské vodopády s kartou - 2023 - CK Poznání
7denní zájezd
Náročnost 2
polopenze stravapolopenze hotel *** ubytováníhotel *** autokarem dopravaautokarem
Pohodový týden na kole - Vysoké Taury a Krimmelské vodopády s kartou
Tento zájezd nás zavede do krásného údolí pod majestátnou horou Hochkönig a okolí Zell am See, které patří patří do jedné z nejhezčí části spolkové země Salzbursko. Trasy jsou vybírány tak, aby je mohli jet zkušení i sváteční cyklisti - možnost zkrácení. Nejen, že se projedete na kole, ale poznáte i největší vodopády Rakouska v blízkosti Krimmlu, které padají v kaskádách až z výšky 400 m. Všichni klienti obdrží tzv. kartu Hochköng Card, která ještě víc zpříjemní pohodu tohoto zájezdu - nabízí totiž zdarma využití letní sáňkařské dráhy, lanovky v okolí Maria Alm či místního koupaliště. Ubytováni jsme v komfortním *** hotelu v klidné lokalitě, ale přitom blízko všech aktivit v pokojích s vlastním soc. zařízením, sat TV…. Bohatá snídaně a večeře menu o min. 3 chodech.

Poznámka: Dětské ceny platí pro děti ubytované spolu se 2 dospělými osobami.

Poznámka II: Svozy platí pouze pro pěší variantu zájezdu!
Počet elektrokol na zájezdu je omezen. Elektrokolo musí být zaznamenáno do smlouvy o zájezdu formou příplatkové služby. Při nenahlášení do CK bude jeho přeprava zamítnuta.

Termíny a ceny

Termín 15.07. - 21.07.23 sobota - pátek
Kód termínu 23CET01914
Cena
16 990 Kč
cena za 7 dní
uzavřen

Program zájezdu

1. den: odjezd ve velmi pozdních hodinách z ČR do Rakouska.
2. den: ráno příjezd do MARIA ALMU, dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu, později první seznámení s okolím SAALFELDENU – od hotelu okružní cyklostezkou kolem jezera RITZENSEE, do Saalfeldenu a kolem golfového hřiště zpět do hotelu (20 km), večeře.
3. den: snídaně, odjezd busem do KRIMMLU, prohlídka světoznámých vodopádů, které padají až z výšky 400 m a patří mezi absolutní přírodní skvosty celého Rakouska, dále po nádherné části Tauernradweg kolem řeky KRIMMLERACHE krásným Pinzgauským údolím (60 km) až do ZELL AM SEE, až do našeho hotelu. Možnost cyklotrasu zkrátit jízdou soukromého vláčku, jehož trať je v těsné blízkosti cyklostezky, večeře.
4. den: snídaně, odjezd busem k soutěsce TAXENBACHKLAMM, kterou si v klidu prohlédneme a na kole zpět do hotelu opět po další části Tauernradweg kolem nádherného jezera ZELLER SEE až do hotelu, opět pohodlná trasa s velkým množstvím občerstvení, možnost prohlídky lyžařského střediska ZELL AM SEE, celkem 50 km, grilování.
5. den: snídaně, odjezd busem do LOFERU, možnost občerstvení či krátké návštěvy městečka, pak po již známé TAUERNRADWEG kolem řeky a soutěsky SEISENBERGKLAMM - krátká prohlídka a dále přes MARZON až do hotelu - pohodlná cyklostezka (cca 40 km) většinou kolem řeky SAALACH, večeře.
6. den: snídaně, den s turistikou bez kol (pro zájemce možnost cyklovarianty) odjezd busem do MÜHLBACHU, výjezd kabinkovou lanovkou na tzv. střední bod Salzburska, základní varianta (náročnost 2 z 5; 6 hod., ↑360 m, ↓800 m): opět po části císařské cesty s krásnými výhledy na masív HOCHKÖNIG přes SCHNEEBERG (1 921 m) a AHORSTEIN (1 855 m) až do DIENTENU (1 120 m), pro méně zdatné možnost kratší túry jen k DIENTALMU (1 380 m) a odtud busem pro druhou skupinu a všichni odjezd do hotelu, večeře.
7. den: snídaně, odjezd do ČR, příjezd v pozdních odpoledních hodinách.

Stravování: polopenze

polopenze.

Ubytování: hotel ***

Ubytováni jsme v komfortním *** hotelu v klidné lokalitě, ale přitom blízko všech aktivit v pokojích s vlastním soc. zařízením, sat TV.

Informace k ceně

Cena zahrnuje

  • 5x nocleh, 6x snídaně, 5x večeře, karta Hochkönig Card dle programu, vstup do relaxační zóny se saunou a parní lázní, doprava klimatizovaným autobusem s cyklovlekem, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

  • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
  • 1lůžkový pokoj 4 000 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků 490 Kč, přeprava elektrokola 800 Kč

Podobné zájezdy