Řecko - Ostrov Kefalonia a Odysseova Ithaka s jógou - 2024/25 - CK Poznání
Řecko - ostrov Kefalonia - pláž Myrthos

Řecko - Ostrov Kefalonia a Odysseova Ithaka s jógou

6denní zájezd
  Náročnost 1.5
polopenze stravapolopenze hotel *** ubytováníhotel *** letecky dopravaletecky
Řecko - Ostrov Kefalonia a Odysseova Ithaka s jógou
Největší z Jónských ostrovů – Kefalonie není dosud tolik ovlivněn turismem jako okolní známější ostrovy. Ohromí vás svými smaragdově zelenými lesy a průzračným mořem s těmi nejhezčími plážemi, které jsou obklopeny bílými skalami. Na jednodenní výlet pak vyrazíme na nedaleký ostrov Ithaka, který byl podle Homéra sídlem krále Odyssea. Ubytováni budeme v 3* hotelu a samozřejmostí je snídaně a večeře v ceně zájezdu. Dny u moře jsou doplněny jógou - ranní a večerní lekce jógy. Provází a cvičí Veronika Haklová - je lektorem FISAF a provozuje Yogalab Pardubice
Veronika
Rádi by jste s námi cestovali, ale ještě vám chybí pár informací pro konečné rozhodnutí? Klikněte na tlačítko "Mám otázku" a my se vám ozveme.

Termíny a ceny

Termín 23.09. - 28.09.24 pondělí - sobota
průvodce: Veronika Haklová
Kód termínu 24HDP02731
Cena
32 990 Kč
cena za 6 dní

Program zájezdu

1. den: odlet v brzkých ranních hodinách z Vídně na Kefalonii, transfer do hotelu, večeře.
2. den: odpočinek na pláži, koupání, ranní a večerní lekce jógy.
3. den: dnes nás čeká přesun lodí na ostrov ITHAKA. V přístavu už nás vyzvedne minibus, kterým se dostaneme do hlavního města ostrova VATHY, které je schované v zátoce. Naleznete tu spoustu kaváren, restaurací a krásný přístav, za návštěvu stojí i malé archeologické muzeum. Z města se přesuneme k nejvyššímu bodu ostrova, kde se nachází KLÁŠTER KATHARA, od kterého se můžete kochat výhledy téměř na celý ostrov. Poté nás čeká cesta skrz ostrov až do oblíbeného letoviska KIONI, které přímo vybízí k posezení u moře s místní kávou. Z přístavu cesta lodí zpět na Kefalonii, Večeře.
4. den: odpočinek, poznávaní okolí vesničky Skala, koupání, ranní a večerní lekce jógy.
5. den: po snídani strávíme den objevováním místních jeskyní. Jako první navštívíme krasovou DROGARATI CAVE, která byla vytvořena před 150 miliony let. Po prohlídce přejedeme k jezeru MELISSÁNI, které vzniklo propadem stropu původní jeskyně. Jezero si prohlédneme na lodičkách, díky kterým budeme obdivovat neopakovatelnou barvu vody. Podle řecké mytologie byla původní jeskyně místem Nymf. Odjezd zpět na hotel, večeře.
6. den: ráno ještě lekce jógy, snídaně, odlet v odpoledních hodinách do Vídně.

Informace k ceně

Cena zahrnuje

  • letenka vč. let. tax a poplatků v max. výši 9 500 Kč, transfery z a na letiště, 5x ubytování v 3* hotelu s polopenzí, lekce jógy, výlety dle programu, trajekt na Ithaku a zpět, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

  • ostatní strava, fakultativní programy, pobytovou taxu, vstupné a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"
  • 1lůžkový pokoj 4 100 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu do 35 000 Kč za 420 Kč